Šta je novo?

Menjačnice

Može još uvek da se kupuje na Binance Visom.
Ne znam, ne mogu da pohvatam logiku. Imam Intesa Visu, dok je bila stara devizna mogao sam. Zimus mi je stara istekla, stigla je nova. Kad sam pokušao da je dodam ako se dobro sećam pisalo je nešto tipa da nije podržana iz moje zemlje (tj Srbije).
Ako je neko dodao deviznu vizu u prethodnih par meseci i uspeo da kupuje, molim ovde samo za neki info ili potvrdu da znam da pokušam da "izbunarim" šta mi je problem.
Verifikovan sam skroz, btw.
 
Ne dodajes karticu, nego iz app preko telefona ides na opciju Buy with EUR i tako kupis... Ne moze nasa kartica da se doda...
 
Ne dodajes karticu, nego iz app preko telefona ides na opciju Buy with EUR i tako kupis... Ne moze nasa kartica da se doda...
Neće. Radio sam pre već tako sada neće.
Izbacuje mi istu grešku kao i nicku Navip sa prethodne strane.
Inače, nakon toga sam kupovao od drugih članova i dobijao kripto najnormalnije (nekoliko puta).
 

Prilozi

  • Gallery_1682936797166.jpg
    Gallery_1682936797166.jpg
    51 KB · Pregleda: 68
Neće. Radio sam pre već tako sada neće.
Izbacuje mi istu grešku kao i nicku Navip sa prethodne strane.
Inače, nakon toga sam kupovao od drugih članova i dobijao kripto najnormalnije (nekoliko puta).
Samo da dodam info da mi povlačenje na/sa trust wallet radi najnormalnije (proverio nekoliko puta).
Biće da ipak uvode neka ograničenja za naše kartice (ili je možda Intesa stavila na listu zabrana mogućnost kupovine na Binance).
 
Pozdrav . Neznam dali je samo kod mene slučaj google autentifikator ima neko ažuriranje već 3 dana pa neradi ?
 
Hteo sam na Binance da kupim neki novcic za 50$,imam sredstva na racunu,ali nikako nece da prodje transakcija.Ranije sam bez problema sa istom karticom kupovao na Binance,MasterCard erste banke,kartica radi na drugim shopovima,upravo kupio igru za xbox,ali na binance nece?
 
Samo da dodam info da mi povlačenje na/sa trust wallet radi najnormalnije (proverio nekoliko puta).
Biće da ipak uvode neka ograničenja za naše kartice (ili je možda Intesa stavila na listu zabrana mogućnost kupovine na Binance).
Mene su odjebali, kazu idi pogledaj terms of service. Gde naravno nisam nasao nista sto ukazuje zasto su me blokirali da kupujem Vizom. Ne radi mi od tada.
Bila je neka manja kupovina pa sam cini mi se koristio advcache.
 
Pozdrav, hteo sam malopre da prebacim sa cex-a novac na svoju visa internet karticu (intesa) ,ali je ona u medjuvremenu istekla i sada imam novu.Kada novu probam da dodam daje mi gresku
"Unforunately, we couldn't link this card."
Ne znam zasto nece da je prihvati.
I je l postoji drugo resenje za prebacivanje novca?
 
Pozdrav, hteo sam malopre da prebacim sa cex-a novac na svoju visa internet karticu (intesa) ,ali je ona u medjuvremenu istekla i sada imam novu.Kada novu probam da dodam daje mi gresku
"Unforunately, we couldn't link this card."
Ne znam zasto nece da je prihvati.
I je l postoji drugo resenje za prebacivanje novca?

Kada se linkuje kartica da bi se proverila validnost cexio pokusa da skine par dolara koje posle stornira odmah. Na taj nacin proverava validnost kartice. Proveri u podesavanjima kartice da li ti je ukljuceno internet placanje i takodje pogledaj limite.

Postoji alternativa naravno, imas temu za razmenu ovde na benchu a mozes mi se javiti i u privatnoj poruci, mogu da otkupim za kes ili uplatom na tekuci racun.
 
Pozdrav, hteo sam malopre da prebacim sa cex-a novac na svoju visa internet karticu (intesa) ,ali je ona u medjuvremenu istekla i sada imam novu.Kada novu probam da dodam daje mi gresku
"Unforunately, we couldn't link this card."
Ne znam zasto nece da je prihvati.
I je l postoji drugo resenje za prebacivanje novca?
Probaj prvo da uklonis-obrises staru, pa da onda postavis novu. Ja sam skoro imao slican problem, samo sto meni nije istekla, a resio sam na ovaj nacin. Ako i dalje nece, pisi podrsci i trebalo bi da ti rese problem, samo sto ces cekati nekoliko dana.
 
Probaj prvo da uklonis-obrises staru, pa da onda postavis novu. Ja sam skoro imao slican problem, samo sto meni nije istekla, a resio sam na ovaj nacin. Ako i dalje nece, pisi podrsci i trebalo bi da ti rese problem, samo sto ces cekati nekoliko dana.
Probao uklonio staru, i probao novu da dodam, i prilikom dodavanja mi nije prihvatio tj prikazao sl por.
"Unforunately, we couldn't link this card."
 
Pisi podrsci, objasni im kakav problem imas i trebalo bi da pomognu. Ne bi bilo lose da im odmah posaljes i skrensotove kako ne mozes da dodas karticu, verovatno ce ti traziti kao sto su meni.
 
Pisi podrsci, objasni im kakav problem imas i trebalo bi da pomognu. Ne bi bilo lose da im odmah posaljes i skrensotove kako ne mozes da dodas karticu, verovatno ce ti traziti kao sto su meni.
Poslao mail ,posle par minuta sam dobio poruku da da im treba od 3-4 dana da rese problem.Tako da sacekacu,evo i slike ,koju informaciju mi prikazuje
 
Da, tako su i meni poslali i cekao sam 2-3 dana na odgovor, zato sam ti i napisao da posaljes skrensotove, jer ce ti traziti sigurno, a onda opet cekas na odgovor nekoliko dana, ovako si bar malo ubrzao proces. Slikaj kako pokusavas da dodas karticu i sve ostalo, a ne samo ovu sliku sto si okacio.
 
Da, tako su i meni poslali i cekao sam 2-3 dana na odgovor, zato sam ti i napisao da posaljes skrensotove, jer ce ti traziti sigurno, a onda opet cekas na odgovor nekoliko dana, ovako si bar malo ubrzao proces. Slikaj kako pokusavas da dodas karticu i sve ostalo, a ne samo ovu sliku sto si okacio.
Da da i tu sliku sam im prosledio.Tako da cekam odgovor. Hvala
 
Nasao sam se sa covekom da prodam usdt koji imam na binance, pokusao da posaljem i izbaci mi sledecu poruku, da li se nekome ovo desavalo, sta moze biti razlog?

Da napomenem da sam ukucao kod sa maila i sa autentikatora, nakon cega je par minuta stajalo processing, i posle nekih 5 minuta failure, i ova poruka kad sam pokusao ponovo
 

Prilozi

  • Screenshot_20230516-210255.png
    Screenshot_20230516-210255.png
    96.8 KB · Pregleda: 64
Probacu naravno, ali mi se nikad nije desilo ni za dosta vece iznose od ovog
 
Binance ima akciju trgovine sledeća 4 dana. Svakoga dana dobijate zadatak. Svaki ispunjeni zadatak donosi vam nagradu od 1USDT. Ako sva 4 zadatka odradite uspešno, dobijate još 5 USDT.
 
Zadatak može da se odradi za 2 minuta, to je $30 na sat plata. Nije da je malo.
 
Ali to je 36 kinti ukupno za 4 dana ako sam razumeo. To nikoga nece izvaditi ali free money je free money (y)
 
Teško da je $4, 36 kinti. Ako prodaješ, zainteresovan sam da kupim 100K :D. Postoji i $5 bonus za sve ispunjene zadatke. Ako je 1000 kinti za 10 minuta posla malo, onda se izvinjavam na postu.
 
Probacu naravno, ali mi se nikad nije desilo ni za dosta vece iznose od ovog
Odradio transakciju danas, izgleda da je bilo do adrese na koju sam slao, dva puta mi blokirali na po 24h
Sa novom adresom sve ok
 
Bilo je nekih promjena adresa za depozit u zadnje vrijeme. Mozda si slao na onu sto je istekla.
 
Mejl je od njih, ne znam da li su oni ok. Bilo ovde zainteresovanih za povlačenje na visu, eto im još jedna opcija za proveriti.
 
Jel ovo CEX sa ažuriranjem aplikacije ukinuo da se vidi istorija transakcija(kupovina)?
 
Nazad
Vrh Dno