Šta je novo?

Menjačnice

Povlačenje sa Binance je usporilo, juče je povučeno 239 miliona, pad od nedeljnog proseka od 272 miliona dnevno. Binance u rezervama ima još bar 60 milijardi, da vidimo ko će pre da popusti, ulagači ili banka.
 
Gibraltarsku.

Probaj da ubacis u CC:
Na email koji sam im poslao sa svim onim cc adresama mi nisu odgovorili uopste. Juce su mi odogovorili na turstpilotu

image_2022-12-28_215249797.png

I danas su mi odblokirali sredstva i poslali email:

Hello Djordje,
Thanks for your patience.

Happy to let you know that we can continue our cooperation within standard AML/KYC procedures. Your account is fully operational, and we have no additional questions for you.

Should you require any other assistance, just let me know here.
Best regards.

Javna prozivka je izgleda bila najdelotvornija.
 
Jel jos nekome stigao email "FTX Digital Markets Ltd. (In Provisional Liquidation): sent on behalf of the Joint Provisional Liquidators"

Treba da se popuni claim na sajtu PwC (ko ne zna to je jedna od 4 najvece revizorske kompanije na svetu). Meni je email zavrsio u Spam folderu.
 
Stigao i meni. Nisam istrazivao da li je scam ili ne (takodje je bio u spam folderu).
Pogledacu sutra
 
Ode i Nexo, ili kako su ih uglavnom zvali, onaj drugi Celsius. Glavešine pohapšene u Sofiji i optužene za niz kriminalnih dela. Ne mogu da kažem da sam iznenađen. Imao sam prilično njihovih tokena u bull marketu, cena im je rasla kao pečurke.
 
Не бих рекао баш да је отишао нексо. Вест је од пре који дан, избацили су и неко саопштење наравно у међувремену.
На страну што се цена токена и држи солидно, али све ради најнормалније, мислим на повлачење средстава. То кад оде онда оде и мењачница ценим.
Свакако сам ја повукао све оданде пре који месец, не бих био изненађен да их задеси судбина целзијуса, за сада се држе изненађујуће добро.
Мада су и они драстично спустили проценте стејкинга, што је њихов главни адут био
 
Da li bezati i sa Gate.io
 
Navodno jedan account na Binanceu stoji iza ove pumpe sa 17k na 21k, ako je njemu dobro onda bi trebalo da je i tebi dobro :)

 
Pozdrav svima, zanima me da li neko koristi binance sa foruma. Zeleo bih sa cexa da se prebacim na binance pa ako je neko u mogucnosti da pomogne bio bih zahvalan. Koliko sam shvatio nisu jos stigli u Srbiju ali vidim da ljudi iz nase drzave uveliko trguju pa me zanima na koji nacin
 
Ja kao gradjanin Srbije sa srpskim pasosem i srpskim brojem telefona sam verifikovan na Binance. Slobodno prebaci sredstva.
 
Za kartice ne znam i ne interesuje me zato sto smatram da je mnogo bolja varijanta da ubacas fiat u crypto (i izbacas crypto u fiat) preko oglasa ko kupuje/prodaje u tom momentu ili preko ljudi koji se bave time.

Ja sam pre godinu ipo dana cisto iz znatizelje probao povlacenje sa Binance preko AdvCash-a na MasterCard karticu i to radi bez greske, pisao u sam u ovom postu
 
Nisam bas nesto iskusan mozemo li da se cujemo ako imas vremena u privatnim porukama. Jako se nerviram jer na cexu imam trenutno 2000usd , na 950 fantoma mi prodajnu cenu 29,11 a trenutno je preko 35,5 defintino nikad vise ni dinar na cex , ali nisam nesto strucan pa bih te zamolio da se nekako cujemo ako naravno mozes da mi lepo sve objansis bio bih ti mnogo zahvalan
Nisam bas nesto iskusan mozemo li da se cujemo ako imas vremena u privatnim porukama. Jako se nerviram jer na cexu imam trenutno 2000usd , na 950 fantoma mi prodajnu cenu 29,11 a trenutno je preko 35,5 defintino nikad vise ni dinar na cex , ali nisam nesto strucan pa bih te zamolio da se nekako cujemo ako naravno mozes da mi lepo sve objansis bio bih ti mnogo zahvalan
Sada sam pisao binance supportu i rekli su mi da ne podrzavaju jos uvek rad sa visa karticama iz srbije
 
Sada sam pisao binance supportu i rekli su mi da ne podrzavaju jos uvek rad sa visa karticama iz srbije
Još uvek? Zvuči kao da nikada nisu podržavali, a znam da jesu godinama. Ne znam u skorije vreme doduše, unazad pola godine možda kakva je situacija
Nisam nikad povlačio (nisam ni probao to da uradim) ali uplate su radile..
 
Još uvek? Zvuči kao da nikada nisu podržavali, a znam da jesu godinama. Ne znam u skorije vreme doduše, unazad pola godine možda kakva je situacija
Nisam nikad povlačio (nisam ni probao to da uradim) ali uplate su radile..
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    93.9 KB · Pregleda: 63
Ma ok što ti ne razumeš, nije u redu da neko ko je plaćen da razume ne pravi razliku između kartica.
Može uplata visom, nisam siguran za isplatu.
Ovde preko oglasa možeš da završiš i uplatu i isplatu.
 
Na kojoj menjacnici se moze zameniti Chainlink za usdt ali Chainlink sa Solane?
Kupljen u Exodus walletu, na kome sada nije moguce zameniti isti za usdt.
 
IMG_20230207_214218_717.jpg

#Bitcoin 's existing supply continues moving to self-custody as prices range at $23k here in early February. There is now $416.5B in $BTC sitting away from exchanges, and $29.2B in $BTC on exchanges. So there is 14.26x the coins off exchanges vs. on.

bulish po meni
 
E pa ljudi kao što sam ja bio prvi sa Bencha kome su bili zaključali cexio nalog tako sam izgleda i prvi kome je Binance uradio isto.

Već 2 nedelje se ganjam sa supportom gde kao i cexio traže neke gluposti.

Razlog je "Standard review" i stoje iza toga da "imaju pravo na to jer to stoji u uslovima korišćenja" a konkretno su se uhvatili za neku transakciju od pre 6 meseci.

Ono što je zanimljivo i što se može videti na slici je da je moj balance oscilirao a da su odlučili da mi zaključaju odmah nakon što sam primio malo veću transkciju. Dakle što bi mi zaključali nalog sa 3k balance-a kad mogu da sačekaju da bi mi zamrzli više.

I da, ovo se može reći da je većina mog kapitala, i jako mi je teško zbog toga. Od 2017-te sam u kriptu, majnovao, trgovao, pratio forume, gledao klipove, da bi mi neko tek tako sve oduzeo? Neka vam moj primer bude podsetnik da sklonite sve što ne treba biti na menjačnici. Dakle zamenite šta vam treba i sklanjajte odmah.

Često čujem i za cexio a i za Binance je ono "koristim godinama bez problema" i "neće mene" e pa dovoljno je samo jednom da vam uzmu sve što imate.

Mimo svega ovoga što me je zadesilo i dalje nastavljam da otkupljujem kripto, imam firme koje stoje iza mene sa kapitalom i uvek ću se truditi da vam ponudim najbolje uslove na tržištu.

Biće bolje jednog dana. Život je pun uspona i padova, još uvek ne gubim veru u kripto. :)
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-07-22-27-51-662_com.binance.dev.jpg
    Screenshot_2023-02-07-22-27-51-662_com.binance.dev.jpg
    52 KB · Pregleda: 96
  • Screenshot_2023-02-07-22-28-36-270_com.binance.dev.jpg
    Screenshot_2023-02-07-22-28-36-270_com.binance.dev.jpg
    60.3 KB · Pregleda: 95
Nazad
Vrh Dno