Šta je novo?

Menjačnice

Znam, problem je što bi trebalo da mi izbaci tipa 0.1, 0.5 bnb na osnovu količine koju imam na binanceu. Taj broj se menja svake noći kad urade snapshot (02h).
Problem je što kod mene piše calculating i stoji tako, nikad ne izađe broj.

1634202478668.png
 
590DCBAB-AE3C-48FF-B21B-053CDB4FCC96.jpeg
Binance mi dopusta kupovinu i deposit sa ovom bank karticom a vidite kad hocu da dignem novac. Vidim da na listi Issuing Country nema Kosova a nema ni Srbije. Zasto onda ne blokiraju i kupovinu kripta Zasto ovo rade ? Kako bre da dignem svoje pare 😄
 
Trebao si da proveriš prvo, opšte je poznata činjenica da u Srbiji ne možemo da povlačimo fiat sa Binance.

Možeš sa CEX.io, doduše samo VISA karticom.
 
I prijavis se za porez. :D
 
Sto bi znacilo da ce cijena BNB-a vjerovatno poslje ovoga dole, zato je i skocio malo zadnji dana, manipulisu svime i svacim da dignu cijenu.
 
A koji je fee kada saljem kripto sa binance na cex ? Mozete li mi pomoci i reci kako da to odradim. Makar ono najbitnije u kratkim crtama.
 
banana država, dok se slovenija pozicionira kao blockchain zemlja, mi zabranjujemo rad menjačnicama i i dalje smo u 20om veku
Normalno da će zabraniti rad kad nisu registrovani / rade na crno.
Takve i treba ugasiti, jer kao korisnik nemaš nikakvu garanciju da će ti isplatiti novac kad povlačiš.

Mislim da od naših jedino ecd radi sve kako treba ( bar se nadam :) ), a i gledao sam neke intervjue vlasnika pre par meseci na par tv stanica, kad su pričali o novom zakonu i porezu.
Znam, problem je što bi trebalo da mi izbaci tipa 0.1, 0.5 bnb na osnovu količine koju imam na binanceu. Taj broj se menja svake noći kad urade snapshot (02h).
Problem je što kod mene piše calculating i stoji tako, nikad ne izađe broj.
Lagano, pisaće ti sve. Tek su krenuli da slikaju wallet-e.
Pisaće ti sve pred kraj, bez brige.
 
Poslednja izmena:
Да да знам то, срамни су. Посебно ова последња реченица.
Сад видим да су данас опет затворили повлачење, какви шакали су то
E moj ti pa etc drze od proalog onog hajla i skoro parabole na svim menjacnicima sem kod njih.

Fazon iso preko 150$ kod njih jedva 60$ i naravno iskljucili povlacenje. Mesecima vec nmg da povucem svoj etc tj niko ne moze.

E vala nece ga dobiti.

U svakom slucaju menjacnica za izbegavanje
 
Dobio na binance neki trial fund od 500$, za sta to sluzi? sta ako ga redeemujem?
 
ECD je samo menjacnica, nije berza menjacnica. ECD primi novcice, momentalno prodajez uzima proviziju i ostalo prosledjuje korisniku. Kao takvi nemaju nikakvu frku, da cuvaju novcice, da moraju da garantuju korisnicima itd. Oni su bukvalno samo posrednici, cist biznis.
 
Sto bi znacilo da ce cijena BNB-a vjerovatno poslje ovoga dole, zato je i skocio malo zadnji dana, manipulisu svime i svacim da dignu cijenu.
Deluje da se sprema ozbiljan pump BNB-a, ništa me ne bi iznenadilo da u narednim nedeljama vidimo napad na pethodni ATH, a do kraja godine i pice discovry. Ima dosta desavanja oko Binance pocev od Fun tokena i launchpad Lazio (verujem da je tek slede pompezni launchpadi sa vodećim evropskim fudbalskim klubovima), predstojeći burn coina koji se ocekuje u narednim danima, pre neki dan je bila vest za fon u vrednosti od milijaru dolara koji je namenjen privlacenju milijarde ljudi u blockchain...
 
Uspesno odradih registraciju i identifikaciju na cex kao i withdraw/deposit kripto sve po PS i vidim da jos nisu resili problem sa master card, sutra ujutru idem u banku za Visa card. Skoro me malo roknula SHIBA kad bese na 0.000034 pa reko da sebe pocastim tim paricama :)
 
Znam, problem je što bi trebalo da mi izbaci tipa 0.1, 0.5 bnb na osnovu količine koju imam na binanceu. Taj broj se menja svake noći kad urade snapshot (02h).
Problem je što kod mene piše calculating i stoji tako, nikad ne izađe broj.

Pogledajte prilog 320635
Proveri sad, meni piše od jutros... mada ponovo manje nego što mi je average :)
 
Da, vidi se sad. Jeste malo manji average, 10-15%
 
Imam na Exodusu ETH, dio bih da pretvorim u keš, kako da prođem sa najmanje fee-a do moje debitne kartice, idem na CEX, iznos je nekih 600$ eth-a? Da li da odradim exchange u LTC pa da LTC pošaljem na CEX i onda razmijenim LTC u FIAT. tj. $ ili ima bolja varijanta ?
 
Imam na Exodusu ETH, dio bih da pretvorim u keš, kako da prođem sa najmanje fee-a do moje debitne kartice, idem na CEX, iznos je nekih 600$ eth-a? Da li da odradim exchange u LTC pa da LTC pošaljem na CEX i onda razmijenim LTC u FIAT. tj. $ ili ima bolja varijanta ?
Oderaće te za fee ako budeš menjao direktno iz exodus-a, mada ti sve piše tamo pa vidi šta ti je najpovoljnije.
Mislim da ti je jeftinije da direktno pošalješ na cex, nego da menjaš iz exodus-a.

Najbolje i najjeftinije ti je da nađeš nekog ko kupuje, pa direktno prodaš... ali to zna da potraje.

Imaš temu za kupovinu kripta, pa vidi tamo.
 
Imam na Exodusu ETH, dio bih da pretvorim u keš, kako da prođem sa najmanje fee-a do moje debitne kartice, idem na CEX, iznos je nekih 600$ eth-a? Da li da odradim exchange u LTC pa da LTC pošaljem na CEX i onda razmijenim LTC u FIAT. tj. $ ili ima bolja varijanta ?
Baš iz tog razloga sam napustio Exodus wallet.

Da li je neko imao iskustva sa prebacivanjem koina sa CEX na trust wallet ili obratno?
Pitam samo iz jednog razloga: pošto na trust wallet-u postoje po par adrese za koine koji podržavaju po nekoliko mreža (BCS/ETH i sl) a na CEX-u samo jedna. Da li je isto uraditi sledeće transakcije:
BUSD (BEP20) - BUSD adresa na CEX-u?
BUSD (ERC20) - BUSD adresa na CEX-u?

Hoće li CEX registrovati priliv koina sa obe mreže?
 
Poslao upravo 601$ na Cex, transfer fee je bio 8$

edit: pretvorio eth u usd na cex-u, fee oko 1,5$ i povukao na svoju debitnu karticu u dolarima. 20$ je provizija za taj transfer, tako da je ukupno trošak bio oko 30$ što je ok, oko 5%.
 
Poslednja izmena:
Poslao upravo 601$ na Cex, transfer fee je bio 8$

edit: pretvorio eth u usd na cex-u, fee oko 1,5$ i povukao na svoju debitnu karticu u dolarima. 20$ je provizija za taj transfer, tako da je ukupno trošak bio oko 30$ što je ok, oko 5%.
I sta dalje, cekas banku da ti odobre, pises odakle ti novac, prijavis porez? Kakva je procedura?
 
Nema kod nas u CG još toga, obično do 48h su mi raspoloživa sredstva na kartici.
 
Koji bi bio najpovoljniji nacin da dodjem do monera?
Kupim USDT ili prebacim direkt evre na berzu?
 
Cao svima,
Imam jedno pitanjce.. Imam neka parice na Cex-u i hteo sam da ih povucem na racun. Kad ne lezi vraze, ne moze vise master card.. Ok, nadjem visu i popunim sve za povlacenje i cekam da mi posalju 2FA code, pise da su mi poslali, a meni nije stigao. Kada sam registrovao nov karticu, uredno mi je stigao SMS.. Kada su mi poslali 2FA code, pise da su mi poslali na broj +381 060 ?!
Treba valjda +381 60 ?
A stigao mi je SMS kad sam uneo novu karticu..:unsure::unsure:
Pisao sam podrsci, medjutim botovska posla, ne zarezuju me ni za suvu sljivu..
AKo moze neka pomoc, hvala unapred.
 
Ne bih ti preporučio sms verifikaciju zbog kašnjenja, samo google authenticator. Probaj da prebacis na njega u podešavanjima naloga.
 
Nazad
Vrh Dno