Šta je novo?

Menjačnice

Jesam kupio shibu pre mesec dana nesto malo, proslo odmah bez muke. Pisem im u chat ali oni salju automatske poruke odma u momentu, ne ulaze live u razgovor. Neznam nisam to pisao ranije kako vec to ide.
Da, prvo se dopisuješ sa robotom :) ali ako ne uspeš da dobiješ odgovor, klikni na Unsloved dok ti se ne pojavi ovo u prozoru, i onda napiši pitanje i sačekaj red dok ti se ne javi neko iz support-a.

edit:
evo ja sam sad baš nešto priupitao u vezi nft-a preko chat-a za par minuta
 

Prilozi

  • Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    22.2 KB · Pregleda: 60
Da, prvo se dopisuješ sa robotom :) ali ako ne uspeš da dobiješ odgovor, klikni na Unsloved dok ti se ne pojavi ovo u prozoru, i onda napiši pitanje i sačekaj red dok ti se ne javi neko iz support-a.

edit:
evo ja sam sad baš nešto priupitao u vezi nft-a preko chat-a za par minuta
Hvala ti pomogao si mi.
 
Kazu ovako...

Support- Поштовани корисниче, заиста ми је жао због непријатности, недавно смо наишли на неке проблеме са каналом плаћања картицом. Због проблема, трансакција ће вам бити враћена у року од 24 сата. Заиста ценим ваше стрпљење и хвала вам на разумевању.

Ja- У реду, али како ћу куповати валуте у будућности?

Support- Проблем је решен, корисник може купити криптовалуту или сада положити банковну картицу. Само што ће трансакција током времена застоја бити враћена. Извините због овога.

Ja- Моја картица ради нормално. Да ли треба да покушам поново када ми се трансакција врати?

Support- Да, можете покушати поново да купите крипто картицом :)

Eto za sad tako, cekam 1:30 nocas da ponovo probam 🙁. A ko ce da mi nadoknadi moguci dobitak i pretrpljenu nervozu 😄 ?
 
Posto cekas da ti vrate na karticu uplaceni iznos, ako imas jos novca, kupi nesto na cexu ili ecd-u od valuta, pa prebaci na binance i kupi sebi zeljeni coin.
Bices do pola 2 nocas sa dva uloga, stim da ce ti se prvi vratiti.
 
Screenshot_20211006-191829__01.jpg
1. Buy with EUR,
2. Odabereš stable coin po želji (ili neki drugi coin, vodi računa da li ima odnos kroz EUR),
3. Odabereš iznos,
4. Dodaš karticu, ukoliko prvi put plaćaš na ovaj način ( uneseš podatke o kartici i svojoj adresi),
5. Potvrdiš plaćanje.
Meni je danas aplikacija izbacila poruku o neuspeloj transakciji, međutim, istog momenta sam dobio notifikaciju banke (sms i kroz app banke) o odlivu. Proverio istoriju transakcija, uplata je čekirana kao uspešna a novčanik dopunjen. Fee je 2%.
 
Hocu onako iz zezanja da pustm CPU da majnuje SHIBA INU na wallet na Binance i kad kliknem na deposit da vidim adresu prvo mi iskoci ovo pitanje pa ne znam sta da odaberem?
 

Prilozi

  • Screenshot_20211007-140841_Binance.jpg
    Screenshot_20211007-140841_Binance.jpg
    58.1 KB · Pregleda: 36
Trebalo bi BEP20 pošto je na Binance BSC mreži?

I bolje da bude na BSC mreži, jer je onda minimum za payout 500.000 umesto 2.000.000 koliko je na ETH mreži...
 
Sa onim unmineable programcicem, ali sam batalio jer mi je na jednoj rtx3080 (koja majnuje ETH) oborio hashrate sa 99 Mh/s na 80 Mh/s 🤔
Inace na istom rigu kada sa CPU majnujem RVL ali sa CPUminer-om nema nikakvog pada hashrate-a na kartama
 
@Simke1984
Ako smo hodl-ovali BNB do sada za launchpad i prodamo ga skroz, da li cemo moci ucestovati za subscription ili u trenutku subscription-a moramo drzati BNB do kraja i imati toliko sa koliko zelimo da ucestvujemo?
 
@Simke1984
Ako smo hodl-ovali BNB do sada za launchpad i prodamo ga skroz, da li cemo moci ucestovati za subscription ili u trenutku subscription-a moramo drzati BNB do kraja i imati toliko sa koliko zelimo da ucestvujemo?
ne, naravno :)
Moraš imati bnb-a do kraja subscription-a.

Po našem vremenu je sutra ujutro u 08h, pa budite par minuta pre toga ulogovani, je verujem da će biti brzo završeno sve. Oko 13h pogledajte wallet balance, gde bi trebalo da se tada pojave beta finance tokeni.
 
Hard cap per user - 20000 USD (333,333.33 BETA), pa ćeš moži uzeti procentualno kojiko su izračunali. Imaš i tačnu kalkulaciju negde, ali ja nikad do sad nisam tačno ( pa ni blizu ) uspeo da izračunam. Uvek mi je bila drugačija njihova nego moja računica :)


Sve što treba da uradiš je da budeš za kompom i na binance-u za 02 Days 21 Hours 56 Mins i da klikneš subscribe kad se pojavi. I kad to uradiš, za par sati ( kad prođe caclulation period ) čekaš da ti se pojave novčići u walletu.
Posle toga, čekaš da krene trejdovanje, i gledaš kad ćeš prodati
Šta misliš dal sw dobije ovaj coin ako uradiš margin borrow BNB?
Imam ga nešto malo, a mogu da zajmim na dan mnogo više. 🙂
 
Šta misliš dal sw dobije ovaj coin ako uradiš margin borrow BNB?
Imam ga nešto malo, a mogu da zajmim na dan mnogo više. 🙂
Pazi, sad i da može na zajam, ne isplati ti se da to radiš jer su pravili screen shot-ove zadnjih par dana, pa se uzima prosek.

Ali proveri ovde:
 
na binance za sat i nesto izlazi Beta finance Token. Ja usao sa 10,7BNB, pa da vidimo sta ce izaci od toga. Vidim veliko interesovanje za njega.
Total BNB already committed
6,823,526.7103 BNB
e sad neznam dali ce mi dati beta za sav iznos koji mi je zamrznut 10.7BNB ili trebam naknadno kupovat ?
 
Meni dozvolili za 6,2 bnb, s obzirom da dam pre par dana i uzeo, zadovoljan sam. Jel se komvertuje bnb ili je klasican airdrop? Neko je rekao da je airdrop pa zbog toga pitam, inace nisma do sada ucestvovao nikad.
 
  • After the subscription period ends at 2021-10-08 10:00 AM (UTC), the BETA token allocation calculation will begin and will take a total of 1 hour.
  • The final BETA token allocation results will be revealed at 2021-10-08 11:00 AM (UTC), at which point the respective BNB will be deducted from your already-locked BNB amount within 30 minutes. Once deducted, your BETA and remaining BNB tokens will both be transferred to your spot wallet.
edit:

@darkoj89
Bilo bi lepo da bude klasičan airdrop, kao i svaki put što je bilo :)
 
Ja sam stavio 5 BNB ali kasno, pre dva dana, tako da mi je srednja vrednost 1,6 BNB sa kojim sam mogao da učestvujem, a sudeći po velikom interesovanju, nadam se da ću dobiti tokene bar u vrednosti 1$ :D:D:D
 
Ja sam stavio 5 BNB ali kasno, pre dva dana, tako da mi je srednja vrednost 1,6 BNB sa kojim sam mogao da učestvujem, a sudeći po velikom interesovanju, nadam se da ću dobiti tokene bar u vrednosti 1$ :D:D:D
upravo tako, previse je deponovanih bnb u odnosu na fond nagrada tako da je ovo vec nekoliko launchpadova postala igra samo za kitove
 
U 14h po našem kreće trejd za BETA. Ide li prvo sell off pa onda rast kao uvek?

Oslabađaju se i BNB za pola sata, možda neki short se može otvoriti
 
Nazad
Vrh Dno