Šta je novo?

Mejl iz tehnicke podrske :) [ADSL nove brzine]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam im slao i mailove i zvao ih i nameravam da nastavim, a bilo bi dobro da i vi to uradite. Mislim da nema potrebe za ulicom, dovoljno bi bilo kad bi nas 30 otislo ( u odelima ali nekim lepim:)) ) do ministarstva i kad bi seli u kabinet i tako svaki dan. Mislim da bi odmah reagovali. Ali da ne bi mi gubili vreme, jedan poziv dnevno na svaki od ovih brojeva bice dovoljno. Osim toga obavezno recite da cete zvati i sutra dan da vidite sta je uradjeno:) I nemojte biti neljubazni, vise cemo postici ako budemo kulturni.

I nemojte da mislite da je malo ljudi ovo videlo, do sada ima 16000 pregleda za ovu temu.

Slazem se, recimo ja redovno citam ovu temu ali nemam sta pametno da dodam jedino da pljujem Telekom ili slicno. naravno i ja bih zeleo kvalitetniji i brzi net.
Neznam dokle ovako ali stvarno treba da se desi neka Internet revolucija!
 
Mi vama glas, mi nama spas :) Naziv kampanje ;)
Mozemo da probamo sa "Normalnim" spamom, ali nas treba vise, ima nas jako malo
 
i meni isto ,Beotel,Stari grad.
 
Poranili su citav jedan dan, bas selektivno. Od jutros, paket 768/64, centrala Krunski venac, Verat .
 
Poslednja izmena:
e imeni su upravo podigli brzinu (Beotel, Zvezdara)
 
Podigoše i meni (brzinu:D).
Beotel, bivši 1024/128 flat paket.
Rapid zakucan na 161K.:banana:
 
Poslednja izmena:
Podigao i Telekom! 512/64,Rapid oko 80k :banana:

edit:Bgd,centrala u ulici K.Petra
 
Poslednja izmena:
Po meni je ovo obicno mazanje ociju.
Daju ti mrvicu kolaca, a sebi ostave mamutski deo.
Kao sto rece jedan user- ako ne povecaju upload bolje i da ne podizu brzinu!
 
Tuga jbt 256/64 paket bez promene... U ruteru stoji 766/70 ali dl mi je max 30KB/s...
 
Najgore sto mozemo da "ucemo i bucemo " koliko hocemo i nikom nista . Jer Telekom je kod nas pitanje od politicko-ekonomskog znacaja ,ali za partiju na vlasti, a ne odraz stanja na trzistu....ponuda i traznja kod nas nema uticaja .
 
31.10.2008

meni u Jagodini još uvek ništa paket 512/64
 
Pa mislim sta se cudite za brzine, kada oni ne mogu ni jedan glupi sajt da azuriraju sa informacijama.
 
evo poslao mail ministarki i ovima iz lelekoma :

:D

*******************************************
Dobar dan

Pre svega zelim da se zahvalim na konacnom proguravanju zakona i liberalizaciji telekomunikacionog trzista , medjutim od liberalizacije za sad nista . Znam, zakon je skoro donet, ali to nije nikakvo opravdanje.
Dzaba se svaki treci ministar busa u grudi da cemo mi biti regionalini centar informatike i telekomunikacija na Balkanu kad nase sopstvene DRZAVNE firme koce razvoj.
Ako odemo na bilo koji forum ili blog na internetu sa temom Internet u Srbiji videcemo da svaki , ali bukvalno svaki pojedinac se slaze da mi kao krajni korisnici interneta ga dobijamo na kasikicu ! Mislim, mozda mi taj internet ne koristimo za bog zna kakve vise ciljeve nego za sopstvene potrebe i licno zadovoljstvo ali to ne umanjuje cinjenicu da smo mi MUSTERIJE ,a svugde se u poslovnom svetu zna sta musterija predstavlja , medjutim to ovde u Srbiji nista ne znaci i sve dok postoji MONOPOL na trzistu ne samo interneta vec i ostalih usluga stanje se nece promeniti na bolje , rezultat to ga ce biti veoma veliki broji nezadovoljnih mladih ljudi.
Sada mi molim vas objasnite sledece :
SBB internet i kablovski provajder je VEC podigao brzine svojih internet paketa
Dokaz : slika - sbb.jpg
TELEKOM adsl provajder NIJE podigao brzine svojih internet usluga
Dokaz : slika - telekom.jpg

Sada mi recite kako je moguce da SBB koji je od sopstvenog izvora finansiranja sproveo kablove do krajnjih korisnika , naplatio im samo prikljucak i nekoliko metara kabla ,a sve ostalo investirao sam , sada u mogucnosti da ponudi BOLJU uslugu od Telekoma , drzavne firme sa ogromim budzetom ciji su korisnici placali velike sume novca za telefonski priljkucak i sve neophodne instalacije do njihovog doma koje prati ova usluga , a koje se koriste pri ADSL internet konekciji , znaci Telekom je trebao da investira u ADSL opermu , instalacije su mu vec bile provucene ,pa opet ima losiju uslugu od svog konkutenta SBB.

Ne bih ni zalazio u to kolike su cene internet usluga u regionu , ne zelim da se nerviram ,
zelim samo da nam kao krajnjim korisnicima i gradjanima ove zemlje koji redovno placaju porez, idu u skolu , fakultet , na posao, kazete kada ce ovo maltretiranje prestati!

Unapred hvala , Zabrinuti gradjanin.
*******************************************

Eto toliko od mene :smoke:
 
I u Pozegi ADSL paket 1.5/192 je ubrzan na 2/192. Krenulo je konacno, jadno ubrzanje ali bolje ista nego nista ..... Uzivajte ....
 
Sezampro, Beograd, Zarkovo download ubrzan, upload smanjen :D

 
Povecano na 2048 . Kragujevac / Aerodrom .
 
Povecano na 768, Neobee, Beograd (nznm koja centrala) (max. sa rapidshare vuce 80KBs )

 
Poslednja izmena:
PTT net, blokovi, ubrzano. News ide oko 223 kbps.
 
Molim bez glupih komentara i spamovanja u ovoj temi.
 
sezam takodje povecanje, blok 64, centrala Bezanija
 
Evo sada su i meni povecali, ali sada je ovo 100%(pise mi u control-panelu routera) i dl je oko 75kb/s.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno