Šta je novo?

Meizu m2 note

Slazem se sa Saletom. Ja sam tri M2 notiske sredjivao i nijedan nije bio u problemu. Svakom odradio factory + format interne nema da briga.

Inace neka sacuva sve i odradi ovo sto sam rekao.

Next time neka se pazi, jer nikad nije kriv ni telefon, ni softver (mislim na FlyMe) nego korisnik. Nek obrati paznju sta se instalira, a za decu nije telefon da se igraju. Uglavnom neka kupi neki za 60-70e kineza, pa neka ga udave sa bloat-om.
 
Pa polovni m1, m2 note verovatno nisu daleko od 60-70e kinez klase.
 
Mislio sam na nove, mada nisam napisao.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
ajd probacemo da zbrisemo sve bez flasha pa polako aplikacije.
a inace, koji je rom preporucljiv (zvanicni)? vidim da se pominju romovi 5.xx i 14.xx. Da li ja to nesto citam pogresno ili sta?
 
Nemoj ici na LOS iskreno to je casual korisnik. Idi na zvanicni i nema da brigas.
 
Meizu M2 Note samo pise No service, karticu vidi koja je, kada sam u gradu blizu predajnika signal ima kada se odaljim nema nikako, sta bi to moglo da bude?
 
Polupao sam ekran kompletno. Povezao kablom na računar, ali ga ne registruje, pa verovatno treba da mu upalim onu 'connect as storage device' opciju. Pa ako neko može da mi printuje ta dva tri koraka koja treba da uradim da bih ga postavio na storage device, da znam gde da bodem prstom po ekranu.
 
Momci, poznaje li iko od vas neku zensku osobu koja koristi ovaj telefon?
Ostalo mi je brdo nekih maski, mahom za nas zene, pa bih da poklonim to. Maske su nove, neke su i nekoriscene. :)
 
Moja majka :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Lepe maske, hvala Radmila :)


Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Stigle maske. Hvala Radmila
4b75a8850a817c4ba12c08744a1d6760.jpg


Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Update aplikacija mi je ponudila Flyme 6.7.4.11 ß što sam prihvatio tako da sam na novoj verziji korisničkog interfejsa. Jeste prelazili na ß ili se držite stable verzija?
 
Bio sam na beti ali sam imao veliku potrosnju baterije pa sam odustao od bete flyme 6. Cekam stable verziju koja bi trebalo da izadje u roku od 7 dana.
 
Na beti je potrosnja baterije osetno veca. Verovatno ce to ispraviti na stabilnoj. Inace, malo lepse izgleda "sestica".
 
Nisam primetio veću potrošnju, vizuelno jeste dorađena ali razlike nisu previše očigledne.
 
Koliko sam primijetio nove ikonice i novi font, kao u svakom apdejtu. :D
 
Da li je bolje da se ide na wipe ili samo ovako upgrade sa 5 na 6, kad je vec sam ponudio?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ja sam uradio bez wipe
 
od početka imam A verziju softvera, ali sad i mene počinju pomalo da nerviraju kineske aplikacije...kako da se najbezbolnije prebacim na I verziju i da li da to uopšte radim? mislim, nisam dugo pratio šta se tu dešava, jel ima nekih problema na I verziji, da li rade svi google servisi, etc? ili da ne diram ništa jer sada sve radi kako treba :)
 
Google servisi rade najnormalnije. Samo je potrosnja baterije veca u odnosu na poslednju stable flyme 5 verziju.
 
Uvek možeš da ih zamrznes npr sdmaid aplikacijom. Ja sam uvek furao A verziju, jer je naprednija.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa ne fali ništa ni međunarodnoj verziji, ja kako sam je stavio nakon što sam kupio telefon od tad mi ona stoji.
 
notifikacije mi ne rade na ovoj novoj beti blah
I drugih sitnih bagova ima baš mi kvare flow pri korišćenju

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pa sredi notifikacije,meni rade sve, sta vise stizu brze nego ranije, ranije su uvek kasnile za neksusom.

Opet su izbacili settings iz nav bara gore, retardi.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Jel koristi neko LOS 14.1 RC2?
Telefon prosto leti.

Sent from my M2 Note using Tapatalk
 
Bas cu probati LOS,da vidim kaki je... :)
Meni izbacio update na 6.0.2.0 A ali posle Download biranja pise waiting i nista... ne skida ga...
 
Nazad
Vrh Dno