Šta je novo?

Meizu M1 Note

jel taj najnoviji i najbolji, sve radi kako treba , nema bugove , kako drzi baterija ?
 
jel taj najnoviji i najbolji, sve radi kako treba , nema bugove , kako drzi baterija ?

Baterija traje krace, lollipop guta vise rama i slikanje nocu sa blicom je ponekad bangavo :) Ja ti preporucujem da sacekas Flyme 5 i da nakon par nedelja od izlaska vidis kakvo je stanje :)
 
hvala. Takav odgovor mi je trebao.
 
Da kucnem u drvo, posle 6 meseci od kupovine i dalje radi kao zmaj! :D
 
Jesi li dobio telefon nazad?
Ja cekam vec 35 dan i nista.. :(

javili mi,iz servisa , par dana pre Nove godinu da nema popravke, "proizvodjac im odobrio zamenu aparata" ( ali eto nema ih vise u ponudi Telenora ), otisao u Telenor i uzeo drugi aparat ( Samsung J5, zena se razocarala u meizu, inace je njen aparat ).
 
javili mi,iz servisa , par dana pre Nove godinu da nema popravke, "proizvodjac im odobrio zamenu aparata" ( ali eto nema ih vise u ponudi Telenora ), otisao u Telenor i uzeo drugi aparat ( Samsung J5, zena se razocarala u meizu, inace je njen aparat ).

Ista prica i kod mene,sad treba da odlucim koji da uzmem,danas me zvali...uzas
 
U kojoj varijanti dobijate zamenu?vrednost fiskalnog od prvog uredjaja?
 
Uh...zivce covek da pogubi![emoji20]
 
pa jeste, ali ja sam generalno zadovoljan Telenor uslugama. Mada nisam "heavy" user.
Internet mi radi, dostupan sam i tako....Tako da tih par stotina dinara im oprastam. Nemam vremena da se bavim isterivanjem pravde za razliku u ceni.

Mada ima ovde po forumu ljudi koji traze dlaku u jajetu. Postujem njihovo vreme koje mogu da odvoje za raznorazna merenja, screenshot-ove i svasta nesto.

Meni telefon sluzi , jelte, za razgovor, razmenu mail-ova i citanje vesti.

Meizu je fantastican uredjaj ali u ovoj seriji su ekrani zeznuti izgleda. Ubedjivao sam zenu da uzme Meizu M2 Note kao zamenu ali nece ni da cuje.
 
Da,M2 nema taj problem sa ekranom,mogla je komotno njega u zamenu da uzme...eto i ja sam imao losu srecu sa m1note,takodje ekran falican...
 
Inače zamenski ekran sa 10 point multitouch, i na kome rade double tap to wake, slide to wake i sve ostalo košta 30ak dolara, tako da oni što su kupili telefon direktno iz Kine mogu ipak povoljno da reše problem.
Meilan M1 note 5.5" 100% original lcd display+touch screen digitizer Panel Glass Repair with frame for meizu M1 Note+tools
http://s.aliexpress.com/32euEJzQ
(from AliExpress Android)
 
Poceli su cesto da izbacuju update preko telefona, meni je poslednji 5.6.1.12 A i posle tog update mi je zakucalo home dugme nije radilo, medjutim cim sam iskljucila tel . i ponovo pokrenula sve je u redu :D i nadam se da ce tako i ostati.
Steta sto je ovima iz Telenora zapala losa serija, meni se meizu bas dopao, dosta je brz telefon, verovatno ne bih vrsila zamenu za neki drugi, vec bih narucila mx5 za 240 $ :D, sto mu dodje priblizno kao m1 prosle godine u ovo doba :)
 
Telenoru je bas zapala losa serija,od dva M1note prvi se pokvario posle dva dana (nije prepoznavao sim kartice) drugi posle 6 meseci i to ekran,posto necu da mi uvaljaju neki drugi telefon iako je pod garancijom (Telenor ne servisira ili nema delove za isti) saljem ga u drugi servis da se promeni ekran,telefon je sjajan,flyme me je odusevio :)
 
Otprilike da je tako...meni su zamenili moj m1 note za m2 note jer ga vise nisu imali na stanju,i mogu da kazem da uopste nije los.
 
Nije se ni meni svidjao,ali sam se navikao odmah,fizicko dugme lepo funkcionise,ekran po meni tacnije prikazuje belu boju,izrada isto dobra...zvuk definitivno bolji,vibracija jaca....i tako na strani m1 jaci procesor,mada se u radu nista ne oseti
 
Nemam vise opciju 60fps i uopste 1080p na youtube.. Jel ima jos neko ovaj problem i ukoliko ga je resio ,kako?
 
Sad sam proverio YouTube aplikaciju, ima i 1080p (naravno i 720p i ostale).
 
Ja imam youtube app i studio app i moze 1080p, zavisi sve kako je ko uploudovao video snimak koji se gleda, negde je i maksimalna rezolucija 720p.
 
Da li je neko imao problema sa zamagljenim ekranom? Imam nillkin staklo preko ekrana pa sam mislio da je do toga Ali nije. Nakon skidanja stakla sa ekrana on i dalje ostaje mutan. Neko rjesenje?
 
I ja imam nillkin staklo,i u levom uglu je kao zamgljeno..Kad pritisnem jace tu unutra kao da ima vazduh pa se pomera.
Tako da mislim da mi nije zamgljen ekran vec je usao vazduh.I nalazi se bas u levom uglu telefona,gde nije ekran za gledanje vec onaj crni deo.
Nadam se da sam dobro objasnio.
 
Da li je neko imao problema sa zamagljenim ekranom? Imam nillkin staklo preko ekrana pa sam mislio da je do toga Ali nije. Nakon skidanja stakla sa ekrana on i dalje ostaje mutan. Neko rjesenje?
Imao sam ja taj problem dok sam jako kratko koristio m1note...kod mene je dobar deo desne strane bio mutan/zamagljen...vratio fon,po meni je to neispravan displej...posle mi rekoshe da je takva jedna cela serija felericna iz telenora bila....btw,to ti se pojavilo skoro?
 
Mutan je citav ekran kao da imaju linije vertikalne koje se primjete. Primjetio sam da me oci od toga bole. Skoro sam na to obratio paznju a tel je iz Kine narucen. U garanciji je pa ce najvjerovatnije put Kine ako ne nadjem rjesenje. Pokusacu upload-ovati sliku da vam docaram o cemu govorim.
 
Imam i ja taj problem, kačio sam fotke. Neispravan ekran.
 
Nazad
Vrh Dno