Šta je novo?

Meizu M1 Note

Testna verzija ima samo da se skine. Zvanični update neće još
 
A, ha e to ne skidam :D...samo sta ponude na tel. direktno lol
 
Nema to veze. I ovo radi meizu flyme tim. samo beta verzije
 
Da znam, samo ja necu sama da cackam sa linkovima, i updateom na taj nacin, mozda nesto zeznem, pa se poremeti a ne bih da ostanem bez telefona :)
Lakse mi je kada oni ponude, nije mi bas do igranja ako ne moram :D
 
Naravno, uvek se može sačekat finalna verzija, nije žurba
 
Stigao regularni update za telefon na: Flyme 5.5.12.22 beta

Osvezenje je unapredjeni UI, sve je blize iOS-u :)
 
Imam problem sa Meizu M1 Note odjednom se pojavila zuta mrlja sa leve strane telefona i kao sto mozete videti na prilozenim slikama pola ekrana ne pokazuje sliku u odredjenim aplikacijamama i pri listanju pocetnog menija,kao da se zamrzne slika dok u sistemskim aplikacijama (sms,dialer,calculator itd) ekran radi bez problema,interesantno je da dok je "zamrznuta" slika ekran reaguje na dodir i otvara aplikacije na koje se nasumicno klikne jer je nemoguce videti sta se pritisli zbog zamrznute slikeDSC_0062[1].JPGDSC_0063[1].JPGDSC_0064[1].JPG Sta mi je ciniti dalje,koji servis kako sta? znate li okvirno cenu popravke
 
Poslednja izmena:
I ja imam mrlju samo manju, ali sa ekranom nema problema, neko je ovde pisao da se lepak odlepio ispod ekrana ili tako nešto
 
Mrlju imam od letos i nije bilo problema sa ekranom nisam se obazirao puno jer nije smetalo,ekran je poceo u poslednjih par dana da zeza medjutim nakon 10 15 minuta rada se unormalizuje,pridavao sam tome da je hladno vreme problem jer se napolju zaglupi a kad udjem u kucu radi ok sve do danas kad je zabagovao skroz.
 
Izvinjavam se zbog duplog posta,iz servisa mi nisu rekli cenu popravke samo da ga posaljem kurirskom sluzbom posto nisam iz BG,zna li neko koliko je popravka zamene ekrana,ako je neko menjao vec.
 
Poslednja izmena:
@mare ovo deluje bas ozbiljno :(
i meni je na tel. stigao update, ne znam da li da prelazim na tu betu? Ima li mana nekih jacih, jel rade app i pozivi ok?
 
Ozbiljno bas :D verovatno ce menjati ekran,valjda me nece lupiti jako po dzepu :D
 
Od 50 do 100e računaj :)
 
Beta za sada radi odlicno nemam nekih problema, sto ne znaci da ih nece biti s obzirom da je koristim manje od 24h.

U vezi ekrana: ja sam se isto pozalio ranije da mi malo krcka ekran prilikom tapkanja u levom delu ekrana. Kao sto rekoste deluje kao da se odlepio, ali nemam zutilo niti bilo sta drugo... e sada zanima me jel ste telefone uzeli kod nas ili iz kine ? Moj je iz Kine.
 
Moj je uzet ovde preko provajdera,jedan je posle dva dana upotrebe imao problem nije prepoznavao sim kartice a drugi koji su mi dali evo posle 6 meseci problem sa ekranom koji ce nadam se biti resen i zamenjen ali ne u njihovom servisu jer vise nemaju taj telefon na lageru shodno tome nemaju ni delove,imam losa iskustva sa njihovim "servisom",pa moram resiti ovo sto pre,zaljubih se u Meizu :)
 
Poslednja izmena:
Pa nemoj da plaćaš, ako nemaju delove traži telefon novi, ako nemaju onda neki drugi u istoj ceni koliko si ga platio.
 
A nije na meni ugovor....ne znam kad prebacim na sebe posle nove godine hocu li moci onda da trazim novi telefon il kako to vec ide....ako je neko strucan nek se javi u inbox oko pomoci izbora novog telefona da ne reklamiram blatim provajdera necu da navodim ime :D
 
Poslednja izmena:
Pa idi sa tom osobom sa kojom si uzeo telefon. Jesi lud da plaćaš? Mislim ako ti ne trebaju te pare, onda u redu. [emoji6]
 
Ako mu ne trebaju nek plati meni zamenu ekrana. Hehehe.
 
U pitanju je komsinica koja je neverovatno dzangrizava osoba a trenutno nisam ni kod kuce,ici cu da reklamiram kad prebacim na svoje ime posle nove godine ranije nisam nikako mogao zbog posla,verujte davno bih prebacio :D Javite se u inbox oko pomoci izbora novog telefona :)
 
Eto briferboy će da obradi komšinicu, a ti njemu platiš displej i eto win win situacije [emoji1]
 
:) resio sam prebacicemo broj kad se vratim kuci sredinom januara a do tad treba smisliti sta novo uzeti (mada da mogu ne bih ga menjao) umesto M1...
 
Zasto ne narucis online m1, direktno od prodavca, videla sam da se mogu jos negde pronaci, po meni je to isplatljivija varijanta, jeste da das unapred novac za tel. ali kasnije si miran.
Ja sam sad stavila da se skida ovaj update lollipop...pa da vidimo ima li sta novo :D

Evo tel. je zakucao na checking firmware i ne mrda...hmm
Da li je realno da 50 min. na ekranu stoji ovaj status i da se ne menja, ne moze da se prekine?
 
Poslednja izmena:
Evo vec vise od sat vremena, ekran je zamrznut, da li je normalno da ovako dugo traje proces ili je kod mene samo bug, treba mi telefon, pa me malo ova cinjenica nervira?

Pogledajte prilog DSC_0133[1].jpg
 
I meni je cudno jos uvek stoji, sto je najgore nece restart, ne reaguje uopste dugme, niti touch...
evo, mora 30 sek da se drzi dugme, videcu sada hoce li se lepo skinuti
 
Poslednja izmena:
Kad držiš dugme za paljenje desetak sekundi onda će se isključiti. Nije normalno da se toliko čeka.
 
Da mora duze, bas duze, nesto je bilo zabagovalo, sada se ponovo skida, bas sam se uplasila da ne ostanem bez telefona, unevorzih se..
 
Da mora duze, bas duze, nesto je bilo zabagovalo, sada se ponovo skida, bas sam se uplasila da ne ostanem bez telefona, unevorzih se..

I ja sam duze cekao kad sam prelazio na lollipop ali ne bas toliko :) Mogu da te zamolim da kad zavrsis sa apdejtom, da javis na temi kako ospadaju slike kad se koristi blic :)
Meni su u situacijama kad slikam ljude ili vecinu predmeta, slite tamne i plavicaste :(
 
Evo vrsi se optimizacija...vidim da su slova na logou malo drugacijeg dizajna, i sam baloncic nema vise u sebi onaj oblacic kao na kljucicu. Pa ja slabo koristim blic, volim da koristim na kameru na dnevnom svetlu, ali vecinom fotografisem dslr aparatom, dok sa meizu bas kad je neka situacija neizbezna, ali razmotricu sve opcije, gledam na njihovom sjatu sta su napisali sve za lollipop, ima izmena bas lol
Stara kamera je bila bas super, cak su i video snimci odlicni, nadam se da nece biti nekih promena na gore..mada videcemo...
 
Nazad
Vrh Dno