Šta je novo?

Meizu M1 Note

s_5558ad2bdd424c85a3d79e94f64f08cf.jpg


Navodno alu ram.. Ne verujem da ovo moze da kosta samo 1000kineza.. 1300 mi se cini ok.
http://www.phonearena.com/news/Meiz...to-be-officially-unveiled-on-June-2nd_id69911

Ladno sam pogodio cenu.. [emoji23]

Edit,ipak kinezi javljaju da je 1100 kineza. :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je prepakovan mx4 pro, kojeg su prestali proizvodit, i u kucista koja su ostala u skladistu su ubacili hardwer i to je to
 
Pa nije bas tako.. :) drugacije je home dugme plus verovatno nije senzor za otisak.

A i na kraju su prestali da proizvode mx4 a ne mx4 pro. Zato i ima najava o mx5 krajem juna
 
Sad sam vido da m1 note moze da se kupi u winwin-u sa paketom iz mts-a
 
Ne kontam iz kog razloga 1 gb rama zauzeto i posle end process svih appsa koje sam pokrenuo, nisam dirao sistemske procese. A kad ostavim sve, popuni se 1.5 giga rama, ostane nesto sitno tipa 300mb-a za rad. Jel to tako treba ili se nesto cudno desava?
 
Pa nije bas tako.. :) drugacije je home dugme plus verovatno nije senzor za otisak.

A i na kraju su prestali da proizvode mx4 a ne mx4 pro. Zato i ima najava o mx5 krajem juna
Meni sve to isto :) Gde si to video da je mx4 obustavljen? Ja sam citao da je prestala proizvodnja mx4 pro, jer ima exinos procesor. Sve jer ih je MTK ucenio, valjda
 
A posle se pojavila info da je mx4 zaustavljen zbog kruznog dugmica jer ih je zte tuzio za taj patent. Iz istog razloga note 2 nema vise taj kruzic nego dugme
 
Nepopunjen ram je bacen ram :)

A sta u slucaju da se popuni svih 2 giga, tj. nema toliko ali recimo. I, ja hocu da pokrenem jos neki app a nema gde pa krene da puca launcher i app i sve zivo :D . To mi se recimo desavalo na galaxy s3 mini kad se popuni ram, tako da nije bas nepopunjen ram bacen ram. :)
 
Mislim da im je serija mx4 totalni promasaj, ukljucujuci i tu mx4pro verziju. Mada ne svatam zasto ih je zte tek sad tuzio jer je i mx3 imao tj jos uvek ima takvo home dugme
 
Aplikacije sa najmanjim prioritetom se izbacuju iz memorije u tom slučaju.Poenta je da ne brineš o tome i da uživaš u telefonu ako te služi dobro :)
 
A sta u slucaju da se popuni svih 2 giga, tj. nema toliko ali recimo. I, ja hocu da pokrenem jos neki app a nema gde pa krene da puca launcher i app i sve zivo :D . To mi se recimo desavalo na galaxy s3 mini kad se popuni ram, tako da nije bas nepopunjen ram bacen ram. :)
E onda bi sistem trebalo da odredi prioritete i izbaci iz rama nešto odavno korišćeno, makar dok koristiš tu drugu aplikaciju. Sad, zavisi kako je podešeno (možeš misliti na s3 minil
 
Zbog cega se onda javlja lag u pojedinim situacijama pored 8-core i 2 giga rama? Zbog toga sam i pogledao danas kakvo je stanje sa ramom, inace nisam u tom tripu.
 
Mislim da im je serija mx4 totalni promasaj, ukljucujuci i tu mx4pro verziju. Mada ne svatam zasto ih je zte tek sad tuzio jer je i mx3 imao tj jos uvek ima takvo home dugme
Mx4 pro je odlican uredjaj. Malo skuplji ali nista losiji od ostalih velikih mobova,cak sta vise.

Mislim da ce mx5 biti iznenadjenje,no videcemo za mesec dana.

Otisli smo u totalni off :)
 
Da u off smo otisli, jos jedino da dodam, napisao sam da su promasaji zbog toga sto su ih vec tako brzo prestali proizvodit. I jos sto nece imati podrsku vise, bar sam tako procitao
 
#Fkloznica,mislim da si cenu m2 note-a malo promasio..Verzija od 16 gb ce biti 800 kineza..Gledao sam konferenciju,valjda sam dobro video..Ako je greska,ispravite me..
 
#Fkloznica,mislim da si cenu m2 note-a malo promasio..Verzija od 16 gb ce biti 800 kineza..Gledao sam konferenciju,valjda sam dobro video..Ako je greska,ispravite me..
Bravo za meizu [emoji15]

http://www.gizchina.com/2015/06/02/meizu-m2-note-launch-price/

32gb model je 1000kineza. Brutalno jeftin mob..

Nerealno da je toliko jeftin model od 16gb.. Ovo u najavi sahranjuje xiaomi.

130 i 160$.. Koliko nerealno zvuce takve cene za ono sto mob nudi. Nije ni cudo sto sve poznate zapadne marke polako izumiru u kini.
Ko je lud za tamo neki samsung prime da plati 200$ kada ova zver kosta 130..
 
Poslednja izmena:
Verovatno će mu trebati par meseci.
 
Nekada mi se desava da nece odma da mi se otkljuca telefon. Kao da ne radi touch screen. Tek posle drugog ili treceg puta odreaguje kako treba. Jel ima neko ovakav problem? Inace ovako touch radi super
 
Jel si stavio poslednji apdejt?

Meni se to nije desilo, radi sve do j... pu pu.
 
Ma isto. Ne znam koj mu je djavo. Nije strasno, samo iritira po nekad. Kazem ti ovako radi touch kroz meni sasvim normalno
 
Malo cudno, ako imas neki locker probaj bez njega. A jel to otkljucavanje mislis na ono kad je ekran na off pa hoces swipe up da odmah ode na desktop? Ako na to mislis onda je to normalno jer se meni se desava da nece iz prvog puta, da li iz razloga sto nije detektovao swipe ili ja nisam lepo prstom provuko.
 
Pa da to. Ili double tap. Najcesce mi se desi kad je ekran dugo off.
 
Nazad
Vrh Dno