Šta je novo?

Medal Of Honor : Airborne

Steta sto je igrica MNOGO kratka.
Predjoh je za 4 sata.
 
da, bash je kratka...

Inace meni na 1680x1050 sa full podesavanjima iz driver-a ne pada nigde ispod 40fps....

malo mi je to chudno od ovako zahtevne igre... :trust:
 
da, bash je kratka...

Inace meni na 1680x1050 sa full podesavanjima iz driver-a ne pada nigde ispod 40fps....

malo mi je to chudno od ovako zahtevne igre... :trust:

Da i meni je chudno, s obzirom da imash samo 8800GTS / C2D i 2GB rama :d
 
Meni jako ocajno radi ,gurnucu je negde sa strane dok ne kupim novi comp ;)
 
ima da klizi u 1024, a verovatno ce i u 1280 da radi sasvim korektno, dual-core prosto natera igru da poleti, nema usporenja kao sa single core (znam o cemu pricam, sa SC na 2700mhz sam stao kod onih iskopina i tu je bilo 20-tak fps i nemaca ko **vana, i odustao sam jer mi je bilo neigrivo. Sa ovim CPU na istom mestu sad ne pada ispod 40fps..)



Znaci krajnje je vreme za zamenu "single core" za "dual".Radi i ovako dobro na medium/high,ali sudeci po tvom iskustvu ipak je velika razlika.A sto se tice same igre,po meni je extra uradjena,napucavanje je fenomenalno,ali je prekratka.
 
Poslednja izmena:
Nego... Ima li rešenja za mouse lag? Nemoguće je igrati ovako...

Da li je moguće da ovaj problem nikom osim njemu i meni ne smeta !??? Sinoć sam igrao sa jednim drugom i nismo mogli da se načudimo katastrofalnom upravljanju. Jednostavno kao da "vozim" vojnika pod narkoticima, sporo se okreće kao da ima inerciju. Osetljivost miša kako god da namestim ni blizu nije kao što bi trebalo da bude. Meni je ovo prva od tzv. next gen naslova pa ne znam jel to sad postao trend u ovim novim igrama za PC ili šta? :d Ili je ovo prebačeno sa konzole pa ih baš bilo briga da nameste kako treba. Džaba ima dobra grafika, muzika i filmski efekti kad najosnovnije nije odrađeno kako treba.
Jel ima neko još ovaj problem osim Palpatina i mene?
 
Da li je moguće da ovaj problem nikom osim njemu i meni ne smeta !??? Sinoć sam igrao sa jednim drugom i nismo mogli da se načudimo katastrofalnom upravljanju. Jednostavno kao da "vozim" vojnika pod narkoticima, sporo se okreće kao da ima inerciju. Osetljivost miša kako god da namestim ni blizu nije kao što bi trebalo da bude. Meni je ovo prva od tzv. next gen naslova pa ne znam jel to sad postao trend u ovim novim igrama za PC ili šta? :d Ili je ovo prebačeno sa konzole pa ih baš bilo briga da nameste kako treba. Džaba ima dobra grafika, muzika i filmski efekti kad najosnovnije nije odrađeno kako treba.
Jel ima neko još ovaj problem osim Palpatina i mene?


Probaj na nekoj brzoj grafickoj kartici (kod poznanika npr.) pa javi da li ima razlike.
 
Ma probao sam i sa smanjenim podešavanjima, nešto na medium nešto na low u 1024*768 i nema neke razlike. Ali vrlo rado ću probati kod nekog poznanika :)
 
e nasao sam resenje za igranje igrica zove se velika glupavstina ili veliki brat.da bar hoce da traje po 5-6, 7-8,pa i 9-10 sati bilo bi do jaja,dodje joj drugarica i meni extra:eyebrows::eyebrows::eyebrows:
samo stasad da igram dok cekam crysis

kralju !:d:d
 
Neda mi se da uključim aa u ovoj igri sa poslednjim drajverima. Stavio sam overide AA u kontrol panelu, ali avioni na početku lete i dalje "izlomljenih" krila :wall:
 
Da li je moguće da ovaj problem nikom osim njemu i meni ne smeta !??? Sinoć sam igrao sa jednim drugom i nismo mogli da se načudimo katastrofalnom upravljanju. Jednostavno kao da "vozim" vojnika pod narkoticima, sporo se okreće kao da ima inerciju. Osetljivost miša kako god da namestim ni blizu nije kao što bi trebalo da bude. Meni je ovo prva od tzv. next gen naslova pa ne znam jel to sad postao trend u ovim novim igrama za PC ili šta? :d Ili je ovo prebačeno sa konzole pa ih baš bilo briga da nameste kako treba. Džaba ima dobra grafika, muzika i filmski efekti kad najosnovnije nije odrađeno kako treba.
Jel ima neko još ovaj problem osim Palpatina i mene?

Pa meni se to ne desava. Koji mish imas ? da nije do misha/drajvera ? Ja imam logi mx310
 
Imam nekog jeftinog logitecha ali stvarno ne znam koji model sad sam na poslu. Ne znam baš da li je do njega jer u svim ostalim igrama ( Q4,Prey,HL,Doom3 itd pa i u MoHPA) radi kako treba. E sad, da li je do U3 endžina pa se nešto tu zabrlja ne znam, ali znam da sam juče probao ponovo i ni u 800*600 sve na low i off još uvek nije glatko kao u gore nabrojanim igrama u 1280 sve na high :trust: :crash:
 
imam gadan problem. resetuje mi se komp kada montiram imidz igre. u cemu je fora jel' zna neko?
 
koristim alcohol i sada sam iskljucio auto play i pokrenuo setup.exe i opet mi se restartovao sporet. jel' mora da se koristi DT? jel' ovo uobicajen problem?
 
koristim alcohol i sada sam iskljucio auto play i pokrenuo setup.exe i opet mi se restartovao sporet. jel' mora da se koristi DT? jel' ovo uobicajen problem?

Jeste uobicajen je, na dva razlicita kompa resilo je iskljucivanje autoplay-a ali koriscen je daemon. Kod mene se nije restartovao na pocetku vec na kraju instalacije, ko ce ga znati sta mu smeta...
 
Ja igru i ne mogu da instaliram. Dodje negde na pola i prijavi mi gresku vezanu za fajl Cabinet10.cab. Probao sam da zamenim fajl drugim, ali nista, tako da jos uvek nisam probao igru, osim demoa?!:wall::bottle:
 
uspeo sam nekako da instaliram i pokrenem igru, ne pitajte kako. instalirao sam DT, iskljucio sam auto play i u opcijama i jos negde i onda se instalirao normalno, mada se jos jednom resetovao kada sam patchovao...nema veze, vazno je da nekako radi.
hvala svima :)
 
Ljudi izvinjavam se ako ponavljam neko pitanje od ranije,ali stvarno nemam zivaca sa dail-up-om da listam po stranicama.
Postoji li neki patch koji omogucava da se ova igra pokrene i sa grafickim karticama koje nisu podrzane.Recimo mojom 7300GS?:D
:wave:
 
==================================================================
System Requirements
==================================================================

REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

* OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Windows Vista are not supported)

* CPU (Single Core): Intel P4 2.8 GHz or AMD Athlon 2800+ for
Windows XP / Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 3800+ for Windows
Vista

* RAM: 1 GB for Windows XP / 1 GB for Windows Vista

* Hard Drive: 9 GB or more of free space

* Note: 64 bit versions of Windows are not supported

* Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported).
 
predjoh igru pa da dam svoje misljenje na kraju :)
igra mi se svidja uz par ograda. prva je da mnogo lici na CoD, a to mi se nikako ne svidja. sta to znaci? od MoH:AA nije ostao kamen na kamenu i sada se vise takve igre ne prave nazalost. dakle ovo je potpuni CoD "drzi-przi-levo-desno-brzo-brzo-juris" fazon a to mi se ne svidja. nema vise opustenih mislija vec je sve bezglavo jurisanje. na medium tezini igra je solidno teska jer je AI sasvim solidan. dobro se kriju iza zaklona i kada primete da se stekas negde isteruju te napolje pomoci granata :D saborci su cist prosek. ono sto me dodatno nervira (kao i u svakoj slicnoj igri) je odsustvo quick save-a, pa kada zagines moras da prelazis iznova i iznova i iznova. kako to smaraaaaaa. grafika i zvuk su na nivou, ali to je uzelo danak u performansama, pa se preporucuje makar 8800GTS 320 i to za 12x10 (mozda je i X1900XT upotrebljiv). igra ima 6 misija koje mogu da traju i po sat i po, ako se igra na medium tezini. ono sto mi je jos pokvarilo utisak je standardni respawn sistem :mad:
kako to mrzim, mozda cak i vise od checkpointa. a ta dva tek u kombinaciji su pakao. nekako mi to bazdi na konzolu, a to mi se nikako ne svidja.
sve u svemu, igra je vredna igranja i ja bih joj dao 85% :)
 
==================================================================
System Requirements
==================================================================

REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

* OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Windows Vista are not supported)

* CPU (Single Core): Intel P4 2.8 GHz or AMD Athlon 2800+ for
Windows XP / Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 3800+ for Windows
Vista

* RAM: 1 GB for Windows XP / 1 GB for Windows Vista

* Hard Drive: 9 GB or more of free space

* Note: 64 bit versions of Windows are not supported

* Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported).

Ako je ovaj tvoj post odgovor na moje pitanje,bas ti hvala oci si mi otvorio!
Da nisam citao system requirements ne bih ni postavio to pitanje:wall:
Taj copy/paste ne daje nikakav odgovor.
 
Ja sam imao img koji resetuje komp, ali sad sam nabavio novi sa kojim sve ok radi, ali imam mali problemčić.
Hoću da igru narežem na 2 dvd-a, imam uputstvo, ali neznam koju verziju imam.
Video sam na cd-2-dvd da postoje US i UK verzija ali neznam kako da prepoznam koju ja imam.
Jel zna neko kako da rešim ovaj problem??
 
uzmi dual layer DVD i eto reshenja
 
Sredio sam sve u pitanju je bila US verzija.

@Dark Angel
DVD-DL = 220din
2xDVD-R = 50din
Zašto bih uzeo dual layer??
 
matematika kod mene je drugacija
DVD-DL = 160din
2xDVD-R = 50din

tih 100 din razlike nisu vredne truda i vremena provedenog u "pakovanju" i "namestanju" imagea veceg od 4.7Gb na 2 DVD-a

eto...
dovoljan razlog
 
pih, uzme se winrar ili hjsplit i podeli se fajl na dva dela za cas. velika mudrost.
dakle, neki image-i resetuju komp, a neki ne. interesantno...
 
Pretčao sam topic i video da dosta ljudi ima problema sa instalacijom, ali nisam video sledeći problem, a taj je kod mene. Kada pokrenem instalaciju, a nekad u toku instalacije, proces jednostavno pukne, gasi se hard i dobijam plavi ekran. Čak sam jednom uspeo da instaliram igru i prilikom pokretanja opet isto. Reinstalirao sam sistem, jer mu je i onako bilo vreme i ništa.
Imam
c2d 4300
en7600gt
2gb ram 667

Ps. igru sam dobio od ortaka koji je najnormalnije instalirao i najnormalnije je igra
 
mali zeleni umesali prste
ja sam moju verziju instalirao na 5 razlicitih kompova i radila sasvim normalno
 
Nazad
Vrh Dno