Šta je novo?

MaxCoin [MAX] (SHA-3)

noob pitanje - koji je proces instaliranja novog walleta, kako da znam da ce mi ostati novcici iz starog?
 
Sacuvas wallet.dat od starog novcanika .
 
ne znam sta se desava. sacuvao sam wallet fajl, reinstalirao sistem i rekoh ajde da instaliram novi wallet onda, sync se zavrsio jednim delom ali vec nekoliko sati stoji na 3 dana i ne mrda se. o cemu se radi?

edit: izgleda da treba upisati enforcecheckpoint false u debug konzolu i onda ce update, neki problem sa blockchainom i forkom...
 
Poslednja izmena:
Na kom bloku, i ja sam na 3. danu ali mislim da idu blokovi
589670 je blok, i sinhronizuju se
 
Poslednja izmena:
Ok, upoznat sam sa tim i "sredio" sam wallet na kompu ukucavanjem enforcecheckpoint false u debug konzolu. Mislio sam da menjačnice nemaju tih problema i kad sam probao deposit dobio sam tu poruku...
 
Da li je to bio neki twit ili slicno , posto skakuce !
 
Pa skakuće jer se očekuje taj najavljeni fork + što se ne može izvršiti deposit na cryptsy (manje novčića u ponudi)....
 
Opsta panika da ce pump da bude dok je svima zakucao wallet, pa ce propustiti da se istovare. BD
 
Izgleda da je hard fork uspesno odradjen.
Od danas je vreme po bloku 60 sekundi,a nagrada po bloku 16 novcica.
 
Cista scam coin da bi barabe koje poseduju velike kolicine napokon mogle malo da dignu cenu i dumpuju...
 
Bas tako, prvo ce da ga hajpuju nadam se, a onda da ga pumpaju, nadam se, i nadam se da cu da ga dampujem pre kitova, mnogo se nesto nadam :p
 
uvalio sam se u sos...
skinuo sam novu verziju walleta i instalario je u program files, a prosla verzija mi bila instalirana na drugoj lokaciji i obrisao sam je, a kod ove novoinstalirane sad nemam maxcoin.config, kao sto sam imao kod prosle...
imam sacuvan wallet.dat od proslog...

ali ne pomaze nista, msm tu su novcici svi koje sam imao, ali nece da mi sihronizuje preko 600.849
a config fajl nemam da bi ga menjao da proradi update, a debug console ne pomaze, ukucam to, ali sve isto...

i ne radi mi rudarenje, kad pokrenem batch fajl, nece da kopa max... izbaci neku gresku... ima li leka?
 
sredio sam problem... obrisao sam novi novcanik, instalirao ponovo stari i onda kako treba preko njega novi...
sad sve radi kako treba, sihronizovalo je... samo jos da vidim dal ce mi stizati nove transkacije bez problema...
 
stvarno tuzno kolko su to jadno odradili... to mi samo govori koliki je ovo shit coin...
 
Vrh Dno