Šta je novo?

max payne 2

MAD_MUzzY je napisao(la):
Pa on dnevno skine po 20giga, tako da ovo nije problem :mrgreen:

i reze 10dvd-r dnevno i ima hard od 160gb
 
c3 je napisao(la):
...
i reze 10dvd-r dnevno i ima hard od 160gb

Mislis ima hardove od po 160gb (necemo otkriti koliko ;))
 
treba bre da kupim josh jedan hard (necu otkriti koji broj :))
 
Interesuje me jedna stvar. Na nekim torrent sajtovima sam video da je jedan od 2 cd-a velicine 820 megabajta pa se pitam kako mislite da je sprzite (vi koji skidate igru) na 2 cda. Moze li nekako da se izbace neki delovi ili ili ce ipak igra da bude na 3 cd-a.

U svakom slucaju vec sad citam na nekim forumima da je igra odlicna.
grafika je bolja, prica zamrsenija ali da je kraca od originala i da moze da se predje za 6 sati.
 
Ako je ISO ili sl format lako... skini oko 15% za velicinu fajlova na CD-u.
 
Bash je to shto Mare kaze...ISO, koji kad se snimi ispadne tachno pun CD... nije ovo prvi put naravno....
 
Jao, igram ga 4 sata bez prestanka, uopshte nije zahtevan, pricha razbija, fizika bolja od prvog dela....:)
 
igra je odlichna,igrao sam samo pola sata,ali me je i tolko odusevilo
sve pohvale
 
OptiPlex je napisao(la):
...
Mislis ima hardove od po 160gb (necemo otkriti koliko ;))

jes` kad je uvalio onu kant od "honde" :) za svu tu opremu lol, moze mu se :)
 
OptiPlex je napisao(la):
...



Mislis ima hardove od po 160gb (necemo otkriti koliko ;))
pa da mislio sam jedno 2hdd od 160gb i jedan od 80gb za becup
i jedan od 40gb u fioci
 
Jel cu moci da igram na Duron 1000MHz, 256 MB SDRAM, GF2MX400 itd... ajde kazite molim vas makar i na najnizim detaljima i rezoluciji
 
set je napisao(la):
Jel cu moci da igram na Duron 1000MHz, 256 MB SDRAM, GF2MX400 itd... ajde kazite molim vas makar i na najnizim detaljima i rezoluciji

ma moci ces i na maximalnim detaljima :) ...duron 1.2 512mb mx460 ... igra je super odradjena
 
Dobio sam je -IGRA JE STRAVA,A nije ni mnogo zahtevna -meni radi sa aa 4X,i anisotrpicom ukljucenim u 1024x768 sa max. detaljima inema seckanja
 
gorang je napisao(la):
...



ma moci ces i na maximalnim detaljima :) ...duron 1.2 512mb mx460 ... igra je super odradjena

to mi kazi
 
E ako je optimizovana kako kazete onda svaka im cast.
 
Nije mi jasno kako 18fpsa leti sa maksimalnim detaljima ?
 
Jel moze da se snimi status i negde u sred nivoa,ili moram svaki put sa pocetka nivoa kad me prospu?
 
Animacije?

Imam problem prilikom igranja, tamo gde bi trebale da budu in game animacije vidim samo beli ekran koji menja intenzitet osvetljenja i cujem glasove likova... problem sa DX ili kodecima sta li je?
Inace imam instaliran DX9.0b i sve novije kodeke Xvid, ffdshow, divX5.05. Pomoc?
 
Pa verovatno je to problem o kome svi ovde pricaju,to jest da su neke animacije izvadjene iz igre.
 
Naravno da je igra optimizovana , kada su je radili guru-i sa amigine i pc demo scene , kojima je brzina i optimizacija na prvom mestu.

Ruku na srce, zato smo se i nacekali dok nije izashao prvi deo.
 
Nema brige full je verzija, samo iz nekog nepoznatog razloga u podesavanjima moram da ostavim post processing na medium ili nemam animacije. :x IGA JE FENOMENALNA! Dokaz da super igra sa super grafikom i fenomenalnim fizickim sistemom moze da se napravi bez upotrebe pixel shadera 2.0 i Havoc-a i da se sva prepucavanja izmedju atijevaca i nvidista svode na to kome voda lepse izgleda u HL2 beti i cij je veci u 3dmarku. :mrgreen:
 
Ma... kakav je to postprocessing - ako mi to kvari grafiku, onda bas bedak. Uvek sve igram sa maksimalnim podesavanjima ;)
 
Igra i nije preterano teska... juce sam je nabavio, a vec sam je zavrsio. Deluje lakse od prvog dela. Ostali, kakva su iskustva?
 
Nemam pojma sta je taj postprocesing, ne primecujem nikakvu razliku u kvalitetu slike, samo sto kad ga stavim na medium imam i in game animacije :mrgreen: ostalo je sve na max...
 
i ja je predjoh.. prica je dobra, al je drugi deo cini mi se kraci nego prvi :) .. al sta da se radi .. kul je
 
jel ima josnekih zajebancija tipa bullet time
 
koliko ima nivoua/delova?
.
..
...
saznao sam...juce sam igrao igru i stao pred sam kraj.
danas jos pola sata igranja i zavrsio sam...bas je kratko
inace igra je jedan dobar triler

pozdrav
 
mogu li u bullet time da se drukchije povrede protivnici osim oruzjima!
 
Nazad
Vrh Dno