Šta je novo?

Maske, futrole, stakla i ostala dodatna oprema za iPhone

Sta kazu istrazivanja, koliko maska mora da kosta za telefon od 1000+ E ? Ja imam neku od 5-6$ na 13 pro max, pa da je bacim ako nije kompatibilna...
Konobarskih 10% :D
Ja sam se isprsio za 14e (1% vrednosti uredjaja) i Ringke futrolu za 14Pro.
 
Ja vec cetiri godine furam providne silikonske od 1 evro, i super su zastitile i 11 i 13.

Promenim ih na godinu dana kada pozute.
 
Može li preporuka za masku sa kojom pouzdano radi back tap na 14 pro max?

Vučem neku nilikin par meseci i od back tap-a sam se oprostio svo ovo vreme. Sad bih da menjam i shvatio sam dve stvari da zahtevam od maske:

1. Da radi backtap
2. Da nije silikon - prvi put uzeo silikon sa ovom nilikin providnom i nije to za mene

Ako neko ima preporuku, nek javi. Idealno bi takođe bilo da je minimalistička - u smislu da što manje uvećava odveć glomazni telefon.

[EDIT] Wireless charging ne koristim tako da mi je passthrough za to sasvim nebitan.
 
Proveri da li ti odgovara nešto od latercase, izuzetno su tanke odnosno minimalističke. Ja sebi planiram da uzmem za 15 pro ali čekam da mi neko iz USA donese.
 
Kineska kopija.
Apple ne proizvodi punjač i kabl u paketu.
Apple dodatke isključivo kod ovlašćenih preprodavaca(prodavnica) ili kod proverenih ljudi koji donose od preko, osim ako si okej da je kineska kopija.
KP je pun kineskih kopija kao i ovakve stranice.
Preporuka naravno za originalne dodatke, kao i za dodatke kompanije Anker koji su lideri u tome, može se uzeti odavde: https://anker.aliexpress.com/store/1710553 jeste AliExpress ali je na njihovom zvaničnom sajtu navedeno da se baš tu između ostalog mogu kupiti njihovi dodaci.
 
Poslednja izmena:
Pretpostavio sam, nego, na ovom sajtu sto si okacio ne vidim punjace
 
U pravu si, na toj prodavnici nemaju punjače, ovde im se nalazi taj asortiman: https://a.aliexpress.com/_EIbN1ZR
Neko je pitao niihov support da li je i ovo njihova prodavnica na AE, prošto je samo ona koju sam gore poslao navedena na sajtu i oni su potvrdili da jeste.

Ja koristim njihov Nano 3 punjač od 30w i zadovoljan sam.
 

Prilozi

  • IMG_6518.png
    IMG_6518.png
    17.3 KB · Pregleda: 135
Poslednja izmena:
Nadjoh je jeftino (5e), prijatna je za nosenje:
 

Prilozi

  • e7d00679-8567-4de1-813b-24bb5d51f74a.jpeg
    e7d00679-8567-4de1-813b-24bb5d51f74a.jpeg
    114.3 KB · Pregleda: 56
  • d8d4b227-7be9-41ec-bc14-ac4fd4937891.jpeg
    d8d4b227-7be9-41ec-bc14-ac4fd4937891.jpeg
    135.3 KB · Pregleda: 77

Prilozi

  • IMG_6238.png
    IMG_6238.png
    346.5 KB · Pregleda: 81
Dobre na prvi pogled ali posle 3-4 meseca se raspadnu na žalost.
Imao sam dve od drazličitih prodavaca i isto.
Ali me svakako vuče da opet kupim 😂
 
Crnu nosim već mesec dana, drugu sam uzeo za rezervu….i mogu da kažem da sam za sad zadovoljan….videcemo kako će dalje da se pokaže.
 
Najveća mana tih maski je sam silikon. Lepi prašinu na sebe kao magnet.
 
Ja sam uzimao svetle boje(narandžasta i svetlo plava) pa se nije videlo, kapiram da se na tamnim vidi baš
 
^ na crnoj je katastrofa. Osim toga odlična futrola.
 
Evo i jeftinije zamene i kvalitetan brend. Koristi se već par meseci bez ikakvih problema. Cena oko 800 din
Ja znam za Baseus, Ugreen i Anker za kvalitetne brendove, za ove nikad cuo nisam dobro, pogotovo kad su kod onog Rusa sto je testirao kablove i punjace sa Alija imali prevelike oscilacije struje i kad je naduo bateriju S7 edge.
 
Ja i dalje ne znam što kada kupiš prilično skup telefon, koji bi trebalo poprilično dugo da ti traje, moraš da uštediš na prilično bitnoj stvari kao što je punjač.
Razumem da je ušteda 50 evra ali kod nas samsung je negde oko 2500 hiljade, apple oko 3500 hiljade.

Ne znam da li spada u ovu temu, olovka za iPad, apple iPen ili kako se zove već. Može li neka preporuka ko je pouzdan na KP. Znam gde da nađem po radnjama ali prilično je velika razlika u ceni, bar ovo što sam video.
 
Uzeo sam Ander Aspen za 15 Pro, donela mi devojka iz Amerike.

Obozavam kozne maske zbog osecaja u ruci, nema otisaka prstiju, a patina im daje poseban smek. Pogotovo je dobro sto posle mozes da je ismirglas i dobijes drugu nijansu boje i drugi osecaj (ima na yt uputstvo). To sam uradio na prethodnoj za 12 PM, predobro je izgledalo.

Uzeo sam zelenu jer sam braon vec imao i uzivo deluje mnogo bolje nego na slikama i yt snimcima. Kida
 

Prilozi

  • IMG_2943.jpeg
    IMG_2943.jpeg
    109.8 KB · Pregleda: 73
  • IMG_2945.jpeg
    IMG_2945.jpeg
    124.3 KB · Pregleda: 75
IMG_1490.jpeg

Stiglo.Verovatno nije nista posebno, videcemo, ali 150din za 5 komada.
 
Kad su svi zapeli na original silikon maske evo i mene sa magsafe. Savršeno leži kao i uvek, nadam se da će clay boja manje da lepi prašinu po sebi. Cena u Engleskoj 40€, nisam mogao odoleti da ne uzmem.
 

Prilozi

  • IMG_0301.jpeg
    IMG_0301.jpeg
    94.2 KB · Pregleda: 72
  • IMG_0302.jpeg
    IMG_0302.jpeg
    99.3 KB · Pregleda: 76
Odakle si poručio?
 
Aries koji si tačno punjač uzeo (oznaka) ? Mislim da je možda Belkin malo kvalitetniji ali ima i jaču cenu.
 
Jeste. Imas i Anker u toj prici.
 
Nazad
Vrh Dno