Šta je novo?

Maske, futrole, stakla i ostala dodatna oprema za iPhone

Ja cekam od 8.12 i jos nista. Pise da je napustilo Poljsku 20.12 i od tada nista.
 
Pa ja onda ako budem hteo Spigen bolje da odem do iStyle.
 
Narucih neke 'lazne' leather za 12 obican i 13 Pro, prosle nedelje, oko 14 dolara su sa dostavom na aliju, verujem da su kao prave po reviewovima, ali ko zna, kacim kada stignu..zivo me zanima da li ima ovaj Temu nesto od tih 'oridjidji' maski. S punjacima se nikad ne bih zezao, ali futrole, maske, i leather magsafe wallet, sto da ne.
 
Jel koristi neko Nillkin H+ Pro staklo za iPhone 15? Dvoumim se između njega i CP+ Pro. Sviđa mi se što ovo prvo nema crne ivice, ali ne znam da li ide preko celog ekrana.
 
Ja kada sam isao na Poljski sajt pisalo da ako narucim jyce stigne u petak. Tako da moguce da je zastoj bio zbog uskrsnjih i novogodisnjih praznika.
 
Pa 8.12,kad sam platio,tesko da su praznici. Nema veze,neka stigne pa sam zavrsio s njima zauvek. Izuzetno su neljubazni ali sta i ocekivati od njih.
 
Spigen Glas.tr Ez Fit Screen Protector Iphone 15 Pro Max 2pc. Jel neko koristio nije bitan model telefona? Piše u oglasu folija a na opisu kaljeno staklo? Stalno sam koristio od nillkin CP+ pro, takođe kakav je kvalitet. Po YT vidim da je namestanje vrlo prosto.
 
Spigen Glas.tr Ez Fit Screen Protector Iphone 15 Pro Max 2pc. Jel neko koristio nije bitan model telefona? Piše u oglasu folija a na opisu kaljeno staklo? Stalno sam koristio od nillkin CP+ pro, takođe kakav je kvalitet. Po YT vidim da je namestanje vrlo prosto.
imam ja na 14 pro
kaljeno staklo je nutra 2 kom... montira se doslovno u pola minute... koristio sam do sad razna bolje od tog nema po meni..
ukoliko zelis javi se na privat pa pošaljem i sliku zapakiranog stakla doma.
 
^ može pošalji na PM. Hvala za sve informacije.
 
Šteta što nisam fotkao kad je bila nova da se vidi, ali ovakva je patina posle mesec i nešto :)
IMG_20240108_160703.jpeg
 
Lepo lepo, još par meseci i to je to 😊
Moje poslednje BF porudžbine tek stigle, moraće neke od njih da se proslede dalje, inače neće udariti patina još godinu dana. 😁

IMG_20240112_094312.jpgIMG_20240112_094315.jpgIMG_20240112_094512.jpgIMG_20240112_094711.jpgIMG_20240112_094757.jpg
 
Meni je ova bas legla, steta sto ne moze da bude full body skin, kazu previse debela koza, ne moze da se obradi lepo. Maske ne volim, predebelo mi.
 
moja Andar ima bas lepu patinu :)
 
Odgovara li zastitno staklo za 15 ono od 14 pro, greskom narucis za drugaricu.
 
Neće baš da izgleda kao ono koje je za taj model.

Razlike sa Apple sajta

Height5.81 inches (147.5 mm)
Height5.77 inches (146.6 mm)

Width2.81 inches (71.5 mm)
Width2.78 inches (70.6 mm)

plus zakrivljene ivice displeja.


 
Neki modeli hoće, a neki neće pošto nije tolika razlika kao kod pro modela. Zavisi od prozvođača i koliko je precizno pravljenn model, kao i od nameštanja i ruke onog koji to radi :)

Height5.78 inches (146.7 mm)
Height5.81 inches (147.6 mm)

Width2.82 inches (71.5 mm)
Width2.82 inches (71.6 mm).
 
Samo da javim da mi je posle dugo čekanja zbog cele situacije sa AliExpressom stiglo Spigenovo staklo za IP 14. Jako se lako postavlja, možda čak lakše nego smart devil i iskreno deluje mi kvalitenije. Videćemo koliko će trajati a da ne uđe vazduh. Javljam utiske posle par nedelja/meseci.
 
^ neće ti ući vazduh ili prašina. Jedino ako ga na neki način ne podigneš. A postavka je toliko prosta da bi dete postavilo. Ja sam ga uzeo i za apple watch ultra 2, postavi se za 30 sekundi.
 
možda čak lakše nego smart devil i iskreno deluje mi kvalitenije

Sigurno kvalitetnije i to govorim iz ličnog iskustva 😃 Nameštao oba, kao i Nillkin. Spigen i Nillkin su kvalitetnija stakla, a šablon sa Smart devil odgovara za nameštanje drugih stakala na telefon 😁
 
Boljeg stakla od Spigen sa onim okvirom za postavljanje od 10 sekundi teško da ima.
 
^ neće ti ući vazduh ili prašina. Jedino ako ga na neki način ne podigneš. A postavka je toliko prosta da bi dete postavilo. Ja sam ga uzeo i za apple watch ultra 2, postavi se za 30 sekundi.
Nadam se da je tako, jedino što me plaši jeste što koristim Pitaka masku, koja je ultra tanka i otvorena sa gornje i donje strane, pa mi je tako na smartdevil staklu i ušao vazduh (tj. odlepilo se) pod skroz normalnim uslovima korišćenja, čak sam neko ko pazi na telefon.
 
^ ja sam koristio sam spigen i nillkin futrolom ali zatvoren telefon kompletno. Nema druge nego da probaš pa ćeš videti.
 
Narucih neke 'lazne' leather za 12 obican i 13 Pro, prosle nedelje, oko 14 dolara su sa dostavom na aliju, verujem da su kao prave po reviewovima, ali ko zna, kacim kada stignu..zivo me zanima da li ima ovaj Temu nesto od tih 'oridjidji' maski. S punjacima se nikad ne bih zezao, ali futrole, maske, i leather magsafe wallet, sto da ne.
Stigla za 12 obican. Kutija deluje legit osim sto se mnogo lako izvlaci iz mehanizma.

.1706110489515.png1706110908251.png
Sama maska po sebi je skroz dobre izrade, vidi se po fontu unutra da nije original sigurno ali po izradi i 'dodiru' je veoma premium. Mozda nije Pitaka ali vala nije ni 50e nego 12e.
Daje onaj logo tj kruzic kad se ubaci. Magsafe radi lepo mada ne praktikujem punjenje njime jer je grejanje bez razloga.

Meni skroz odgovara jer bas daje tezinu tj masu telefonu i mnogo lepse lezi u ruci nego sa silikonskom nekom (nisam original probao nazalost, skupo..).
Verujem da je slicna prica i za 13 Pro, mada te tek treba da mi stignu.


Po meni najbolja i najjeftinija varijanta jer ovo sto sam video za 14 npr seriju na KP, originalne kostaju po 3000-4000 najmanje, a ovo je duplo manje samo mora da se ceka, a manje vise isti djavo i tezina.

Jedina mana (a verujem da je na oridjidji tako isto), ne mogu svi kablovi da udju unutra, mahom essageri type-c koje imam :(

1706110926068.png
 
Telefon od 1000+ € i maska od 12€…legit
 
Nazad
Vrh Dno