Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

A i do para je. Planiras jednu cenu, a sad druga.
 
Pa ova kartica se on-line začas dopuni. Jeste da treba podsetnik, ali i to je lako; svakog meseca kada dođe račun za mobilni telefon, treba se setiti koliko bi trebalo da se plati da ovog neta nema :) Eto brzog podsećanja :)
 
Ne znam sta pametno da kazem ,mozda i nije los predlog ... Bas su preterali sa svakih mesec dana ,bukvalno kao da si na postu ,samo nisi obavezan koliko ces da potrosis ... Ja razumem i da je cg turist zemlja ,i da imaju 6cifrene brojeve i sl ...ali refresh na mesec dana ,ruku na srce bas bas previse ,4m je bilo korektno ...
 
Pa ova kartica se on-line začas dopuni. Jeste da treba podsetnik, ali i to je lako; svakog meseca kada dođe račun za mobilni telefon, treba se setiti koliko bi trebalo da se plati da ovog neta nema :) Eto brzog podsećanja :)

+1

I lepo ubacite 2€ svakog meseca umesto 1€ koliko je min i na kraju godine samo aktivirate novu akciju za sledeću godinu. :d
 
Zna li neko da li je jos uvek moguce aktivirati ovu akciju, drugar kome sam jos davno rekao za ovo se tek sad setio da mu odgovara. :D

EDIT: inace i meni se svidja nebojsavin predlog mada ne gajim iluziju da ce operater zbog par nas sa foruma menjati pravila igre. Ali sto da ne pokusamo, mogao bi neko da izbaci tekst svog maila pa da se pridruzimo svi kopirajuci ga.
EDIT2: ...cak bi mi vise odgovaralo da mi na ime jednokratne uplate taj iznos bespovratno skinu nego da moram da pazim da ne zaboravim mesecnu obavezu.
 
Poslednja izmena:
Naidjoh na ovo na mtel sajtu, na http://www.mtel.me/gsm/:

MOŽE LI SE IZVRŠITI PRENOŠENJE NOVCA SA JEDNOG NA DRUGI BROJ?
Svi korisnici (prepaid,postpaid) mogu vršiti prenos računa sa jednoga na drugi broj. Minimalni iznos
novca koji se može prenijeti je 1 euro a najveći iznos u toku obračunskog perioda (mjeseca) je 20 eura. Poruka se šalje u sljedećem formatu “dodaj 068xxxxxx iznos” na broj 100.

... nisam probao u praksi, mozda nekome ko moze da kombinuje uplate na vise kartica moze da pomogne...

Inace, meni nista nije jasno u vezi sa validnoscu kartica, dobijam oprecne informacije od korisnickog servisa, izgleda da postoji razlika u duzini perioda u kom treba popuniti karticu novim kreditom u zavisnosti od tarifnog profila (Hello tarifni profil zahteva dopunu kredita svakih 30 dana, m:go plus 120 dana i sl...).

Pre par dana sam aktivirao jednu mtel prepaid hello karticu i iznenadio sam se kada sam shvatio da je njen period validnosti 30 dana, pitao sam korisnicki servis kako da iz Srbije promenim tarifni profil na bilo koji koji ima period validnosti 4 meseca, rekli su mi da ce svi korisnici bez obzira kada su imali uplatu od 20.2.2015 dobiti informaciju da je promenjeno trajanje vaznosti kartice na 1 mesec...

Ovde citam drugacija iskustva, nisam pametan sta i kako...

Btw, da li neko zna na koji broj tacno treba poslati poruku u formatu pp .... vezano za promenu mtel prepaid promenu profila?
 
Ja sam čisto iz zezanja posle Nove godine par dana uplatio 1 evro na produžilo mi je rok važnosti za četiri meseca.

To je izgleda po novom kada aktiviraš sada (pre par dana) da je rok važnosti mesec dana.

Nema besplatnog "kolača".
 
vazice ti dva meseca kartica,bez obzira sto ti sad pise da vazi do aprila ili do kad vec
i meni isto pise da vazi do pred kraj aprila,pa su mi u korisnickom servisu rekli da ce vaziti 60 dana od 20.2
 
Prenos kredita ne menja vaznost kartica:( probao sam i prosle i ove godine.
 
Šteta. Imam dve kartice, baš bi bilo zgodno da prebacujem euro s jedne kartice na drugu :)
 
Zato sam i probao, iskombinovali bi se:)
 
Dobih poruku upravo na m:tel broju:

Iskoristi nove m:roming ponude za Srbiju i za Sloveniju/Kosovo, na meniju *105#. Od 04.03.2015. vazice nove tarife za tvoj paket. Info na 1600 ili na: www.mtel.me
 
O čemu se radi ne vidim u novostima na njihovom sajtu ništa?
 
Misterija.
 
Haaaa poskupeo tiket!
 
Ode ugradnja:)
Ali lepo je sto je produzena promocija.
 
Da,sada je cena 29e do 31.12.2015 a 4.9e za 15 dana ali opet je i to dobro što su produžili da važi i dalje. Jedino je bzvz ovo što svaki mesec treba da se uplaćuje novac,ali opet zamislite da su kao u BiH uveli da dopuna od 1 marke važi 7 dana,od 5 maraka je za 30 dana,20 maraka je za 100 dana, 30 maraka je za 120 dana a 50 maraka(25e) je za 180 dana,tj 6 meseci :D povoljno jako :p
 
Ja ne znam sta hoce time da postignu - ako ovde to urade, garant gube prepaid korisnike (ionako je MTS prepaid stvarno najbeskorisniji, za 99% korisnika - a znate koliko je to tacno, kad ja to olako izjavljujem na benchu :D)
Cudi me da uopste imaju korisnika prepaida jos u CG/BiH onda :) U CG nisu nesto popularni ionako.
 
Ako utice, idemo da se zalimo CG ratelu ;)
 
Utice RATEL ko i kod nas, ja zalio za VIPov u promociju sto ukinuli, ovi samo poslali dopis javili smo SMSom da ukidamo... Promasili sustinu totalno.
 
Ja sam se 3x zalio, i sva tri puta odmah sredjeno.
 
Ima li na kraju FUP-a? Ograničenja dnevnog, nedeljnog ili bilo kakvog download-a? Neko je spomenuo da je bio isključen na 24h, ako se dobro sećam, da li je to zbog prevelikog download-a? Samo kao info me zanima. Hvala! ;)
 
Pa s obzirom kako su pale brzine u proseku na svim skoro lokacijama, tesko da ce se neko naskidati filmova u vecoj kolicini. Meni brzina pala na 5 Mb/s a nisam nesto skidao spec (imam vdsl 50/2).
 
Sad gledam na ruteru za poslednjih 6h kolko je aktivna konekcija skinuto je 3GB a nista se preterano nije radilo na netu.
Da bi te iskljucili ja verujem... to mora biti bas neki teski download... mozda stotine GB u pitanju...
 
^ Dobro je. Stotine GB/dan su daleko od realnog i mogućeg. ;)
 
Nazad
Vrh Dno