Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Sta se desava sa kreditom koji nije iskoriscen, nasao sam turist karticu od prosle godine, nakacio se na nalog pise mi da je kartica istekla tj datum vazenja 30.07.2024 i stanje kredite 5 evra. Da se pozdravim sa kreditom ili mogu taj kredit kod njih u poslovnici da mi prebace na novu turist karticu koju cu uzeti sad kad budem isao dole ?
Probaj da uradis dopunu ako prodje aktivirace se kartica, ako nece pisi podrsci na fb ili email da aktiviraju karticu.
 
Koliko vremena treba da prodje da se u moj Mtel vidi da je aktiviran tiket roming Srbija prva klasa?
ne vidi se u app aktivacija cim kliknes dugme trebalo bi da je aktivirano posle par minuta ako je bilo dovoljno kredita
 
Cudno , samo mi se sve dupliralo. Da bas nigde ne pise da je aktiviran tiket.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240814_130444_Gallery.jpg
    Screenshot_20240814_130444_Gallery.jpg
    85.9 KB · Pregleda: 40
  • Screenshot_20240814_130351_Moj mtel.jpg
    Screenshot_20240814_130351_Moj mtel.jpg
    86.7 KB · Pregleda: 40
Ali od oko 120 dostupnih zemalja, i dalje nikako da se naviknem da moram da palim VPN kad koristim YT music 😁. Kako su njih preskočili da mi je znati... Srbija, BiH podržava ali ne i CG 🙂
 
Sto palis vpn?Meni ne iskacu reklame.
 
Kratak info za one koji koriste Mtel karticu u Srbiji i želeli bi da je koriste u CG: Nemojte se iznenaditi sporim internetom i prekidima veze.
Iako godinama koristim Mtel u Srbiji i CG, u CG za posao koristim One (ex Telenor) internet. Naravno, ovo pre svega zavisi od lokacije, ali kod mene je tako.
Na izloženoj lokaciji u Herceg Novom, prelazak iz jedne sobe u drugu i veza se prekida, a na Luštici bolje da ne govorim. Sa One karticom nisam imao tih problema.
 
Nazad
Vrh Dno