Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Ali to je ustanovljen kvar.

Dejane ja pricam o Telenor Banci. Oni su tvrdili da je do MSa. A ja sam odmah rekao da je do broja klijenata.
Intesa je imala wp app jedno vreme. Smesan kao ucb, rf i aik.
 
pazi to je jedan restart, nije toliko cesto kao pre, ko zna sta je. i meni se android restartuje i gasi kad me pozovu, pa sta sad...

A to je vec SF, na droidu to prosto nije moguce, to je zaista stabilna platforma.

Salim se, ne kazem da je nemoguce jedno da pukne sesto i da se lumia restartuje ali ako to cesto radi onda je vec problem, da li hw ili sw ili kombinacijom to je vec pitanje..

Sent from Dead OS ☹
 
Ali to je ustanovljen kvar.

Dejane ja pricam o Telenor Banci. Oni su tvrdili da je do MSa. A ja sam odmah rekao da je do broja klijenata.
Intesa je imala wp app jedno vreme. Smesan kao ucb, rf i aik.

Ma loool kad je to inteza imala wp app za Srbiju?



Sent from Dead OS ☹
 
Imala je odavno, dok nije napravila onu dobru Intesa Mobi (mozda je i neko vreme mogao WP app jos da se skine, ali ne dugo). Ali taj app je bio maltene beskoristan. Isti kao trenutni za AIK i RF (za WP, ne za Droid).

TO je bilo pre Intesa Mobi 2.0.
 
Imala je odavno, dok nije napravila onu dobru Intesa Mobi (mozda je i neko vreme mogao WP app jos da se skine, ali ne dugo). Ali taj app je bio maltene beskoristan. Isti kao trenutni za AIK i RF (za WP, ne za Droid).

TO je bilo pre Intesa Mobi 2.0.

Link.

Sent from Dead OS ☹
 
Pa odakle, kada ih vise nema na store-u? Ne radi isti backend.

Jedino da trazim po Archive.org.

Doduse, mozda je posle i Intesa tvrdila da ne moze zbog APIa trte-mrte novi WP app da napravi... ali se secam da je to bila prica Telenor Banke :) Ima i u temi, mislim da si bas ti, ili Darko, se ljutili zbog toga, i ko god da je bio, nije verovao kada sam tvrdio da je zbog broja klijenata :)

https://forum.benchmark.rs/showthre...Banka&p=4229828&highlight=windows#post4229828

https://forum.benchmark.rs/showthre...Banka&p=4192692&highlight=windows#post4192692
Ima i ranijih, ali ne mogu da uradim search za "WP", jer je prekratka rec.
 
Poslednja izmena:
Pa odakle, kada ih vise nema na store-u? Ne radi isti backend.

Jedino da trazim po Archive.org.

Doduse, mozda je posle i Intesa tvrdila da ne moze zbog APIa trte-mrte novi WP app da napravi... ali se secam da je to bila prica Telenor Banke :) Ima i u temi, mislim da si bas ti, ili Darko, se ljutili zbog toga, i ko god da je bio, nije verovao kada sam tvrdio da je zbog broja klijenata :)

https://forum.benchmark.rs/showthre...Banka&p=4229828&highlight=windows#post4229828

https://forum.benchmark.rs/showthre...Banka&p=4192692&highlight=windows#post4192692
Ima i ranijih, ali ne mogu da uradim search za "WP", jer je prekratka rec.

Hm ja pouzdano znam da od 2013 do danas nije bilo wp app za intezu.
Alfa jos uvek trazim da dostavis neki link gde se bar pominje Inteza da je napravila wp app za mbanking, ne trazim xap file [emoji19]

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Intezu zaobilazim u sirokom luku,posebno od kad sam video da u Bosni imaju aplikaciju a u Srbiji ne,verovatno im je Bosna vece trziste ,sta li.Koristim Rf aplikaciju i odlicno mi radi posao,kako za fizicka ,tako i za pravna lica,neko pomenu da je smesna ali ne znam zasto?
 
Intezu zaobilazim u sirokom luku,posebno od kad sam video da u Bosni imaju aplikaciju a u Srbiji ne,verovatno im je Bosna vece trziste ,sta li.Koristim Rf aplikaciju i odlicno mi radi posao,kako za fizicka ,tako i za pravna lica,neko pomenu da je smesna ali ne znam zasto?

Alfa je mozda to pobrkao... Jedna Bosna Ima a jednoj vecoj i Jacoj Srbiji je problem , tj Intezi, koja ima najvecu bazu korisnika...

Posle kazu Srbija, pa jeste Srbija, ali sve cesce u negativnom smislu. Periferija Sveta.

Termin smesna zato sto nije poput Telenor app zato ide taj opis, ja bi bio srecan i sa basic funkcijama, izgled mi je nebitan, funkcionalnost je tu bitna.

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Hm ja pouzdano znam da od 2013 do danas nije bilo wp app za intezu.
Alfa jos uvek trazim da dostavis neki link gde se bar pominje Inteza da je napravila wp app za mbanking, ne trazim xap file [emoji19]
Intesa Mobi 2.0 je izasla negde 2014, pocetkom 2015. Tako da WP app i nije postojao vec 2013. Pricam o doba do jedva pocetka Intesa Mobi 1.0, znaci 2011., mozda.

EDIT: Jeste da je davno, i da je nisam koristio, ali mislim da se dobro secam, jer je nesto pre toga bilo pitanje zasto nema iPhone aplikacija :) A odgovor je bio isti.
 
Poslednja izmena:
Intesa Mobi 2.0 je izasla negde 2014, pocetkom 2015. Tako da WP app i nije postojao vec 2013. Pricam o doba do jedva pocetka Intesa Mobi 1.0, znaci 2011., mozda.

Znaci period mada je WP startovao kraj 2010 , pocetak 2011 , malo ne verujem da bi Inteza prva krenula u tu avanturu sa tom app tada , kada ni droid ni ios nije bio nesto bajno a bezbednost itd pa posle da slaze neke price kako MS koci razvoj il sta vec.

Ni jedna banka nece sigurno da izjavi nema klienata za tu aplikaciju na wp... Sta kog boli kure dal ja imam wp ili droid, pravis app za sve poznate platforme i kraj price.

Alfa aj priznaj da si izmislio tu pricu oko te rane wp inteza app [emoji24]

Link alfa , link!

giphy.gif



Sent from Dead OS ☹
 
OK, izmislio sam... i restarte i ne-rad appa zbog broja klijenata, i da ce Telenor podizati cene, i da ce ograniciti dodatke, i da ....
Oh wait... :)
 
OK, izmislio sam... i restarte i ne-rad appa zbog broja klijenata, i da ce Telenor podizati cene, i da ce ograniciti dodatke, i da ....
Oh wait... :)

Nemoj sad da se vadis.

Dok ne stigne link ja cu morati da furam sledeci potpis >

Jedino alfa zna pravu istinu o Inteza wp aplikaciji.
[emoji33]


Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Stavi. I ja cu
"Dejan odmah skace sa teme kad se pokaze da laze".

Za drain si odmah skocio na benchmark, i sa restarta odmah na CShell :)


Ajde ja cu priznati da sam izmislio, zaboravio, sta vec hoces, za Intesa WP, ali ti prekini da pricas da ne postoji problem restarta na L950, da nije do random primeraka, i sl.?
 
Evo sad se restartovao sam od sebe.
Baterija na 35%.

Sent from mTalk

Ako si bio 7 dana bez restarta onda je definitivno baterija bila problem. Sad sta je uzrokovalo taj restart je pitanje. Da li si na insajderu pa zbog toga ili nesto drugo...


Cekaj da dodjem sebi, trebace mi jedan dan, 2l vode i JAKA kafa da prestanem da se smejem :)

Iskreno sam se nadao da vas dvojica posle zamene baterije necete imati problema :(

@imba, samo Dejan misli da je do softvera i da svi misle da je do softvera. Vecina cilja na bateriju, ili kontakt ili uopste hardver u nekim primercima.

Zar nema WP neki crash dump da se vidi zasto se restartovao?

Iskusio, kupio novu bateriju - od tad ni jedan restart. Da se raspravljam nemam nameru. I ja sam mislio da je do softvera, radio reset, vracao preko wdrt, isao na insajder, vracao na stabilnu i na kraju uzeo bateriju. Sad opet fercera kao i prvog dana.
 
Aman, ko kaze sem Dejana da je do softvera? :D
 
Aman, ko kaze sem Dejana da je do softvera? :D

Ja ne tvrdim da je do sw.

Mada neki tvrde da jeste, hm ko je u pravu a ko ne...
Naravno da cu da predjem o snovima l950 na cshell kada zabadamo temu sa restartom vec koliko stranica [emoji19]

Jedino alfa zna pravu istinu o Inteza wp aplikaciji :)
 
Poslednja izmena:
Dakle sada je pitanje da ostali znaju u slucaju restarta...posle koliko meseci ste primetili random restarte i menjali bateriju?

Jedino alfa zna pravu istinu o Inteza wp aplikaciji :)
 
Sa vama se ne zna ko se sali ko se zeza :)
 
Mislim da sam malo počeo da shvatam oko prikaza potrošnje na WM. Nisam primetio da ima prikaz koliko je trošio ekran, pa pretpostavljam da kad prikaže potrošnju za neku app, tu je ubačeno i koliko je utrošio i sam ekran dok sam koristio tu app?
Drugo, za sada sam jako zadovoljan kako radi iris skener, juče sam video da ta opcija postoji :)
 
šta vi ljudi pišete u Lumia 950 , 950 XL temi :zgran:
 
Mislim da sam malo počeo da shvatam oko prikaza potrošnje na WM. Nisam primetio da ima prikaz koliko je trošio ekran, pa pretpostavljam da kad prikaže potrošnju za neku app, tu je ubačeno i koliko je utrošio i sam ekran dok sam koristio tu app?
Drugo, za sada sam jako zadovoljan kako radi iris skener, juče sam video da ta opcija postoji :)

MS i logika...

Nekada je postojao prikaz i za wifi, display..cini mi se u th1 build-ovima, posle su uklonili fm radio a i taj prikaz za potrosnju iz battery use... [emoji19]
Da svakako on meri i to kao sto kazes ali korisniku ne prikazuje , vidi SS tako je bilo u tim ranijim buildovima...

N3XnrgC.jpg



Jedino alfa zna pravu istinu o Inteza wp aplikaciji :)
 
'esam ti rek'o? :) Restarti veze nemaju sa softverom vec samo i iskljucivo sa baterijom. Ko hoce da veruje neka veruje, ko nece - ne mora. Je l' primecujes razliku u odnosu da duzinu trajanja punjenja nego ranije? I da li se mozda ta baterija greje? Cisto da znaju i drugi kojima ce kad tad zatrebati nova/druga baterija.
malo sutra.


Evo sad se restartovao sam od sebe.
Baterija na 35%.

Sent from mTalk


Lepo sam napisao da je do sistema jer na novom telefonu postoje restarti... a poceli su nakon update...Tako da sistem je njesra..
 
E, krastavac vise onda :)

Let's just agree to disagree then :)
 
Let's just agree da se manete vise svoje rasprave na ovoj temi. Eto vam PM, pa udrite.

Zaista nema vise smisla, dodje covek da procita nesto o telefonu koji koristi, eventualnim novostima, problemima, resenjima, i na 5 strana cita bar 3.5 vasu raspravu..? Seriously..?

Nadam se da ste se sad razumeli vec jednom, bar u tome da se ne razumete, pa da se otkacimo vec jednom od vaseg performansa. :D
 
A kako misliš da bi se dostigao trenutni broj postova kad bi se manuo? :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Not my problem - or of any of us here. :D
 
Nazad
Vrh Dno