Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ovo sada što raste je rekacija na ovo što je objavljen roadmap. E sada dokle će gore :/

LaPrestige budi se, potreban si pilićarima :O
 
E to je vec logicno objasnjenje zasto ide gore samo opet ce da se vuce dolar po dolar....
 
Ovo sada što raste je rekacija na ovo što je objavljen roadmap. E sada dokle će gore :/

LaPrestige budi se, potreban si pilićarima :O

Zauzet sam, konfigurisem S Coupe. ;)

Ovako sam i ocekivao start stage II pump-a. Dakle bez cekanja i plutanja po dnu, samo nagli preogret potkrep sa par dobrih vesti. 1000 satosija mi je falilo do prvog ordera. Sreca pa mi je short komplet zatvoren na 119, odnosno pretvoren u long jer sam imao 40-ak novica vise. Sto mi sad znaci. :p

Necu jos da ga kupujem, mislim da je bull trap. Cekacu da padne... ako ne, krastavac platicu ih 30% skuplje i sta sad.
 
Zauzet sam, konfigurisem S Coupe. ;)

Ovako sam i ocekivao start stage II pump-a. Dakle bez cekanja i plutanja po dnu, samo nagli preogret potkrep sa par dobrih vesti. 1000 satosija mi je falilo do prvog ordera. Sreca pa mi je short komplet zatvoren na 119, odnosno pretvoren u long jer sam imao 40-ak novica vise. Sto mi sad znaci. :p

Necu jos da ga kupujem, mislim da je bull trap. Cekacu da padne... ako ne, krastavac platicu ih 30% skuplje i sta sad.

Ja sam ga uhvatio na 121 i 119. Interesuje me tvojee misljenje za II pump, do koliko li ce? Je li to onaj sto si spomenuo za drugu polovinu godine ili je to ovo sada?
 
Drugi ne moze nikako biti manji od prvog. :p

Pazi, prvi talas je ocistio sve ordere do 0.0222. To ti je kao kad probusis zensku. Sad ce do te cene stici dosta brze i bezbolnije. Vec jednom sam napisao bitne tacke ako krene drugi pump.

Za sada, 150 kad se probije - tek tada smatram breakout i full bullish.

175 je i dalje ozbiljna prepreka, zatim cistina do 200 - koji je isto jak resistance. Zatim 222, dokle smo i stigli.

Sta znam, srazmerno hype-u i trenutnoj situaciji gde i BTC i altovi divljaju, 0.03 - 0.033 je veoma izvodljivo.
 
Drugi ne moze nikako biti manji od prvog. :p

Pazi, prvi talas je ocistio sve ordere do 0.0222. To ti je kao kad probusis zensku. Sad ce do te cene stici dosta brze i bezbolnije. Vec jednom sam napisao bitne tacke ako krene drugi pump.

Za sada, 150 kad se probije - tek tada smatram breakout i full bullish.

175 je i dalje ozbiljna prepreka, zatim cistina do 200 - koji je isto jak resistance. Zatim 222, dokle smo i stigli.

Sta znam, srazmerno hype-u i trenutnoj situaciji gde i BTC i altovi divljaju, 0.03 - 0.033 je veoma izvodljivo.

E svaka do sada ti je bila zlatna, ali ovo ima da ide u signu :)
 
Ne salju mejlove za potvrdu povlacenja novcica sa njihove menjacnice.
 
Za BTC sam dobio skoro pa odmah, za ETH dva puta cekao po 10-20 minuta.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije valjda da neko pokusava withdraw dok je market movement i 40k usera online :/

Ima li neka preporuka osim btce, odvratno mi tamo nesto :d
 
Poslednja izmena:
kakav mega-lag :) uz to i linearni rast ltc, kao da je neko napravio bot za pump :)

pa kad krene dump :D
 
Ima li neko na krakenu, kakva je tamo situacija sa 'lagom'?
 
Jasno, ali na polu vise nista ne znaci jer ne mozes da uradis bilo sta, osim da postavis ordere rano ujutro i predvecer...
Probacu onda tamo, vidim da su implementirali cryptowatch sto je plus
 
ja sam pre neki dan kupio 800 komada na tvoju sugestiju i nekoliko pročitanih tekstova, ali danas sam ih prodao uz gubitak zato što nisam hteo da rizikujem propast poloniexa
 
Pa znači i volume, zavisi koliko trguješ. Kraken čini mi se prati polo sa blagim zakašnjenjem
 
Deluje kao da su ovo poslednji trzaji LTC-a za ovu turu i da se sprema pad, mozda je dobar momenat za izlazak u USD.
 
Meni bas suprotno, nekako se dobro drzi na oko 140. Gledajuci na 1d dobar je ovo oporavak. Racunam ako se odrzi do veceras ovako, moguci nastavak nocas.
 
Bunar je neizbezan, videcemo samo da li za par dana ili par nedelja, sumnjam da cemo videti opet 30 usd. Voleo bih da gresim.
 
Nazad
Vrh Dno