Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Kad ste poslednji put uspeli da povucete novcice sa NoTroll? Meni vec dva dana nece da prebaci.
 
Kad ste poslednji put uspeli da povucete novcice sa NoTroll? Meni vec dva dana nece da prebaci.

Ja sam uspeo juce. Pool je prestao da radi u toku noci i jednostavno nema dovoljno novcica za isplatu. Meni je javljao gresku u transakciji ali sam na kraju uspeo. Isprati kada bude pronadjen blok pa budi brz :)
 
Juče ujutru sam prebacio iz prvog pokušaja, razlog je bio to što je server prestao sa radom na nekih 13h.
 
Ja sada,zezao je jedno 10 min i prebacio...
 
Gledam nesto za btc/ltc, imam i 7850 u vidu ali za njih imam informacije iz prve ruke pa me interesuju gore pomenute koliko bacaju, isto pogledacu i msi 7950 cini mi se da su je hvalili ovde, cacanin rece da uzeo 14-16 komada, radim sad k'o crnac pa nemam vreme da procackam, imam vec plocu za 2 grafike i 4gb ddr3

Evo info. za 7790 na 830/1500 za ltc daje 244kh, na 1200/700 core/mem za btc daje 280mh a na diablo kernel-u daje 300mh.
 
https://give-me-ltc.com/
* * * NOTICE * * *
Attention users. If you use the same username and password on multiple pools please check your payout address if you notice it is different contact us ASAP. More info on why can be found on the forums.

Inače je ovo loša praksa prilikom korišćenja bilo kog servisa ali očigledno masa ljudi ne očekuje da se baš njima desi ovakva stvar. :)
Jedino se nadam da je ovim zakačen veći broj hoppera. :-devil-:
 
MSI HD 7950 Twin Frozr Boost vs GA 7950, 2+8 pin, FX0 bios
?upoznat sam sa GA problemima, neki komentar?
 
MSI HD 7950 Twin Frozr Boost vs GA 7950, 2+8 pin, FX0 bios
?upoznat sam sa GA problemima, neki komentar?

Ako pitaš šta da kupiš onda treba da imaš u vidi da GA rešava problem sa naponom flešovanjem biosa. GA je tiša od MSI, bolje hlađenje ima i nije toliko "topla" koliko se priča.

Ja je držim u kućištu, donja je karta i radi 24/7 na 66 stepeni uz 66% brzine ventilatora. Doduše, "kopam" BTC pa je zbog toga neki stepen i hladnija nego da "kopam" LTC.

Koliko sam razumeo u onim temam za grafičke kartice, sada se uglavnom isporučuju kartice sa zaključanim naponima tako da mislim da je sve jedno koju ćeš da kupiš ako ćeš da praviš setup i odvojiš kartice ekstenderima.
 
Poslednja izmena:
bas tako, razmisljam sta da kupim pa me zanima poredjenje kad bih kopao ltc/btc, a i kako se graficke ponasaju, sada cu da preracunam isplativost za 7790/7850/7950
 
Pljuvao sam puno GA zbog naponske koja se przila, ali bios to resava te mogu slobodno da kazem da kad se flesne GA dosta hladnija od MSI koji takodje nije los izbor.
 
TF3 je sada jedna od najgorih karti, pogotovu od ovih sto sada mogu da se nadju kod nas. To smem da potpisem. Jednostavno ne znam koja bi karta sada mogla da konkurise za najgore mesto pored nje a da je ima.
 
TF3 je sada jedna od najgorih karti, pogotovu od ovih sto sada mogu da se nadju kod nas. To smem da potpisem. Jednostavno ne znam koja bi karta sada mogla da konkurise za najgore mesto pored nje a da je ima.

Sajber ove karte TF3 sto sam uzeo sa ortacima su odlicne . Moji primerci malo manje hesa daju , rade na 1130 kloka i bacaju nepunih 570mh , ventovi na 55 temp, prva max 69c druga max 65c !
 
sad gledam neka napajanja i ne znam vise ni sta da kupim, koje napajanje da uzmem za
1. 1x7950
2. 2x7950
imam ponude za polovne msi i gigabyte za po 280e komad polovne u garanciji
a ako se odlucim opet za 2x7850 uzecu napajanje koje preporucite za 1x7950 :d
e sad jedino imam ustedu na HDD-u jer 7950 radi pod bamtom, moze i ltc/btc, dok 7850 ne radi pa mi treba i HDD
 
Jel kopa neko na ltcmine.ru - jos uvek stoji da withdraw zakljucan iako je trebalo da bude aktivan od 10 jutros?
 
Ja kopam tamo, da izgleda da su produžili taj withdrawal period

EDIT:
Radi isplata sa ltcminer-a
 
Poslednja izmena:
sta je ovo sa ltc-om?
374.95 560.63 49.52% 2d 7hr 28m 57s
 
ma to ce da padne nema sanse toliki skok da ima samo za dva dana
 
A cena ni da cuje da ide gore. To me jako nervira kod Litecoina. Da sad difficult ode na 15000, cena bi opet ostala ista.
 
pa da
kad nije trazen,malo ko daje para u berzu,samim tim nema pumpanja cene...
 
Nije čak ni to nego ljudi kojima je u interesu da kupe MNOGO LTC po niskom kursu održavaju taj niski kurs tako što čim se pojavi ponuda za kupovinu male količine LTC po većem kursu oni prodaju svoje LTC iz rezervi - tako funkcioniše berza krastavac...
 
imam jedno pitanje, kada backupujem wallet i recimo sacuvam na fleshu vidim da mi i dalje stoji isto stanje u walletu, da li je potrebno da brisem posle originalni walet ?
 
nije potrebno da brises - kada budes potrosio neki iznos sa originala to ce se automatski preslikati i na backup ;)
 
pa nisam radio bekap,ali ako obrises originalni imaces 0 nula novcica :)
Da bi tii se opet kovanice pojavile moras restore tok sto si bekapovo...
ali
Moras da radis bekap poslednjeg stanja
ako ga sad bekapujes sa 100 novcica,sacuvas .dat na flesu,za to vreme legne ti jos 50 ,znaci u novcaniku imas 150 i rsne ti komp kad odradis restore imaces opet samo 100
Ja sam tako skonto : ),mozda i gresim...
 
aha, ali ja bih recimo da ih sklonim na flesh i da nisu dostupni, jer dzabe su na fleshu ako neko opet moze da ih salje sa mog kompa? znaci sklonim ih na flesh i kad mi zatreba ubacim flesh i potrosim ih
 
Nazad
Vrh Dno