Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ja bolje nisam zaradjivao cini mi se nikada, to sto ti druze Ranger nisi umeo da uspes to je tvoje inace samo da ti malkice otvorim oci ljudi danas sa 10 grafika zaradjuju 50 USD dnevo a ima mnogih medju nama koji raspolazu sa 100+ GPU-ova...
 
Poslednja izmena:
na ltc-u zaradjujes dobro?
10 grafika, ma idi, to nije normalno, sta je sledece, otvoriti fabriku?
trebas udisati taj topao vazduh koje ti tih 10 grafickih izbacuju, ko zeli da se resi zdravlja i sna, nek izvoli, za mene je ovo jedno veliko matletiranje.
pre je bilo kopanje sa par grafickih, sad je sa 10 i 100, nece ni to potrajati, preci ce se na 1000 grafickih, koja je to besmislena komedija postala, ljudi nisu ni svesni, vec su samo alavi na novac.
znas ti kolko je ulaganje u te graficke, a obzirom kojom brzinom raste diff, moci ces uskoro da se slikas sa toliko grafickih i sta ces onda?
ovo je jako nesiguran posao koji ti mozda na krace staze moze doneti nesto love, a posle pitaj boga sta ce biti, dok ti otplatis te graficke, treba ti jos 100 novih...
 
Ma nema sve smo prodali svih 100 i kusur grafa
;)
Sad gajimo luk i cveklu
 
Ok ako je vama to dobar posao.

(budi bog sa nama).

@cacanin sta udisete kad je ltc 3 evra?

cim se doslo do brojke od 100 grafickih tako brzo, valjda ti je jasno da ce uskoro trebati 1000, a sa tim vec ne mozes izaci na kraj.
 
Poslednja izmena:
sa tim isparenjima od tih silnih grafickih sto udisete u sobi po ceo dan, imate garant problema i sa plucima.
 
:D Cekaj, ti si stvarno ozbiljan sa ovim pitanjima? :D
 
verujem da nije ili je na nekim teskim drogama ili konzumira smesne cigare
 
Ok, neka bude po vasem.
Ako neko hoce da kupi 11 LTC-a, po ceni od 10 evra po komadu, nek mi se javi na PP, da vidim kolki je vernik, pa da ne moram vise da otvaram ovu temu i da imam glavobolju oko glupih kriptovaluta.
 
za tebe nije lek jos izmisljen, bolje uci nesto u zivotu i radi nesto za ovo NISI
 
Hahaha Urnebes :d Jos ce da popusi ban sto nudi ltc po 10e :d

Tesko mi je da poverujem da je tip ozbiljan. Radije cu misliti da je neko dosao da troluje.
 
Ok, neka bude po vasem.
Ako neko hoce da kupi 11 LTC-a, po ceni od 10 evra po komadu, nek mi se javi na PP, da vidim kolki je vernik, pa da ne moram vise da otvaram ovu temu i da imam glavobolju oko glupih kriptovaluta.

posto nisi upucen ima coin koji nije ltc i koji je jako unosan,o tome ti ljudi pricaju...naravno 99,9% si dosao da trolujes tu
 
Veliki ulagac sa celih 11 ltc... muhahahahaha mislim takvi kad rasprodaju za 3$ idemo na 30 minimum :d
 
pa sto se ljutite, covek samo hoce da Vam otvori oci ,)
 
Poslednja izmena:
ja sumnjam da je neki od onih sendvic botova zalutao u pogresnu temu...

i udisemo vazduh... :d
 
Dobro, kapiram ja vase ponasanje, ulozili ste, udisete svaki dan zagadjen vazduh, placate visoke racune za struju, jer ocete na ovaj nesrecni nacin da uzmete neki evro i to je ok, jasno je kolka je velika nezaposlenost u zemlji, pa neko mora cak i to da radi, ali nemojte pricati stvari koje ne stoje, ovo je tema za LTC i o njemu pricam, ne zanima me neki drugi novcic koji je sada ispaltiv, a riknuce za par meseca, kao sto su istu sudbinu imali novcici koji se ne odazivaju na btc ili ltc, dakle ta kratka zadovoljstva me ne zanimaju, ja pricam o ltc-u, a on vec dobrih godinu dana ne mrda, i stvarno ne znam kako nije sramota kurajbera da vas lozi kako ltc samo sto niej poleteo, covek to radi vec 2 godine, i vi se primate, jos me napadate kad vam kazem istinu.
Fora je verovatno u tome sto vam on prica ono sto vi zelite da cujete, a ja ono sto vi ne zelite da cuje, ali i babi milo ono sto joj se snilo ;)
Nek me neko upise u sig, proci ce i jos godinu dana, Kurajber ce i dalje pricati kako ltc SAMO STO NIJE uvatio zalet, mislim da prodju i 5 godine, covek ce raditi to isto, nema drugog zakljucka, sem da je u teskoj zivotnoj zabludi, ili ima neke koristi od toga da vam daje takve informacije, ono sto mi nije jasno kako vi i dalje to varite? ajde jednu godinu vam je davao pogresnu procenu, ok, krastavac, drugu bi vec trebao bar biti sumnjiv, ali ne, evo vec treca, ista prica, a vi i dalje stvarno verujete, mislim, zajebali ste i Moldera.

Sto je najjace on cak i ne zeli da ih proda za 10 (kojih ltc ne moze da dobaci i da oce) neeee, on ceka na 40, 50... pa da li ste vi ozbiljni, ajde sad malo molim vas stavite prst na celo.

Moja prognoza je da LTC i ne moze da skoci, dok vas je ovoliko begera, sa gomilom ustekanih novcica, ni ne moze da mu skoci vrednost, pa niko nikad nece imati toliko love da vam isplati te silne novce za te silne novcice, kad bi to toliko skocilo kolko vi ocekujete, pustite btc, to je zavrsena prica, to je skocilo toliko, jer se malo ljudi time bavilo, pa je bilo love da se isplati sve to po tim ogromnim ciframa, ali sad kad je postalo mainstream i svako ih steka u novcaniku, jednostavno ne postoji ta kolicina novca, ne moze da se isprati ta cifra koju prizeljkujete, moze se desiti mini pump max do 10 i to vam je to, zivi bili pa videli, da nije riknuo Gox, i da ne pominjem Cryptsy i ostale, pa bi mozda i bilo malo svetla, ali od tad su kola nizbrdo i na vidiku nema nista sto ce ih podici.

Nisam dosao da trolujem, samo mi je fascinatno kako toliko dugo vremena mozete biti pod istom zabludom.
 
Svasta sam vido ali ovakvo cudo nisam skoro..Mi alavi na pare,a njemu dupe zinulo za pisljivih 110e.. tolika galama sto ne moze svoje bogatstvo (11 LTC) da proda za 10e po komadu.. Aman covece smaras.. :smackbum:

Ps. Nemas ni polovnu graficku za te pare
 
Ok, posto nema efekta ovo sto pricam, napustam temu, da vas ne bi zivcirao, jer to mi nije namera.
Samo pogledajte za godinu dana od ovog trenutka, na kojoj vrednosti ce biti LTC i setite se mojih reci.
 
"Ranger" dupli NALOZI su strogo ZABRANJENI!
Nemoj trolovati ovde i lupati gluposti nego crtaj grafikone, bultrapove i ostale linije.
 
a gde je reboot, on je uložio malo bolje pare u ltc? ti si rendžeru još i dobro prošao!
 
Poslednja izmena:
Nema razloga da ga napadate jer je covek sasvim u pravu. Kamo srece da sam ja kada sam pocinjao imao nekog tako mudrog da me posavetuje i objasni mi neke stvari umesto eksperata sa foruma koji su tvrdili da ce vredeti 100 $ do kraja godine.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno