Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

nego ljudovi ja ove nove cgminere ne uspevam da pokrenem, zadnji koji mi i dalje radi je 3.7.2 nakon toga ni jeda nece da startuje??? ima neko slican problem i resenje, naravno sve ovo pod WIN7
 
Moze i ovako. U maju je BTC bio 70-120 eur, zavisi kada. Pa vidi da si za npr 2K eur kupio BTC...To bi bilo grubo 20 kom danas. Odnosno 7300 eur danas.
Ako sam ja u maju mogao kupiti 5000 LTC ili opremu a sa tom opremom od tada nakopao 5000 LTC valjda mi se vise isplatilo kupiti hardver ?

Sve to zavisi od trenutka do trenutka i ne treba generalizovati.
 
od verzije 3.8 cgminera je izbacena GPU podrska. Tako da koristite 3.7.2 to je zadnja sa GPU podrskom
 
Onaj političar šta je već napiše da će LTC biti 50$ i cena skoči za 1$. Da putin kaže ltc koristimo na svim gazprom pumpama, bila bi mu cena 1000$ :D
 
jel moze jedno lagano newbie pitanje. Kako povuci ltc u offline novcanik ? Ako je trenutno encryptovan i zakljucan, da li treba da ga privremeno decryptujem prvo odnosno otljucam ? Koliko traje povlacenje sa btc-e ?

Zahvaljujem
 
Ako ti je wallet enkriptovan, da bi poslao coine potrebno je da znaš pass, ako ne znaš ne možeš poslati. Nema potrebe za nikakvim dekriptovanjem. Novčanik uvek treba da bude enkriptovan.
Za slanje novca u novčanik, uvek imaš LTC adresu u novčaniku (po defaultu koju dobiješ). Možeš napraviti neograničen broj adresa LTC, labela nije bitna. To je samo ime koje ti prepoznaješ kada primaš novac. Npr pravi adresu koju hoćeš da staviš na sajt, i daš joj labelu SAJT. Kada ti neko pošalje donaciju na sajtu, piše ti koja je labela :D
Prebacivanje LTC coina je veoma brzo, traje 6 potvrda. Znači potrebno je 6 ljudi sa walletima da očita tvoju transakciju i biće prebačena.
 
Zahvaljujem ... Da li nesto znaci to ako odem na http://block-explorer.com/ i ukucam tu default adresu dobijem 'not found'
Nisam imao transkacije na toj adresi do sad ....
 
kreirao sam novu sa label-om i opet nista, dok se tvoja adresa (sirota) vidi ....
 
Pozdrav svima. Treba li devizni racun pre pocetka rudarenja, unapred hvala.
 
Samo ti rudari i štekaj novčiće za račune se nesekiraj to možeš uvek da rešiš naknadno.
 
Hmm sad 6,67 - da li prodati na oko 7 malo pa posle kupiti ako padne (mozda) na 6? :D. Bolje da ne diram nista :).
 
Ja sam u plusu danas 110$
Ako imaš veću količinu nemoj prodavati, čuvaj ide to visoko. Ja sam kockar :p
 
kada bih se kako vratio na 300LTC, samo bih uzeo vratio na wallet i čekao vesti na TVu da mi kažu da je LTC 100$ :D
 
Taman htedoh reci, dzaba nama sto je LTC 7$ kad mi cekamo 50$ :D
 
e gde su sada oni sto su letos vikali , da samo dodje na 7 pice za celu kafanu (_urajber ), a evo niko ne prodaje nista
 
Samo da diff isprati cenu i bice dobro...
 
Sreca pa nikad nije kasno. ;)
 
Nazad
Vrh Dno