Šta je novo?

Lies of P

Presao sam je pre jedno mesec dana. Ono sto krasi ovu igru su Boss fajtovi, koji su bas dobro uradjeni, vidi se da su se tu najvise iscimali, ali ono gde podbacuje igra su nivoi, koji su prilicno dosadni i veoma linearni i praznjikavi, ni blizu souls level dizajna od kojeg dosta pozajmljuju,
Ja BOSSove nikad nisam voleo, evo vec 40 godina igranja :) Uvek me privlacilo to istrazivanje kao u ER (iz ovog fazona igara), a glavonje sam uvek docekao sa jaooj...Uvek mi se cinilo da je to isti mali "baja" koga sam vec pretukao tokom nivoa, samo su ga uvecali, dali mu energije x5 i +2 nova poteza...I onda smaranje s njim dok ti ne popucaju zivci ili prsti :sneaky: Dobro, sad to malo gledam drugacije...A i BOSSovi su se promenili ;)
 
Lies Of P je bas tanak sa tim istrazivanjem, zato mi je i dosadno opet da ga ponavljam, al zato ER sam uzeo opet da obrnem posle 2 godine i opet otkrivam nove stvari, koliko je to duboka igra :)
 
Retka od novijih igra koja izgleda dobro i na 3060 Ti moze da se igra u 4k na max detaljima. Da ne govorimo o tome koliko je retka kao souls like koji pogadja pravo u metu, a da nije od From software-a.
Samo mi fali da ima dynamic HUD, da ne razmisljam ni trunku o burn-inu, posto je potencijalno naslov koji moze da se pika i 50+ sati. Odlican je inace naslov za OLED u mraku... Nazalost, ne postoji cak ni mod, ali ajde.
 
Slažem se. Igrao sam nekih sat vremena i onako, na prvi utisak, to je to. Pogodili su mehaniku Souls igara, odmah čim sam počeo da igram imao sam utisak da je FromSoftware igra iako nije. Verovatno je i jedina koje je ovo uspela, recimo novi Lords of the Fallen nisam mogao da svarim posle 30min iako je lepa igra.
Sviđa mi se ideja (priča o Pinokiju), sviđa mi se okruženje (steampunk) i obećava zabavu tako da ću joj posvetiti malo više vremena nego što sam planirao, valjda neće razočarati kasnije.
 
Verovatno, mada ja nisam igrao Bloodborne pa ne mogu da procenim.
Dodge i roll su mi malo drugačiji nego u Souls igrama, nekako agilniji ali istovremeno i ranjivi, dok u Souls igrama kad uradim brzi roll znam da sam siguran, uglavnom.
A i ova mehanička ruka sa kukom je kul stvar.
 
Igra je meni kao Soul's veteranu (Demon Soul's dal 2009ta) nenormalno teška, moram da ponavljamo bossove 50x i batali posle 15tak sati
Elden ring je ubedljivo najlošija From igra pa sam se zaneo skoro 100h
 
Prvi put cujem da neko kaze da mu je Elden Ring ubedljivo najlosija From igra, malo mi je to nerealno pored necega sto postoji kao sto je Dark Souls 2 npr. U Lies Of P boss koji me je najvise namucio je iz nekog razloga Green Monster Of Swamp, nisam mogao da ga skontam i udjem u stos, mislim da me je on ubio najvise puta, bar 20-30. Poslednja 3 su teska al savladiva, Nameless Puppet ima najbolji dizajn i borbu, bukvalno Malenia fajt u ovoj igri.
 
^Cekam taj ER DLC kao sneg u frebruaru (skijanje :) ), pa da sa uzivanjem krenem od pocetka ...A LOP mi stoji i gleda - kako mu ulecu neke igre preko reda..Toliko me vuce :confused:
 
Ja nisam izdrzao napravio sam novog lika u ER i maltene presao igru opet, ostavio par endgame bossova zivim, da mi lik bude odma spreman za DLC ako izadje ( mozda ) za 4 dana.
 
Nazad
Vrh Dno