Šta je novo?

Lies of P

KovacTibor

Slavan
Učlanjen(a)
04.11.2021
Poruke
2,209
Poena
285


Pinokio u svetu Bloodborne.

Lies of P je igra u kojoj se Pinokio budi na željezničkoj postaji Krata, grada kojega je preplavilo ludilo i žeđ za krvlju. Dočeka ga poruka da nađe svog tvorca, gospodina Geppettoa, i tu kreće njegova avantura. Pinokio će na svom putu sresti brojne kreature koje nisu prijateljski nastrojene, a morat će im se suprotstaviti kombinirajući različita oružja i mijenjajući dijelove svog tijela.

Specifičnost igre bit će u tome što će se igrača poticati na laganje. Zaplet je taj da Pinokio svakom uspješno podvaljenom laži biva sve bliže ljudskom obliku. No, laži će imati svoje posljedice na priči, a igra će imati više različitih završetaka ovisno o tome koliko budemo govorili laži, a koliko istinu.

Lies of P još uvijek nema termin izlaska, rečeno je samo da ga možemo očekivati nekad tijekom 2023. godine za PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Također je otkriveno da će igra po izlasku biti odmah dostupna pretplatnicima Xbox i PC Game Passa.

Copy sa HCL.hr
 
Ne znam što su ovo pretvorili u Dark Souls, ideja je dobra i sveža i bolje ju je bilo izvesti kao standardnu avanturu...
 
Oće parče Souls torte
 
Ako bude dobra igra ja se uopste ne ljutim sto ce da bude souls.
 
 
 


Ne znam kako vama ali sto vise gledam vise mi se svidja.
 
Dobro je...
Ladno sam pomešao ovu igru i onaj bagoviti (tako kažu) Steelrising koji je izašao neki dan (mada mi i ono izgleda ok na gledanje, nisam probao)...
 
Ja cekam da se pojavi, ovo ce mi bude zamena za Bloodborne kojeg isto cekam da izbace za pc pa ce Pinokio da bude adekvatna zamena.

Probao sam Steelrising i za sada je ok.
 
Nije Steel tako bagovit (barem meni), veci su problemi nevidiljivi zidovi na sve strane i sto vizuelni kvalitet ni izbliza ne opravdava zahtevnost.
 
Zašto steampunk nije popularniji ..ne kontam. Izgleda odlicno.
 
Jedna od retkih igara kojoj se radujem u 2023.

Gledajući ove klipove i dalje mi nije jasno što još nije izašao Bloodborne remake. Tolike gluposti su remake-ovali.
 
Verovatno oni znaju nešto što mi ne znamo.
 
Malo hype da se ne zaboravi na igru ;)

 
 
Borba mi deluje nekako dosadno.
 
Pa sta ocekujes od souls igre? Nije to dynasty warrior pa da te napada 100 neprijatelja i da sve prsti od magija i zveketa maceva.
 
Meni nije bila i bas sam se prijatno iznenadio kada sam juce video. Ne samo zato sto vec treci mesec imam game pass nego sto bas dobre igre izlaze. Sada cekam 2 maj da probam Redfall kakav je.
 
A dobro, ja ga imam vec 3 godine, pa sam navikao :D
 
Ja sam uzeo preko Turske prvo Ultimate a kada sam video da mi ne trebaju neke stvari koje se dobijaju sa Ultimate sam spustio na PC Game Pass i sada placam svaki mesec 170 dinara. Koristio ne koristio placacu ga pa neka stoji. Nace se neka igra koja ce izadje pa cu je odigrati a imam i na GP jos par naslova koje bih odigrao ali necu sada nista da pocinjem nego cekam Redfall za 2 dana da vidim kakav je jel vredi cemu ako ne brisem ga.

Dok ne izadje Lies of P cu igram Diablo 4 pa cu onda kada se smorim od D4 da predjem na Lies of P i tako cu u krug.
 
Poslednja izmena:
Ja rokam Bramble - The Mountain King, Teslagrad 2 (Great Giana Sisters 21. veka) Sjajne platforme! Imace Lies of P izlazi na GP obican?
 
Nazad
Vrh Dno