Šta je novo?

LG V30

Aha...ok....trenutno u jednoj poznatijoj radnji u Bg je 699e i nude zamenu za stari uredjaj uz doplatu za novi....
 
Pa to je manje nego v20, wtf?
Za video im dali 72 [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
V30 kamkorder ocigledno ima odredjene mane ali novi nacini testiranja (za foto, koje su ''uveli'' sredinom 2017) jednostavno favorizuju uredjaje sa ''telephoto'' sekundarnim kamerama, smesno je to sto nisu uveli i kategoriju ''wide''.
Mada nisu samo to promenili, test ekipa je obnovljena a verujem i nacini rada i $ponzorstava :)

Na kraju, i LG je mogao da ugradi veci senzor primarne kamere a ne 1/3.06'', takvi senzori polako postaju standard za prednje kamere.
 
Poslednja izmena:
Ma ko taj "informer" još uzima za ozbiljno, ko im plati izbace test za par dana, ko ne da kintu oni ga ovako osakate posle pola godine :D

Komentari tamo objasnili sve, a i klip Marques-ov klip - https://youtu.be/PgeJ0XYuI2E odavno ...

Tons of bullshits. So the telephoto is better than the wide-angle? Who decided this?? Strange, because almost ALL the reviewers said exactly the contrary!! with the porting of the GCam now this telephone is almost perfect

So can we dock points from the other phones for not having a Wide Angle lens?

Exactly... not even part of the test. Somehow pretty unfair, especially considering the downloadable HDR+ Google Pixel camera app for portrait (or generally nicer shots) works on both V30 lenses but there's no way a phone can imitate a wide angle without external accessories.

Zanemarili wide-angle i ručne kontrole, ali zato bokeh glavna fora (normalno epl i samsung ) :D
Što je najbolje instalira se Google cam i eto je i ta svemirska opcija ...

[YOUTUBE]ZgxWkaSvEA4[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni pre cetiri dana stigao update na Oreo. 1.7GB. Verizon mreza u USA. Danas sam tek apdejtovao fon ali nemam vremena da puno cackam i gledam, nadam se da ce biti vremena za vikend.
 
8.0 je l' tako?
Toliko od priče da će ići na 8.1 odmah..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Bukvalno nenormalan telefon,ali tih 530 evra na kp...ouch...bas bih ga uzeo,ali realno,zastarece posle 5 godina.Mada kad' vidim ovaj cine video,najezim se...sta cenite,je l' ce mu pasti cena skoro,ovaj V30+ je malo poboljsao stvari sa cenom,ali ne verujem ni da ce G7 toliko da izvadi stvar.Izgleda da ce tek sa V40 cena ovog da bude prihvatljiva.Evo,moj S3 puni 4 godine prvog maja,a ja balavim za ovim telefonom.Necu ga skoro uzimati,ova cena bas je*e radnju...
 
V20 kad je napunio godinu dana bio je 330e nov, pa ti vidi.

Ne mora da znači da će isto biti sa V30, verovatno neće, da dođe bar na nekih 400..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Večeras dobio update na lg v30+ - sad pri boot-u piše lg v30+ThinQ.
Android version 8.0 security patch 01.04.2018
Veličina update malo više od 1,8 Gb.
Pojavila se opcija u kamera app - AI CAM pa traži food, drink,flowers, group of people etc.:guitar:
 

Prilozi

  • Screenshot_2018-04-25-21-48-02.png
    Screenshot_2018-04-25-21-48-02.png
    60 KB · Pregleda: 153
Da li neko zna dal' ce se V30 naci u paketima MTS-a, VIP-a, Telenora?
Cekam da mu vise padne cena ali i dalje ispod 450 eur nema sanse...
 
Ne verujem, cim do sada nije.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da li neko zna dal' ce se V30 naci u paketima MTS-a, VIP-a, Telenora?
Cekam da mu vise padne cena ali i dalje ispod 450 eur nema sanse...
I ja čekam da mu padne cena, sve se nadam za jedno 3 meseca da će da bude bar 350. Ne znam da li je realno očekivati toliko?
 
Nije, ta cena moze da bude pred novu godinu : ) v20 je na oglasima sad toliko otprilike

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
V20 je pre 6 meseci nov bio 330e

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Jel i V30 kamera ima uzasno spor shutter speed poput V10,G4, G5 i G6?
 
To me ne zanima, samo auto. Hvala na pomoci.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Manual mod me ne zanima, samo auto. A i v30 me generalno razocarao, kao i svaki LG uostalom. Mislio sam mu dati sansu posle p10, ali posle malo duzeg sagledavanja v30, odustao sam. Ipak lg ostaje lg ;)

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Manual mod me ne zanima, samo auto. A i v30 me generalno razocarao, kao i svaki LG uostalom. Mislio sam mu dati sansu posle p10, ali posle malo duzeg sagledavanja v30, odustao sam. Ipak lg ostaje lg ;)

Sent from my H8266 using Tapatalk

Ako te bilo koji LG od G3 na dalje razocarao po pitanju fotografija onda mi nista nije jasno. Svaki sam licno uporedjivao sa svim ostalim telefonima i jedino mogu reci da je S8/S9 bolji (samo sto se tice nocnih fotografija). Do V30 se jos nisam docepao.
 
Nazad
Vrh Dno