Šta je novo?

LG Televizori

Razlika je 90k rsd. Oko 250 je kod nas , ima i C2 modela za 210-220. Mada nisam kontakirao ove prodavce na KP, moguce da cene koje izlaze i nisu realne.
Sta sam primetio da je razlika oko 100e izmedju C31 i C32 modela u korist C32, to mi bilo cudno. Kao da je bitno koje su boje bezel i ledja, svakako ce na zid....
Za ovu razliku u ceni bih uzeo na KP pa htedoh da vidim jel ima neko preporuku, a otisao bih i licno da preuzmem.
Prilicna je razlika u ceni.
Pogledaj opet da li je razlika samo u boji ili postolju.
Za malo vise od 800e dobijas 5god garancije, ostalo je isto kao na kp.
Kad vec gledas c3, pogledaj i g2 posto ces da postavis tv na zid, a tv je po meni daleko bolji od c3.
 
Ne zaboravi da vrlo često crkne nešto baš na 2g
Ja bi uzeo sam u domaćim radnjama kad su akcije ili pošalji mail sa upitom dal hoće i mogu neki popust da daju za plaćanje u kešu.
Nema mesec dana kako mi je crko C1 posle 2g i tipa 10 dana, da nisam imao 5g sad bi dao opet 2000 evra za TV
 
Poseduje li neko možda neki qned mini led model ?Bacio sam oko na model 75 qned 86
 
Prilicna je razlika u ceni.
Pogledaj opet da li je razlika samo u boji ili postolju.
Za malo vise od 800e dobijas 5god garancije, ostalo je isto kao na kp.
Kad vec gledas c3, pogledaj i g2 posto ces da postavis tv na zid, a tv je po meni daleko bolji od c3.
Osim što je g2 blago svetliji po čemu je to bolji(i to daleko)?🤔 Pritom ne podržava DTS.
 
Ne zaboravi da vrlo često crkne nešto baš na 2g
Ja bi uzeo sam u domaćim radnjama kad su akcije ili pošalji mail sa upitom dal hoće i mogu neki popust da daju za plaćanje u kešu.
Nema mesec dana kako mi je crko C1 posle 2g i tipa 10 dana, da nisam imao 5g sad bi dao opet 2000 evra za TV
Kod par prodavaca na KP garancija je 3 godine i oni mi kazu da se tv u slucaju kvara najnormalnije moze reklamirati u Srbiji preko serijskog broja. Sto se cena tice, oko 170ak za C3 65".
 
Cena je dzabe za taj model. A to oko garancije obrati paznju, jedan kolega je pricao o tome pre nekoliko stranica. Sacekaj neko od njih da ti odgovori vezano za garanciju, posto su rekli da je samo 1 ili 2god za tv iz Madjarske (nisam siguran).
 
Kod par prodavaca na KP garancija je 3 godine i oni mi kazu da se tv u slucaju kvara najnormalnije moze reklamirati u Srbiji preko serijskog broja. Sto se cena tice, oko 170ak za C3 65".
Nemoj da te farbaju, nisi od juce, 2 godine je garancija u Srbiji i to je na dobrovoljnoj bazi. KP garancija je neka zakonska garancija? Nit kuceta nit maceta nit papira nicega da se necega uhvatis. Taj lik moze sutra da prestane da radi kao Fanta odjednom i da ga nema. Ovi u zvanicnom servisu u Srbiji ti kazu ne mozemo nesto, nosi ga gde si kupio, a ti ces da ides od prodavnice do prodavnice u HU i da pitas jeste vi mozda prodali ovaj TV? Gledajte na to uvek sto se kupi sa KP-a, ako crkne to sto ste ustedeli da cete platiti kasnije popravku. Sve preko 500e je usteda, sem displeja koji su oko 1000e sa rukama.
 
Postoji li način da se na WebOS 7.0 doda prečica za neki web sajt (bookmark) u Home menu, kao što je to moglo na ranijim verzijama WebOS-a?
 
Mogu nekog da zamolim da mi objasni oko tv-a
Koju tehnologiju koristin nanocall
a koju ovi drugi LG 55UR81,LG 55UQ8,LG 55UP7
 
Interesuje me da li će daljinski magic remote LG MR22GN raditi na tv-u iz 2018-te godine tj. lg 43uk6950plb (koristi daljinski upravljač mr18ba). Gledao sam na sajtu i nema podršku za ovaj tv mada ja daljinski od ovog tv-a koristim na tv iz 2016-te godine umesto onog mr650 i radi. Ako neko zna bio bih mu zahvalan da ne naručujem za džabe ako ne bude radio.
 
Planirao sam da uzmem 75icu qned 86 kojem je cena 3.100€ ali mi je iskočila BF ponuda večeras za oled 77icu C3 evo za 2.100€ nisam pametan da li da se držim oleda i dalje iako sam se opekao sa burn inom na C7icu ili ipak odem na miniled ...Šta biste vi radili ?Ipak je 1000€ razlika u ceni .
 
Nemoj da te farbaju, nisi od juce, 2 godine je garancija u Srbiji i to je na dobrovoljnoj bazi. KP garancija je neka zakonska garancija? Nit kuceta nit maceta nit papira nicega da se necega uhvatis. Taj lik moze sutra da prestane da radi kao Fanta odjednom i da ga nema. Ovi u zvanicnom servisu u Srbiji ti kazu ne mozemo nesto, nosi ga gde si kupio, a ti ces da ides od prodavnice do prodavnice u HU i da pitas jeste vi mozda prodali ovaj TV? Gledajte na to uvek sto se kupi sa KP-a, ako crkne to sto ste ustedeli da cete platiti kasnije popravku. Sve preko 500e je usteda, sem displeja koji su oko 1000e sa rukama.
Pa dobro kapiram to, ali ima dobavljaca koji rade po 10+ godina, imaju hiljade pozitivnih ocena. Dosta ljudi je imalo pozitivnih iskustava i sa reklamaciajma.
 
Planirao sam da uzmem 75icu qned 86 kojem je cena 3.100€ ali mi je iskočila BF ponuda večeras za oled 77icu C3 evo za 2.100€ nisam pametan da li da se držim oleda i dalje iako sam se opekao sa burn inom na C7icu ili ipak odem na miniled ...Šta biste vi radili ?Ipak je 1000€ razlika u ceni .
C3 u svakom slučaju.
 
Gledam po raznim recenzijama mini led/qned tehnologija vs oled jedino što mini led ima prednost je jače osvetljenje i burn in proof a sve ostalo je na strani oleda .
 
Gledam po raznim recenzijama mini led/qned tehnologija vs oled jedino što mini led ima prednost je jače osvetljenje i burn in proof a sve ostalo je na strani oleda .
Burn in na c3 i svim novijim oled panelima je gotovo nemoguć koliko sam ja upućen.
 
Ne može da se poredi kvalitet crne ni na jednom LED TV sa OLED
Oči su mi plakale mesec dana na TCL C735 dok sam moj C1 odneo na popravku, aj bože pomozi za igrice, ali za filmove, YouTube je slika meni očajna posle OLED.
Nema šanse da bi više ikad uzeo TV da nije OLED
 
Kolika je garancija kod C3 (i Qned)? Gde ih uzimas, kod nas u Srb ili ino?
 
2 godine daje LG i mogao sam dopuniti ukupno 5 godina ali nisam hteo .LG vidim daje samo na G3 modele 5 godina garanciju na panel ali to je novija MLA tehnologija .
Ja sam u Švedskoj pa sam uzeo tv u power.se bivši media markt lanac .
 
Planirao sam da uzmem 75icu qned 86 kojem je cena 3.100€ ali mi je iskočila BF ponuda večeras za oled 77icu C3 evo za 2.100€ nisam pametan da li da se držim oleda i dalje iako sam se opekao sa burn inom na C7icu ili ipak odem na miniled ...Šta biste vi radili ?Ipak je 1000€ razlika u ceni .
Jel to cena u inostranstvu za c3? ili neka sema? :D
 
Nikakva šema ,regularna BF ponuda .
Mada mi je lik u radnji jutros rekao da im je u prvi minut posle 00 kada su pustili ponudu otišlo 80 77 C3 komada koliko su imali na lageru ali će im još stići sredinom decembra pa sam ja upao u onu drugu grupu .Meni se ne žuri bitno da sam iskoristio ponudu .
Ne znam ako možeš da otvoriš link ako si van SW...
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-15-14-13-43-217_com.opera.browser-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-15-14-13-43-217_com.opera.browser-edit.jpg
    114.1 KB · Pregleda: 44
Koja nepravda, 2100e za 77icu. Mislim drago mi je zbog tebe :) Ali kod nas 450 hiljada gromova ih gadjalo.
 
Da .. bas sada citam ovo sto pise za C3 od 77'' Odlicna cena u odnusu na cene kod nas. Iskreno sam ljubomoran ;)
 
Nazad
Vrh Dno