Šta je novo?

LG Nexus 5X

Na koji telefon preći posle nexus 5x, pošto nijedan sada u tom nekom mid range nisam našao da ima dobru kameru kao on, može lako da se nađe zamena kada se gledaju procesor, ram ili interna memorija, ali kada dođe kamera na red... Mrka kapa

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Xiaomi mi5s

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Na koji telefon preći posle nexus 5x, pošto nijedan sada u tom nekom mid range nisam našao da ima dobru kameru kao on, može lako da se nađe zamena kada se gledaju procesor, ram ili interna memorija, ali kada dođe kamera na red... Mrka kapa

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Xaomi mi mix 2

mada ja bi pre stekao pare za pixel i miran si neko vreme

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Preskup je Pixel još uvijek, po meni, neisplativa kupovina. Ja uzimam HTC 10, koštaće me 40-45€ više od 5X kad sam ga uzimao, a na njemu sam izgubio tek 15% nabavne cijene prodavši ga nakon nešto malo manje od godinu korištenja.

Zaista odličan uređaj, vrijedio je svih para, ali nisam htio da se igram ruleta sa bootloopom pošto mu je isticala garancija, a baterija me je izluđivala poslednjih mjeseci, nevjerovatno koliko je degradirala, subjektivan osjećaj je da je bila na 55-60% punog kapaciteta.

Kamerom sam, kao i svi vlasnici, bio oduševljen, pogotovo noćnim fotkama, svi u društvu su se divili, ali 2GB RAM-a je malo i pored stock androida, Spotify mi je često 'ispadao' iz memorije. Kada se sve uzme u obzir, prodaja je bila neminovnost.

Da pitam i na ovoj temi, jel imao neko priliku da uporedi kamere na HTC 10 i 5X?
 
Poslednja izmena:
Lošija je primetno sa stock app, ne znam dal ova modovana gcam radi i da li popravlja stvari

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nexus ima downgrade na kvalitet fotki od nugata pa na gore. Ne znam dal je takav slucaj sa 6P,ali na 5X jeste.Ja sam vratio moj 5X na Chroma MM Rom i bas primetim razliku u ostrini.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

Prilozi

  • nexus2cee_Screenshot_20171025-110245.jpg
    nexus2cee_Screenshot_20171025-110245.jpg
    521.1 KB · Pregleda: 121
  • nexus2cee_2017-10-25-11_50_28.gif
    nexus2cee_2017-10-25-11_50_28.gif
    254.3 KB · Pregleda: 120
Poslednja izmena:

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    153.7 KB · Pregleda: 136
  • 2.jpg
    2.jpg
    141.2 KB · Pregleda: 129
  • 3.png
    3.png
    123.5 KB · Pregleda: 125
  • 4.png
    4.png
    101.9 KB · Pregleda: 122
Poslednja izmena:
Uglavnom ništa bitno [emoji848][emoji849]

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
Meni su obecali da ce 5x biti zavrsen do kraja nedelje ...
Nisam u toku sa tim iskljucivanjem jezgara i svakako ne bih zeleo da mi tako nesto odrade u servisu a da precute ..
Da li ima nacina kako da na licu mesta proverim da li su ta jezgra iskljucena ?

Hvala
 
Meni su obecali da ce 5x biti zavrsen do kraja nedelje ...
Nisam u toku sa tim iskljucivanjem jezgara i svakako ne bih zeleo da mi tako nesto odrade u servisu a da precute ..
Da li ima nacina kako da na licu mesta proverim da li su ta jezgra iskljucena ?

Hvala
Instaliras cpu z i vidis da li rade ta veca jezgra. Nece se paliti kada pokrenes nesto zahtevnije.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Da li možete na pp da mi pošaljete preporuku za servis 5x-a.


Hvala

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:


Android 8.1 feature spotlight: You can hide the 'running in the background' notification without a third-party app

nexus2cee_runningoreo-728x437.png


http://www.androidpolice.com/2017/1...kground-notification-without-third-party-app/
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    164.9 KB · Pregleda: 129
Poslednja izmena:
Konačno su sredili mogućnost da se isključe sistemske notifikacije.

Da li se zna okviran datum izlaska release verzije?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li moze neko ko ima 5x 32gb da udje u bootloader i da ispise koje su mu verzije basebanda i bootloadera i na kojoj je verziji androida? Uspeo sam da ga vratim do bootloadera a kako mi je prosli put umro kad sam pokusao da se vratim na 7.1.2 da bih probao fix (posto mi za Oreo nije radio) ne znam sada na kojoj sam verziji i koji fix uopste da probam.
 
Jel moguce, zameniti bateriju?Ovaj moj model je, za sada, ziv, ali, baterija mu je bas losa.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno