Šta je novo?

LG Nexus 5X

Da li postoji neka opcija da se ukljuci da na ikonicama od aplikacija pise broj pristiglih poruka ?

Sent from my Nexus 5X
 
Samo preko Nova launcher.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa najbolji ekran ima, sad ili se pomirite sa tim ili da se lazemo da je ovaj bolji :D

Sent from my Nokia 1110
 
Apple je lud što isto prelazi na amoled... [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^ Hvala za preporuku, stvarno je povoljan. Mada su mi stigli Tronsmart adapteri, pa mi i to završava posao.

Što se OTG tiče, mora da se kupi fabrički USB-C na USB-A adapter da bi radio? Imate li preporuku za neki pristupačan OTG adapter? Zatreba povremeno.
 
Sto ne stavise amoled i u n5x :D drugari sa 16gb modelom koliko vam ostane memorije posle instaliranja osnovnih aplikacija?
 
Sto ne stavise amoled i u n5x :D drugari sa 16gb modelom koliko vam ostane memorije posle instaliranja osnovnih aplikacija?
88a8101d52a3c1279349f7c05221da51.jpg


Sent from my Nokia 1110
 
Ja sam na oko 5 zauzeto..inace ko ima beli Nexus,nasao sam super futrolu, manje od 2 dolara je bila.. Super izgleda,super osecaj,i popravi malo osecaj dugmica,pogotovo sto je meni uleglo volume up malo.

bf63d9467a72e89d06c2776e707a7747.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
1.5mm debelo,za prljanje cu videti vremenom,mada sam je sad malo namerno skrnavio,i sve se obrise :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Daj neku sliku sa telefonom unutra

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Da li je neko poručivao neko kaljeno staklo koje ne prekriva proximity senzor? Imam problema sa paljenjem/gašenjem ekrana tokom poziva, mislim da je zbog toga što staklo prekriva senzor.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Ja sam narucio neko,cekam da stigne,pojma nemam jel prekriva..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Axel, je l je deblje od onog thin providnog silikona?
 
Jeste naravno,ali ne preterano. Ne poveca uopste telefon,ne oseca se da je veci u ruci,a lepo okvir napred ide iznad ekrana tako da ga ne dodiruje kad je na stolu,i nazad preko kamere takodje (konacno da ne brinem o grebanju stakla).

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Može li neko da mi preporuči koju apk namestiti da bi radila predikcija teksta. Ova google originalna za SRB je prilično frustrirajuća, greši non stop...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Može li neko da mi objasni kako i koju apk namestiti da bi radila predikcija teksta. Ova google originalna za SRB je prilično frustrirajuća, greši non stop...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Skini swype, ubedljivo najbolja sa srb predikcijom. Izaberi srpski da ti skine kad instaliras, podesi sinhronizaciju i uzivaj :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Samo SwiftKey. Ništa više [emoji108]

Sent from my m2 note
 
I nije mu nesto baterija... Meni na g4 maximum 95posto wifi mozda sat na 3g 5h15min SOT.
 
Bbs čisto da se opravda tvrdnja?
 
Pokusoa sam chroma da instaliram. Preko stock roma. Instalirao sve po uputstvu instalirao gapp i kako se startovalo svaka Google aplikacija se gasila force close. Bukvalno svaka. Od calendara do kamere. Pokusao sam i drugi put isto. Mtc19t je build, 6.0.1

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno