Šta je novo?

LG Nexus 5X

Zameni ga. Ili se pokvario ili je neko prčkao oko njega nešto.
 
Jesam. Izvadio sam sim karticu nakon sto nije hteo vise da se ukljuci i pre nego sto sam ga stavio na punjac.
 
Mene je bunilo samo to sto se prvi put normalno ukljucio. Drugi telefon odlican i zena je prezadovoljna sto je najbitnije :) Telefone sam uzeo od Vladimira koji je vec spominjan ovde na forumu tako da verujem da nece biti problem oko zamene.

Ako bi neko bio ljubazan samo da ponovo postuje sta bese treba da se iskljuci za ustedu baterije (Lokacije?) da ne pretrazujem temu jer sam u guzvi nekoj. Izvinjavam se unapred i zahvaljujem jer znam da je postovano vise puta.
 
Settings>Backup&Reset i iskljucis backup tu,to najveci problem. I u Location,kad odes na vise podesavanja ima Wifi i Bluetooth scanning,iskljucis oba.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
U settings/location idi gore na tri tacke pa iskljuci wi fi scanning i u settings/backup&reset iskljuci backup.
 
uploadfromtaptalk1464191864166.jpg
Stigla danas, nexus 5X folio case. Zadovoljan sam a posebno kako stiti kameru. Stigla za 14 dana, narucio sam preko ebay.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
f4af1a88e5f1d5fe0673d63711940916.jpg
0780e0c9b0250ba54b063aed10adee0e.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pozzz,svima,novi sam korisnik 5x pa stoga jedno pitanje.Ja imam Micro duo 3.0 usb koji sam koristio pre na g3.Kako da ga sada stavim u funkciju,koji mi je adapter potreban i da li to tako može.Hvala

LG G3
 
ja imam to i puni mi ok,ali mi ne radi flash preko toga
flash mi je sa dva kraja jedan je klasičan usb a drugi micro inače je 3.0(možda je to problem,a možda i do RR Roma)

LG G3
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi. Jedno pitanje.
Ubih se od guglanja, ali nisam resio problem.
Naime, ako instaliram Nova launcher i stavim double tap za gasenje ekrana, a tel otkljucavam preko otiska, trazi mi da unesem PIN.
Kao odgovore pominju gomilu onih screen lock aplikacija, ali se sa svakom ponasa isto.
Verovatno je bilo ovakvih pitanja, ali ja stvarno ne umem da koristim prokleti search na ovom forumu...Nikad ne izbaci rezultate.
Da li i dalje Wug najbolji toolkit za Nexus, ili za 5X ima neki bolji?
 
da i kod mene ali ako zaključas preko dugmeta sa strane onda otvara na otisak ok

LG G3
 
Ovo vam treba
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1464254387416.png
    uploadfromtaptalk1464254387416.png
    110.4 KB · Pregleda: 217
Snizila se malo cena za 32gb, za 16gb stoji isto kao i pre
 
Batak prodao si z2? Batali iphone, ajde na 6p ili htc 10... [emoji12]
 
Poslednja izmena:
Prodao, dosadio mi je vise. :)
HTC 10 sam odmah otpisao, nesto mi nije to to. Da zanemarim ono ogavno wannabe "dugme". Mnogo je veliki 6P, da bar ima bolju bateriju pa da opravdam nekako.
Najverovatnije ce biti 6s 64 jer sumnjam da cu moci da se protegnem za + od 64GB. :)

Nexus 7
 
Pa koliko je tebi ok sot? Ne znam ni kako bi pravili to poređenje iphone 6s vs 6p ali oba moraju uveče na punjač. E sada, što se tiče veličine, ako ti ne bi smetao 6s plus ne znam što bi ti smetao 6p...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Vrh Dno