Šta je novo?

LG Nexus 4

zaboravio sam patern za otkljucavanje, kako da otkjucam? Ne mogu da upalim intenet pa da promenim prekjo mail-a.
 
Poslednja izmena:
Factory reset
 
Da
 
Lepo uđeš u recovery i nađeš opciju factory reset.
U recovery se ulazi sa power + vol + i -
 
Ništa ;-)
I pazi da ne zaboraviš šifru sledeći put :-D
 
Kako mislis tezina mu nije mala? Taj telefon ja skoro ne osjecam u ruci. Doduse nakon Note 2,ali svejedno, ko god se igrao sa n4 u mojoj okolini stekao je utisak da je telefon bas lagan
Za ruku nije uopšte težak ali kada ga staviš u džep gde ima dosta prostora i pritom trciš,tada ume da smeta po malo.
 
Iskreno oseti se u trcanju, ja isto trcim skoro svaki dan na Miljakovackoj sumi, Kosutnjaku ili Banjici, GPS mi bukvalno uhvati za 2, 3 sekunde. Endomondo koristim inace.
Hvala na odgovoru,inace koristim sports tracker ali probaću i endomondo.Ako kupim n4,moraću da kupim i manžetnu za njega,to je izgleda jedini način da se fiksira dok trčim na duže staze.
 
SENNHEISER MX 580 valjaju li ove sluske za nesto ? Po slikama mi se cini da su malo vece,mozda me zaboli uvo posle nekog vremena.. Mozda su bolje cx 215 sto se tice bleje u uvetu :) vidim na amazonu su dosta nize cene.. Da li mogu da narucim odatle i da mi dodje ovde ? I koliko da ocekujem da me carina odvali po usima :)
 
Poslednja izmena:
SENNHEISER MX 580 valjaju li ove sluske za nesto ? Po slikama mi se cini da su malo vece,mozda me zaboli uvo posle nekog vremena.. Mozda su bolje cx 215 sto se tice bleje u uvetu :) vidim na amazonu su dosta nize cene.. Da li mogu da narucim odatle i da mi dodje ovde ? I koliko da ocekujem da me carina odvali po usima :)

Imas i ovde da ih pazaris, kostaju 32e, koliko su na amazonu ?
 
Ja sam kupio Sennheiser CX 300 II. Slusalice razvaljuju, zvuk fenomenalan. Bile su 39€!

Kakve su one Nexus 4 Stock, kazu da su dobre, nemam pojma kakve su u poredjenju sa ovim poput Zenjahzera itd, mada mislim da nisu u istoj ravni:D
 
Gde si ih kupio za 39 ? Vidim amazon ne salje tehniku van usa
 
zaboravio sam patern za otkljucavanje, kako da otkjucam? Ne mogu da upalim intenet pa da promenim prekjo mail-a.

Nisi valjda uradio factory reset zbog zaboravljenog patterna?
pokusas 5 puta, pa 30 sec, pa jos 5 puta, pa opet 30 sec, pa jos jednom 5 puta i onda ti trazi da ukucas sifru za gmail. Voila ;)
 
oops, nisam bio pazljiv...
 
Ja sam kupio Sennheiser CX 300 II. Slusalice razvaljuju, zvuk fenomenalan. Bile su 39€!

Kakve su one Nexus 4 Stock, kazu da su dobre, nemam pojma kakve su u poredjenju sa ovim poput Zenjahzera itd, mada mislim da nisu u istoj ravni:D

Meni stižu stock slušalice sutra, ako ih isporuče sutra, pa ću javiti. Imaj na umu da ja nisam audiofil (ako se tako kaže).
 
Ja jesam audiofil tj. volim kvalitet zvuka. Sa onim od iPhona sam se dugo patio :D Nigdje razlike u tonu (visoki i niski), sve ravno kao Mono :D
 
I ja sam audiofil. I sinoć na koncertu Rogera Watersa snimih nekih 20 min materijala. Dođem kući, pustim klipove kad ono zvuk očajan! Baš sam se bio ubedačio... A nema kao na SGS da podesiš kad snimaš glasnu muziku...
 
I ja sam audiofil. I sinoć na koncertu Rogera Watersa snimih nekih 20 min materijala. Dođem kući, pustim klipove kad ono zvuk očajan! Baš sam se bio ubedačio... A nema kao na SGS da podesiš kad snimaš glasnu muziku...

A SGS je neprevazidjen sto se tice kvaliteta zvuka prilikom reprodukcije. Medjutim sa kvalitetnijim sluskama se i na N4 zavrsava pos'o dosta dobro. A to sto ti hoces sumnjam da mozes postici sa nekim telefonom, za to vec postoje posebne stvari za tu namjenu dosta veceg kvaliteta :D
 
nisi čuo snimak sa nokie 808 jel tako
 
SENNHEISER MX 580 valjaju li ove sluske za nesto ? Po slikama mi se cini da su malo vece,mozda me zaboli uvo posle nekog vremena.. Mozda su bolje cx 215 sto se tice bleje u uvetu :) vidim na amazonu su dosta nize cene.. Da li mogu da narucim odatle i da mi dodje ovde ? I koliko da ocekujem da me carina odvali po usima :)

Imam ja iste takve. I zadovoljan sam sa njima, nisam neki audiofil tako da uzmi sa rezervom, ali meni rade posao. Malo smara kada se umrse, jednom su mi se oprale sa duksom i nista im nije bilo:-D Kupio sam ih u CT u uscu prosle jeseni za neke 3800. A secam se da je moglo da se porucivi u emmiju.
 
Svaka lumia snima video sa neverovatnim zvukom. Ja sam i dalje odusevljen kad sam video i cuo kako to zvuci, izgleda.
 
Kao sto sam i ocekivao.. Ima sve da se rasproda za 10ak dana
 
Nazad
Vrh Dno