Šta je novo?

LG Nexus 4

Meni moj od 8GB tek danas stiže na adresu u FRA, samo da nahvatam nekoga da mi donese u SER...
 
U ovoj temi? :rolleyes: Nexus 4.

Sljamsung nikako i nikada,pa makar imao i dobru kameru,na kraju krajeva ipak je to kamera na mobu.
Posjedujem i 4xhd i nije los mob, uzmi u obzir i cijenu, mozes kupiti jedan crni i jedan bijeli 4xhd za cijenu jednog s3.

Ps: Ipak sam morao rutovat n4 i stavljat custom kernel,stimati thermal trotle i sl. da bi mi mob bio hladan (ugodan) pri normalnom koristenju.
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da mi se ne greje na PA, cak mi i baterija uopste ne traje krace odkad sam stavio da mi dolphin default browser, sve ukupno jako sam zadovoljan:)
 
Sljamsung nikako i nikada,pa makar imao i dobru kameru,na kraju krajeva ipak je to kamera na mobu.
Posjedujem i 4xhd i nije los mob, uzmi u obzir i cijenu, mozes kupiti jedan crni i jedan bijeli 4xhd za cijenu jednog s3.

Nadji mi za 150 eura 4x, pa da kupim i ja dva komada.

Što volim ove što se pojave juče, pa krenu da prosipaju pamet na sve strane.
 
Nadji mi za 150 eura 4x, pa da kupim i ja dva komada.

Što volim ove što se pojave juče, pa krenu da prosipaju pamet na sve strane.

Ps: Ipak sam morao rutovat n4 i stavljat custom kernel,stimati thermal trotl i sl. da bi mi mob bio hladan (ugodan) pri normalnom koristenju.

Mora da ovi iz LG/Google nisu znali to nastimati, pa ostavili preiskusnim korisnicima! :D Mob je 'ladan kao spricer pri "normalnom" koriscenju. :)
 
Poslednja izmena:
Heh i to Android 4.4. Izgleda da će 5.0 sledeće godine. :)
 
Eto besplatne reklame za nestle ili ko vec prozvodi tu cokoladicu.. :) edit: tek sada videh da su u dilu za ime. Koliko li je samo nestle platio za reklamu..
 
Poslednja izmena:
kitkat-630x391.png
 
Nema veze, ne žurimo nigdje, i ovaj 4.3 radi kao doxa! Svaka naredna more bit' bidne samo bolja :)
 
Mene kopka šta misle pod "Amazing Android experience for everybody".
 
Mozda manja zahtevnost sistema.. U sustini da leti i na slabijim mobovima,mada tesko..
 
Pričalo se već o tome, cilj im je da se ugledaju na fragmentaciju OS-a kao što je kod Apple-a, tamo je preko 90 posto na poslednjoj verziji iOS-a. To će pokušati verovatno da urade i sa 4.4 - da ga proguraju na što veći broj uređaja.
 
Jedem ih skoro svaki dan.
White mi je... mmmmmmm :d
 
Ma bas je bitno kako ce se zvati, pravo pitanje je kad ce ga biti. Mada, ne mogu da se zalim, 4.3 je bombonica. :)
 
Nazad
Vrh Dno