Šta je novo?

LG Nexus 4

About phone > Build number (tapnes 7 puta)
A sad se vracam u krevet, 6 sati je pobogu... :D
 
Poslednja izmena:
Samo da pohvalim bricked kernel i njegovu opciju swipe2wake.. Smarao sam se sa onim programom pgm touch control ali baguje ektremno na 4.3. Kazu da ne utice mnogo ovakvo otkljucavanje na bateriju. Videcemo :)
 
Ne mogu edit... Izgleda da radi u 80 posto pokusaja,i dalje nije ispeglano do kraja.. Rsmo
 
Pa one Nokie i LG G2 imaju poseban ekran koji omogućava normalnu integraciju te funkcije, N4 nema to, i nikada neće ta funkcija raditi kao kod njih
 
Kazu da je radilo bez problema na 4.2.2 i da ih 4.3 sjebao..
 
Ja sam na TC sad već skoro godinu dana, radilo bez problema i na stock 4.2.2 i na 4.3, a i na Pa romu kao i na CM, sad sam na slim beamu radi odlično, a čekam AOKP pa da se prebacim na njega. Naravno kernel uvek mora odgovarajući.
 
Mora da je trošio više bateriju sa tim nego bez toga

moguce,ali ljudi kazu da nije toliko primetno.. tako da je mozda 5 % neka razlika sto mi ne pravi problem.. a dobra je fora :D cekam da ga ispeglaju za 4.3

p.s. meni na stock kerenelu ne radi.. ? i sa verzijom 1.7.4 i sa 1.8.1
 
Ja ne primećujem nikakvu veću potrošnju, izguram ceo dan uz 2-3 sata razgovora, oko 3 sata screen on.
 
Pa ti imas neku svemirsku bateriju :D
 
Ma jok, nego ne koristim Facebook, Twitter, igrice (ništa od ovoga nikad probao na mobu, a ova prva dva ni na desktopu) jedino što imam dosta mail naloga, i jos nekih sinhronizacija. A to je sve na wifiju.

Što se tiče TCa sad sam na onom faux kernelu jss, pošto je slim jss rom. Do skoro bio na pa romu i isto faux kernel samo jwr.
 
Poslednja izmena:
Ko ima Viber neka ga brise obavezno. Jedva skontah da je do njega problem telefon nije htio u deep sleep nikako:)
 
Ma jok, nego ne koristim Facebook, Twitter, igrice (ništa od ovoga nikad probao na mobu, a ova prva dva ni na desktopu) jedino što imam dosta mail naloga, i jos nekih sinhronizacija. A to je sve na wifiju.

Što se tiče TCa sad sam na onom faux kernelu jss, pošto je slim jss rom. Do skoro bio na pa romu i isto faux kernel samo jwr.

Koja tacno verzija fauxa i TC ? 1.8.1 koja se kupuje ili.. ?
P.s. viber smece,nikada ga nisam imao instaliranog na mobu :)
 
@Stjepan_Zarez
Imam ja viber i ide telefon u deep sleep.
 
Drugari, da li neko ima iGo za naš telefon? Vijam po netu ali bezuspešno... Mape imam od iGo MyWay...
 
To se valjda desava na stock non root androidu 4.3. Smece nevidjeno nikad vise nece biti instalirano.
 
1.8.1 TC kupljen odavno, a faux 3.4.0 enhanced stock

Kada me pitalo da loudujem onaj module izabrao sam faux enhanced jwr jer nije bilo da se izabere jss.. Ali za sada sve radi perfektno ! Dupli klik na ekran da se probudi je najace :)
 
Evo da se pohvalim, nije 24 ili 25h kao što se pričalo ali za ovo bih već platio pivo :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1377127135387.jpg
    uploadfromtaptalk1377127135387.jpg
    59.5 KB · Pregleda: 260
  • uploadfromtaptalk1377127151491.jpg
    uploadfromtaptalk1377127151491.jpg
    83.4 KB · Pregleda: 261
  • uploadfromtaptalk1377127165303.jpg
    uploadfromtaptalk1377127165303.jpg
    61.6 KB · Pregleda: 261
Ni ja nemam problema da Viberom. Sto se tice baterije I meni ovako drzi Ali na stocky. Sto znaci da nije toliko losija na PA, bar mi se preko slika cini da je PA :)
 
OD sutra, eto i mene u Nexus taboru. :D narucio sam preko logic-a, beli od 16 (nisu imali crni). :)
 
Wakelock Detector. Vidim u Alarm Wakeup masu wakeupova od Vibera. A AlarmManager je sastvni dio AndroidOSa. A bas taj AndroidOS keep awake telefon non stop. Guglajte pa se upoznajte...
 
Kada me pitalo da loudujem onaj module izabrao sam faux enhanced jwr jer nije bilo da se izabere jss.. Ali za sada sve radi perfektno ! Dupli klik na ekran da se probudi je najace :)

Ma da, radi lepo, samo se isprati na temi šta i kako i nema problema, na xda ima sve što treba :)
 
Nazad
Vrh Dno