Šta je novo?

LG Nexus 4

pa instaliras drajvere, skini wug's toolkit i tamo je lepo objasnjeno kako da ocistis prethodne ako si ih nekada instalirao i onda preko #2 opcije instaliras pdanet drajvere po uputstvu, imas redom po slikama, ne moz' da omanes

vojkane, svaka ti cast za onaj post! :)
 
Poslednja izmena:
pa moraš da napraviš da ga prepozna. to nema veze sa telefonom, čim možeš u fastboot on je dovoljno živ, sad samo treba da na kompu instaliraš dobre drajvere da ti ga prepozna kao fastboot device ili kako već beše...

preteče me stejer, to je to...
 
kazem ja vojkana za vip clana :D ja bi samo zakacio link sa instrukcijama i to je to :)
 
a brate 100x već neko pita, i 100x im stjepo predlaže toolkit, ne mogu više da ga slušam... :)
 
a realno ako uspe sa drajverima i ako nece da se bakce sa cmd-om ili ako proba pa ne uspe ima u wugovom tk-u 'unroot+flash stock' samo ispod izabere 'soft-brick' ili kako vec pise tj. da ne moze da ukljuci telefon i aktivira usb debugging
:D
 
Uspeo sam da ga vratim na 4.3,sada mi sam opet skida 4.4
Da li treba na nesto da obratim paznju?

EDIT: Odradjeno,hvala svima na pomoci,i izvinite na neznanju.:D
 
Poslednja izmena:
Nema na cemu, ako sam ja uopste pomogao nesto, bitno da si resio problem, zato smo svi tu! ;)
 
Moraćeš isto. Neki romovi imaju opciju da ugasiš taj zvuk, pogledaj da nema xposed modul koji to radi, možda onaj gravity box ili neki prostiji.

Malo sam se igrao i pojednostavio maximalno stvar u 1 kliku.

Napravio skriptu (.sh) za oduzimanje permisija (RW) i dodao je u ovu korisnu app https://play.google.com/store/apps/details?id=de.hp.terminalshortcutdemo (sh /sdcard/LowBattery.sh) :
#!/system/bin/sh
mount -o rw,remount /system
chmod 000 /system/media/audio/ui/LowBattery.ogg

Xposed modul na drugi nacin :D

Nisam znao do sada da se moze i preko Root Explorera pokretati skripta, ali naravno ne sa sdcarda, jer se na njoj ne mogu izvrsavati operacije (u cilju sigurnosti)
 
Poslednja izmena:
Uuuuuuuuu to nikako ne valja kad belo prikazuje oznake....
Salim se, promenili su to. :D
 
Zar pre nije bila fora,da,npr.,kada ostaneš bez signala,boja predje iz plave u belu,sivu?
 
Lepo vam ja pricam,kad vam nesto odgovara i radi kako treba sto trositi vreme i zivce na updateovanje bilo cega!! Ja bi sa androidom 4.2.2 mogao narednih 10 god da zivim...a kome je bas do igre ima boga oca launchera za tu namenu ;)
 
evo jedan bug sa baterijom sinoc sam izgasio tel. baterija je bila 33% upalim tel kad ono 54%. Ili su gremlini punili tokom noci ili bug.
edit: evo posle tel razgovora baterija 31%
 
evo jedan bug sa baterijom sinoc sam izgasio tel. baterija je bila 33% upalim tel kad ono 54%. Ili su gremlini punili tokom noci ili bug.
edit: evo posle tel razgovora baterija 31%

Meni se desila slicna stvar, imao sam 98%,posle je bio neko vreme zakljucan, ali ne dugo. Kada sam ga otključao, baterija bila 100,ali posle se vratilo na 98-97%.
 
Stavio sam cataclysm, ima ok opcije, ono sto mi treba. U antutu benchmarku baca oko 15-16k samo, to mu dodje manje nego na 4.3 stocku. E sada ne znam do cega je to.
 
Sinoc sam odradio OTA update na 4.4.
Od tada mi crash-uje Viber kada hocu da posaljem sliku. Takodje ima bug kad hocu da odradim pomeranje neke ikonice na home screen-u ostane mi gore da pise remove ne vrati mi se google search.
Inace jel vama isto crash-uje Viber?
 
dali treba nesto podesiti da se dobije OTA update kod mene nista jos nestiže a sve je fabrički mislim nije rutovan sada je 4.3
 
dali treba nesto podesiti da se dobije OTA update kod mene nista jos nestiže a sve je fabrički mislim nije rutovan sada je 4.3

Uradi clear data i force stop za google service frimework i trebalo bi ti izadje. Ako ne iz prvog onda iz drugog, treceg puta.

Inace sad mi je bas zao sto sam presao na 4.4. Ne svidja mi se ni malo i nervira me sto ima tako neke bug-ove. Nisu ga bas lepo ispeglali za Nexus 4.
 
Sinoc sam odradio OTA update na 4.4.
Od tada mi crash-uje Viber kada hocu da posaljem sliku. Takodje ima bug kad hocu da odradim pomeranje neke ikonice na home screen-u ostane mi gore da pise remove ne vrati mi se google search.
Inace jel vama isto crash-uje Viber?
Meni isto crash-uje. Prijavio sam im a njihov odgovor je:
This is a known issue and we are currently working on a solution to release in our next version update.
To work around this issue you can send photos from "Photos" or "Gallery" and not from "Recent"
We apologize for the inconvenience and thank you for your patience.
 
Inace i Hangout mi je isto crash-ovao nisu mi stizale poruke, a mogao sam da saljem. Ali kad sam uradio clear data proradio je. Dok Viber i dalje zeza i posle toga. Izgleda da mora se odradi factory reset kada se ubaci ovaj kit kat preko OTA.
 
Nisam još dobio update (kupljen u Telenoru, 4.3 stock), ali kad pročitam neke komentare, izgubim želju za KitKat :(
 
Evo šta se meni upravo dešava...Sinoć sam dobio OTA, bez ikakvog dodatnog igranja sa frameworkom. Instaliram i sve ok do malopre. Onda se telefon odjednom freezovao, i ne reaguje. Hard restart i odjednom tona grešaka sa google servisima...Toliko o tome da ne mora hard reset...
 
Ma generalno sve radi ok, ovi trash messaging programi prave problem posle svakog update-a. Razočarenje je što nema ničega suštinski novog, a značajnog za korisnike.

Slobodno ga update-uj (force stop - clear data - force stop... i idi na System Updates > Check now), instaliraj Nova betu i uživaj.
 
Nazad
Vrh Dno