Šta je novo?

LG LA 660s

  • Začetnik teme denigaj
  • Datum pokretanja
Kako da resim problem
Imam LG 42la660s i Zvučnike GENIUS SW-HF5.1 5005

KAKO spojiti to dvoje da se dobije 5.1 zvuk???
Da li opticki izlaz na TV daje 5.1 zvuk????

Daje 5.1 zvuk, problem je što ti trebaju adekvatni zvučnici sa odgovarajućim ulazom ili neki konverter koji će pretvarati digitalni u 5.1 anogni.

Za taj tvoj 5.1 sistem ti treba nesto ovako www.aliexpress.com/item/32364727332.html
 
Izašao novi update softvera 04.27.02
Naravno ništa novo nije doneo :):D:)
 
Neke serije imaju drugačije magične daljince, da li je neko probao da upari sa LA660s magični koji se dobijaju uz neke druge (skuplje) modele?
 
Magicni od la660s sam probao da uparim sa lb650v, tv je ucitao daljinac ali dosta funkcija nije radilo, takoreci beskoristan je za taj tv. Pretpostavljam da ni obrnuta situacija nije moguca, verovatno su drugacije programirani.
 
Imam 55la660s i youtube radi katastrofa, tj app, kada pustim yt iz web browsera bude malo bolje a iz app mu treba minut dva samo da krene i tipa slika zakucana zvuk ide i slicnu, net mi je sbb 40mb...
 
Imam 740s i primetio sam da mi klipove sa youtub-a prikazuje u 720p to primetih bukvalno danas, u cemu je problem pa nece da gura na 1080p, zna li neko?
 
ma YT je uzas na skoro svakom Smart Tv-u,a jos ako se doda da su menjali API..nebi me iznenadilo da na nekim ubuduce i nece da radi....trenutno YT najsigurnije i nastabilnije ide na AndroidTv....a uskoro prestaje i podrska za starije uredjaje,razne media playere,i slicno...
 
Da li neko koristi bilo koji računar (PC ili Mac) sa bilo kojom verzijom OS-a (Windows, Linux, OS-X)? Naime, bilo da je u pitanju Mac mini (OS X Yosemite) ili HP ProBook (sa Windows-om ili Linux-om) dešava se par puta na dan da se u deliću sekunde pojavi flickerovanje (treptaj) ekrana sa zelenom bojom. Da li neko zna kako ovo može da se otkloni?
 
jesi li probao da instaliras poslednji firmware? koliko vidim poslednji je izasao juce?!
 
Poslednja izmena:
Dogadja li se nekome da televizor laguje? Ne slika i zvuk vec odgovor na komande sa daljinskog.
Npr. nekada pritisnem da utisa/promeni kanal i njemu treba i po par sekundi da izbaci grafiku, a zatim odradi akciju.
Takodje ulazak u neke funkcije, npr Podesavanja, a i sama navigacija kroz Podesavanja su veoma spore i prelazak sa podesavanje slike na podrsku/azuriranje traje par sekundi itd..
Fw je 04.27.02
 
Dešava se to meni. Ne baš često,ali se dešava. Hoće i da odbija gašenje tv-a,treba nekoliko puta da pritisnem dugme za gašenje.Mene to ne zabrinjava
 
Meni se ne dešava, osim neposredno nakon paljenja. Doduše, meni je tv 99% vremena na hdmi, možda to ima uticaja.

Od posljednjeg fw mi se dešava da u toku "boota" na kratko nestane slika. Toga ranije nije bilo.
 
Meni se isto dešavalo. U zadnje vreme sve radi ok, zamenio sam baterije u magičnom.:)
 
koji model LG sada kupiti, a da je kvalitet slike jednak LA660
 
04.27.05, o toj verziji pričate?
 
Ljudi,nešto se čudno dešava. Imam priključen HDD za korišćenje Time Machine 2 opcije. Imao sam snimljene neke crtaće,sada kada odem na ,,snimljeni tv,, kaže da nema datoteka,a zauzeto prostora oko pola HDD-a. Mogu samo da ih pustim iz istorije. Da li se to još nekom dešava. Od kako sam instalirao ova softver ažuriranja tv mi samo gore radi. Bolje je radi kad sam ga kupio pre dve god.
 
Poslednja izmena:
Sa tim njihovim ažuriranjima softvera,uništili su mnogo lep meni za 3D world Pogledajte prilog 181327
Nema ga više,što im je to smetalo? Ništa novo nisu ubacili. Ugasiće 1 decembra Lg Cloud. Što??? Već su ugasili neke opcije. Mam. im njihovu! Zaj.... sam se što sam ažurirao softver uopšte.
 
Meni se davno desilo ali mislim da je neko formatirao hdd slucajno. Nisam siguran dal je posle toga bio prazan ili je nesto bilo zauzeto...ja sam iskoristio priliku i ponovo ga formatirao i pokrenuo TM II.
Sad se plasim jer imam isto puno crtaca...
 
Ja sam svesno formatirao hdd, izgubio sam sve crtaće i ništa nisam postigao. I dalje kada snimim sadržaj kaže da nema datoteka. Samo u istoriji se nalazi i ne može se obrisati. Kakvi glupaci,upropastili su Tv načisto!
 
To mi se ne dešava, imam najnoviji FW, ali posle tog misterioznog nestanka se normalno ponaša, a nakupilo se 80ak GB.
Ako ti je prazan HDD nakaci ga na komp, prebaci u fat/ntfs pa vrati na tv da ga ponovo napravi jer koristi neku linux strukturu, moguce da formatiranje na tvu nije pravo vec samo izbrise datoteke a tebi ostane problem koji je mozda do hdd-a.
Na win moras da izbrises celu particiju i napravis novu...
 
Izasao novi update 04.27.08 . Sad mi otvara videa na netu koja nije mogao ranije. Uvijek je pisalo fali neki dodatak. Izgleda da više ne fali. Npr.otvori film na filmoviziji a prije nije mogao, ili neke serije na tabanu koje nije mogao.
 
još da dodam, do sada kada pustim neki video preko neta, računajući i putem njegove you tube aplikacije, i uključim full screen, radi 15-20 minuta i prekine , kaze nema dovoljno memorije. Sad sam uspio čitav film pregledati bez prekidanja, sad da li je to slucajno ne znam, ali testiraću još za vikend
 
Ja tek sad vidim da je TV izvrsio azuriranje na firmware 04.27.08. Isti problem imam od pocetka sa YouTube aplikacijom s tim sto mi ne govori da imam manjak memorije vec samo video zakoci posle prvih 30 sekundi i pise ucitavanje. Ne desava se uvek ali vrlo vrlo cesto i to ume bas da nervira. I onda, kada konacno "prokine" na nekom video snimku, posle sve radi bez problema. Ali evo probao sam i sad ponovo da pustim nesto i zakocio je na 30 sekundi... [emoji53]
 
Ja i dalje mislim da YouTube uopšte nema veze sa firmwareom tv-a. A to mislim zato što mi se izgled YT aplikacije jednom promenio bez da sam radio update fw. To je bilo onda kad je logo dobio crvenu pozadinu, mislim da ima oko godinu dana. Čak imam utisak da on YT skine s nekog servera svaki put kad se pokrene.
 
Od kad je you tube dobio crvenu pozadinu i kada klipove pustam sa telefona nemam nekih problema s njim
 
Nazad
Vrh Dno