Šta je novo?

LG G7

Pozovi i pitaj, mislim da gresis.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ima na ebay/Amazon sigurno. Kad sam ja našao za ovaj laptop, veruj mi da ima za prošlogodišnji flagship koji je fino prodavan u SAD.
 
iskopah sad da u jednoj ponudi daju i neke lg hbs-510 bluetooth slušalice uz telefon, leba ne jedu :) ako sve bude kako valja bože zdravlje doći će me telefon s tim sluškama 350 evra...
 
Poslednja izmena:
Dobro izgledaju, sad valjaju li cemu, valjda valjaju. Steta sto ne podrzavaju AptX HD, posto telefon podrzava.
 
G7 dolazi bez folije, bar u mom slučaju. Baterija posle 8 meseci drži isto kao i prvog dana.Jačina i jasnoća boomboxa i dalje stvara wow efekat.
Ja nemam foliju uopšte i vide se sitne ogrebotinice pod suncem. Imam spigen slim armor i savršeno leži u ruci.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
@fain2daniel

jel izgura 2 sata sot? pošto je to neki prosek ovih lg nakon par meseci...
 
Kako bre 2 sata, pa to je neupotrebljivo

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
eto, pitao sam...ako kod novije generacije lg izvučeš 3 sata sot pevaš borbene...4-5 sati je već težak zadatak...
 
Razmišljao sam da uzmem G7, ali vidim da od Pie još uvek ništa, a ko zna i kako će ga i kada i pustiti i da li će i biti bolji?
Ipak ću čekati Samsung A70.
 
Kod mene je trenutno bat 61% i sot 1:35, 4G uključen celo vreme. Videću baš večeras i javiti kad bude baterija na minimum. Nikad nisam testirao jer me nije zanimalo.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Sto se tice fotki, evo par u losem osvetljenju, 20:05, gotovo pa mrak, plus izvori svetla koji biju ka kameri, objekat daleko, tako da su uslovi relativo idealni da se vide prednosti i mane.
Pored toga jedna iz kuhinje, LED osvetljenje pa su boje malo anemicne, u ovom slucaju nije do kamere.
Poslednja je po danu figura ispod prozora(doduse mreza na njemu sto se vidi) koliko zbog detalja pri dobrom svetlu.
Gledacu sutra da uhvatim neku klasicnu fotku zgrade/kola/cega vec kako bi se imala realnija predstava.

https://www.flickr.com/photos/157743983@N07/
 
Ovakva je situacija.. došao sa posla u 14 i dao klincima da iscede telefon jer sam bio zauzet da visim na njemu. Telefon se ugasio skroz, stavio ga na punjač, upalio i napravio par ss-a.
7063bdbd9e446fa122a562f67da9d7b7.jpg
d081966bc06df5b00f35e608b7a9c330.jpg


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ja se statistikom uopste ne opterecujem..kabal na poslu, kabal u kolima, kabal kuci...Kad zatreba kacis, kad ne treba ne kacis. Litijumske baterije i onako jednako podnose bilo da ih punis svako malo ili odjednom.
 
Ja nisam do sad utaknuo kabal na njega, qi u spavaćoj i qi powerbank u rancu za ne daj bože. Punim ga samo jednom noću i to je to.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Znaci ono sto pise na GSM areni da samo US verzija ima bezicno i nije bas tacno?
Ako je tako, onda mogu samo da konstatujem da fali IR, steta, ali generalno sve je upakovano u jedan tel..I da, bilo bi ipak bolje da je odvojen slot za SD a ne hibridni, al ok, nije neka mana.
 
Mislim da kod nas i nema dual-sim verzije.
Edit: dopunjen flick sa jos jednom nocnom gcam vs stock fotkom.
 
Videh sad da single sim ima odvojen slot za sd, a dual hibridni, tako da je manje vise svejedno. Pre se odricem druge sim kartice, nego slota za SD.
 
Jel ima neko ovde na forumu da je kupio famozne G7 sa TIM brendingom? Da nam kaže gde se ti sve primeti, da li ima na telefonu logo, kada se pali, dodatne aplikacije, itd.?
 
Ja sam uzeo g7 sa Tim brendom . Ima logo kada se pali i dodatne aplikacije koje mozes da deinstaliras. Ukoliko nekome smeta Tim logo moze da instalira oficijalni rom .Inace telefon za 2 meseca koliko ga koristim nije pokazao nikakve probleme cak sam se i trajanjem baterije iznenadio oko 5-6 sati sot-a ,od toga 2 sata youtube, sat-ipo chrome, sat vremena razgovora , socijalne mreze oko sat-ipo slusanje muzike oko 2-3 sata osvetljaj ekrana 60% i to sve na 4G mrezi .
 
šta ste uzeli od maski za ovaj fon? nešto gledam providan spigen, ali to je opet glupi materijal koji žuti...spigen armor mi već deluje bolje...

nije ni rugged armor loš...gledam plavi telefon ali šta vredi kad je spigen u crnoj boji...pffft...te boje su za one koji ne stavljaju nikakve maske...
 
Poslednja izmena:
Spigen slim armor najbolji

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
jel moguće da ovaj fon ima 16gb u startu zauzeto interne memorije? jes da ima 64gb ali opet, previše je to...
 
Gcam ipak daje bolje rezultate i po danu kada je ukljucen HDR+. Dodao jednu fotku na flickr radi poredjenja, ostaje jos da probam manuelni mod sa stock kamere nocu.
 
Razmisljam se da uzmem g7. Vidim da je 300e na kp, nov. Sto mi je neverovatno. Da li.postoji neki telefon za te pare kod nas? Da li sve verzije imaju quad DAC? Video sam da na oglasima neki daju garanciju, ali kazu da ne porivaju ekran, zasto?

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
 
Sve imaju quad dac. U tom cenovnom rangu je još jedno Mi 8 vredan razmatranja. Moje mišljenje.

Što se tiče garancije, nemoj se previše oslanjati na one sa kp, bar kod ovih koje sam video da prodaju G7 za 300-310€. To su obični šverceri koji verovatno servis/radnju imaju samo na papiru i "garanciju" ostvaruju vraćanjem telefona u Italiju, pa čekanje, navlačenje, itd. Čisto zbog sebe, računaj kao da nemaš garanciju.
 
Sve imaju quad dac. U tom cenovnom rangu je još jedno Mi 8 vredan razmatranja. Moje mišljenje.

Što se tiče garancije, nemoj se previše oslanjati na one sa kp, bar kod ovih koje sam video da prodaju G7 za 300-310€. To su obični šverceri koji verovatno servis/radnju imaju samo na papiru i "garanciju" ostvaruju vraćanjem telefona u Italiju, pa čekanje, navlačenje, itd. Čisto zbog sebe, računaj kao da nemaš garanciju.
Хвала. Знам да је олед подложан бурн-ину. Да ли је реално очекивати да цена још падне?

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
 
G7 ima LCD.

Mislim da nije, ako pogledaš cenu G6, V30 videćeš i sam. To je to otprilike. Tek možda kad G8 padne na ~400€, možda G7 spuste malo, ali veliko je pitanje da li će ga biti to tada u ponudi. Nije popularan tj tražen toliko model, ne znam do kada će ga nabavljati. Npr Oneplus 6 već mesec i više ne može nigde da se nađe nov.
 
Nazad
Vrh Dno