Šta je novo?

LG G6

V20 je 360 usd sto je jos jeftinije. Mislio sam da je g6 bolji. Slabo pratim u zadnje vrijeme, potpuno sam izasao iz tog svijeta a za to je nexus 5 kriv, predugo me je i previse dobro sluzio da se u medjuvremenu nisam zanimao za druge telefone :p.
Mogu i V30 da sacekam ali kapiram da mu pocetna cijena nece bit ispod 600 usd?
 
Ovom V20 je toliko pala cena da ga je greota ne kupiti. Apsolutni best buy,fon mnogo toga pruza za tu cenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel bar njemu ne riknjavaju maticne (pitam za v20, jes da je tema g6, al da se nadovezem)? Da skupljam onda kes za njega...a g flex 2 mi ga eno trune u fioci i na kp za delove...pogadjate...
 
To ti niko ne moze reci, tek posle godinu ipo ili dvije koricenja znat ce se. A mislim da je grijeh bacati toliko para na tel. a da rikne posle 2 god. LG je zestoko zasrao sa G3 i G4.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ja vise ne bih rizikovao, trenutno koristim G3, do kad ne znam...ali kad rikne, nemam vise namjeru kupovat LG.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kod mene je jedno sigurno LG telefonu ne bi prisao ni na 20 metara, a ne da dam pare za jedan

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ma i mene su razocarali zestoko, ali im se nekako, okreni obrni, uvek vratim...imaju uvek najbolji odnos cena-kvalitet u odnosu na sve ostale da kazem "renomirane" marke.
Medjutim dzabe i to kad na kraju rikne posle nekog vremena...mene je flex 2 perfektno sluzio...dok se nije ugasio. [emoji1]
 
Naravmo da su jeftini kada su uvek iza konkurencije u svemu plus crkavaju kao ludi

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Manje vise svima radi perfektno, dok se ne ugasi, a onda nema vise poravke. Generalno skoro svi androidi imaju nekih problema, dzaba puknes 350-400 neko i 500e uvijek nesto rikne na tel posle 2 god.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
U danasnjoj hiperprodukciji imas druge i imas LG. Definicija faila


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Pa ne bih se slozio da su losiji od drugih nikako. U nekim stvarima su cak i medju najboljima. Sto se kamere tice vec godinama su uz samsung medju najboljima, ako ne i najbolji. Audio performanse ubedljivo najbolje na v20, niko ne moze ni da mu pris**di itd. Da fejluju sa maticnim fejluju, ali dok rade rade za sve pare...iz mog licnog iskustva.
 
Poslednja izmena:
@mihajlosd
Imam G4 leather novije prozivodnje s otklonjenim problemima i zadovoljan sam. Ali ko se jednom opece i u jogurt duva.
 
Jel bolja kamera na g6 od v20? Jedino mi se dizajn ne svidja na v20 . Prevelik je za tu dijahonalu za razliku od g6 dje je sve spakovano po najnovim standardima
 
Jel bolja kamera na g6 od v20? Jedino mi se dizajn ne svidja na v20 . Prevelik je za tu dijahonalu za razliku od g6 dje je sve spakovano po najnovim standardima
Bolja je primarna kamera na v20, ali daleko od toga da je g6 loša.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja bih pre g6.

Sestra godinu i po koristi LG Spirit i lepo ide da kucnem u drvo. Drugo, i za Alcatel sam citao da crkava sto-sta posle godinu, dve, a meni Idol X radi ko nov vec 4 godine. Ne branim LG ili Alcatel, da nije tako ne bi se ljudi zalili.
 
Poslednja izmena:
Ja koliko vidjeh po raznim testovima kamera, G6 ima mozda i bolju kameru od S8. Velika je steta sto imaju lose rjesenje za notifikacije koje se napolje uopste ne vidi dok na s8 tp radi vrhunski i pritom ima led notifikaciju. Svakako dolazi u obzir kupovina. Brzo ce mozda i best buy da bude.
 
Poslednja izmena:
Pa kad moze Nokia što nebi i LG. :)

Sent from my F3111 using Tapatalk
 
Ima li nekoga na forumu ko ima G6 ?
Zanima me kakav je ekran i ceo fon kako radi generalno.
 
Ima ga moj drugar, pa sam ga i ja malo isprobao. Ako si do sada koristio neki LG-jev telefon, nećeš imati problema sa navikavanjem na ovaj. Što se samog izgleda tiče meni je ovo trenutno najlepši telefon u ponudi... ekran mu je fenomenalan, kao i same performanse u radu... kamera je ok, ali nije neki napredak u odnosu na G5, pa ako ti je to posebno važna stavka, onda bolje gledaj nešto drugo... baterija je ok, svakako će ti izgurati dan, a ako ga ne maltretiraš previše, može i dan i po...
Sve u svemu, najbolje od LG-ja u poslednje 2-3 godine... jedina mana mu je, po mom mišljenju cena. Sa starim hardware-om bi morala da bude niža za bar nekih 100€...
 
^ Zahvaljujem.
Inace pitam za ekran,jerbo sam prodao g5 na kome me isti maximalno razocarao.
Gledao sam u Knezu G6 2,3x i meni se dja.
Nema led notifikacije,to je bas minus.
 
Ima ga moj drugar, pa sam ga i ja malo isprobao. Ako si do sada koristio neki LG-jev telefon, nećeš imati problema sa navikavanjem na ovaj. Što se samog izgleda tiče meni je ovo trenutno najlepši telefon u ponudi... ekran mu je fenomenalan, kao i same performanse u radu... kamera je ok, ali nije neki napredak u odnosu na G5, pa ako ti je to posebno važna stavka, onda bolje gledaj nešto drugo... baterija je ok, svakako će ti izgurati dan, a ako ga ne maltretiraš previše, može i dan i po...
Sve u svemu, najbolje od LG-ja u poslednje 2-3 godine... jedina mana mu je, po mom mišljenju cena. Sa starim hardware-om bi morala da bude niža za bar nekih 100€...
Cena mu je trenutno 450e, jos 100e ispod toga?
 
Malo mi je glupo davati 450e za nesto sto ima velike sanse da crkne, jer je skoro svaki model prije njega crkava.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
U to ne ulazim, govorim o odnosu ulozeno/dobijeno. Mislim da je ludje sto za s7e koji jeste odlican jos traze 450e. My 2 cents...
 
Prosvetlite me, molim vas. Zašto je dual sim, iako 64gb, 30-50e jeftiniji (po oglasima) od single sim od 32gb? Jos taj dual ima quad dac(kao bas me to dira:)).
 
Prosvetlite me, molim vas. Zašto je dual sim, iako 64gb, 30-50e jeftiniji (po oglasima) od single sim od 32gb? Jos taj dual ima quad dac(kao bas me to dira:)).
Proveri malo bolje da li ima dac . Ti dual sim su iz emirata i koliko sam ispratio nemaju dac u sebi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
svaki telefon ima dac, tu je sad pitanje da li ima quad dac...znam da je na lg v20 audio tuning na telefonima za američko tržište radio lg, a na hong kong varijantama je to radio b&o, i ti telefoni imaju b&o znak pozadi...možda je i ovde nešto slično...a ako su prodavci različiti moguća je najprostija varijanta da neko jednostavno traži više za taj single sim 32gb, eto taka mu je cena kod njega... :)
 
Nazad
Vrh Dno