Šta je novo?

LG G6

Ne znam, ima samo jedna verzija dual sima a to h870ds. Na stranu dac ili ne nego mi nije jasna ta cenovna razlika.
Pa kako ti nije jasna . Dual sim je jeftiniji u nabavci .. npr dovući ds iz emirata dođe 370e a EU model iz Evrope lupam 410e. Primera radi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Deluje kao punjač za UK tržište ..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da, ne znam kako su mi ovaj punjac poslali. Pise US charger se dobija. Vidim kad sam prvi put upalio telefon za jezik je UK po defaultu. Morat cu im trazit da mi posalju oriinal ili makar da refundiraju pa ja da kupim.

Za neki dan cu da se poigram ozbiljnije sa njim pa.jabljam utiske. Primijetio sam.odma da je kamera brutalna po dnu kad je osvjetljenje idealno. Prednja kamera je katastrofalna. Na moj mi4c je 3 puta bolja.
 
Poslednja izmena:
Imas da kupiš adapter za taj punjac u skoro svakoj elektro radnji. Nije to ništa strašno,ali ako će da jos plus vrate pare jos bolje ;-)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
A oce li pu jac radit isto preko adaptera kao bez? Mislim ocu li moci da iskoristim u fullu fast charge?

Ne znam sto pominjete eglobalcentral kad oni ne vrse dostavu za SRB.
 
Naravno isto će raditi sa adapterom, nije nikakva elektronika, samo nastavak... to je 100-200 din.
 
Da li.ima LG program sa kojim se mogu snimati razgovori a da se dobro cuju obije strane? Jedino sam na nesto tako naisao na xiaomi telefonima pa ne znam da li je moguce na lg to?
 
LG quietly launched the Q8, which is by all accounts a mini V20. It doesn’t have a widescreen display like the Q6, but it does have a 5.2” QHD panel with a secondary display to the side of the selfie camera. The back also looks just like the V20, dual camera and all.

The LG Q8 is practically a flagship device. It has a metal body with IP67 waterproofing, Quad DAC, even a Snapdragon 820 chipset.




http://m.gsmarena.com/lg_q8_unveiled_a_52_version_of_the_v20-news-26311.php

Šta se dešava sa lg :)

Stancuju iste mobove pa šta bude

Edit
Mada vidim da je već duže vreme u prodaju u Koreji. Def ne znaju gde biju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
5.2" QHD [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ovo je još OK.. q6 ima 2k na 5.3" uz s430 :) to je već ludost

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li je neko otkrio da li ovaj h870ds iz Dubaija ima poseban dac ili je samo razlika dual sim i 32gb u odnosu na EU model ? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li je neko otkrio da li ovaj h870ds iz Dubaija ima poseban dac ili je samo razlika dual sim i 32gb u odnosu na EU model ? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ds je dual sim od verzijaod 64gb,nebitno odakle se nabavlja jer je verzija za azijsko trziste i ima quad dac
Takodje podrzava nase frekfencije

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, ali me buni to da ta info ne piše ni na jednom sajtu .
I video sam par unboxinga nigde gore na ćošku nema nalepnice Hi fi dac. Dok na modelu za Koreju uredno piše .

Edit
@kvaka
Pa nisam , nije mi mob bio zanimljiv zbog cene i led not , ali kako mu pada cena deluje sve bolje :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imas na netu po raznim forumima cak i recenzijama koje ostavljaju kupci pri kupovini telefona da ta verzija ima quad dac.Cudi me da nisi malo pretrcao bar forume ,ne nase naravno

Sa xda post
64gb storage - as I understand it, most countries around the world or even all single sim models have 32.
* I'm LOVING this 18:9 shape, easy to hold and having plenty screen real estate is lovely to use, especially web pages and text as more content can be seen vertically.
* Screen to body ratio.
* Build quality and feel of the device.
* Flat screen (as opposed to the s8\s8+) is nice to use and to install screen protectors.
* I'm delighted to discover I do indeed have... QUAD DAC I thought only the G600(x) models had this?! But I do and I'm happy.
* Lightweight OS, closer to pure Android than I expected, no bloatware / only minimal extras.
Takodje imas i na android authority itd itd

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ a i pitanje je koliko se taj razume, šta garantuje da ima DAC ako ne piše? Ima li neki test sa i bez DAC?

Opa, @fkloznica bazio oko na G6, nećeš V20? Vidim da su 355e novi 64GB dual jbt :wave:
 
Ja sam zadovoljan telefonom. 5h i 20 min SOT. Pravo osvjezenje. Brz je telefon ali zna po nekad da zastuca. krastavac, imao sam Nexus 5 nekad pa mi sve posle njega izgleda sporo :).
Nadam samo da ce prednju kameru malo poprsvit ako jr ikako moguce softverom jer je na nivou telefona id prije 4 godine.
 
Ja sam zadovoljan telefonom. 5h i 20 min SOT. Pravo osvjezenje. Brz je telefon ali zna po nekad da zastuca. krastavac, imao sam Nexus 5 nekad pa mi sve posle njega izgleda sporo :).
Nadam samo da ce prednju kameru malo poprsvit ako jr ikako moguce softverom jer je na nivou telefona id prije 4 godine.
Kada ga budeš malo duže koristio pogledaj da li ti se grebe sočivo kamere , na xda puno tema o tome. A prava nalepnica koja valja još ne postoji :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno