Šta je novo?

LG G6

Pa nije mesec dana, piše u tekstu 3-4 ...

With that in mind, meaningful volume production of the Snapdragon 835 is not expected until later in the first half of 2017, meaning that LG would have to delay the launch of the G6 for two, three, maybe even four months.

Bolje da što pre izađe, do kraja godine biće OK cena [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
Poslednja izmena:
Kako kada pise kraj maja a oni ga izbacuju u aprilu u usa i eu ? Znaci oko 45dana.

Mislim totalno nebitno ,ali ako vec idu na s821 onda neka makar malo jace skresu cenu jer taj soc sigurno ne kosta kao pre 4,5meseci.
Mada vec vidim da ce kostati max 50$ manje od s8 sve sa pricom pazi dac,ip67 i dual kameru..
 
Poslednja izmena:
to su samo prvi primerci krajem maja. i to samo za jednog proizvođača. ovo što je Danilo citirao kaže meaningful volume. šta ti znači lupam 50k primeraka SOC krajem maja, isto kao i da ga nemaš :)
 
Pa mozes i tako da gledas ali odakle si izvadio da to znaci 50k ? Sta ako znaci 1mil ? Realno lg vise ne bi ni trebalo makar prvih par meseci :)

Uglavnom videcemo sta ce uraditi sony ,nokia i xiaomi po tom pitanju ,deluje mi da opet lg glumi laznu mladu
 
Poslednja izmena:
Pa šta znam, takav sam utisak stekao iz ove priče o nestašici i lošoj dostupnosti... Milion bi za LG sigurno bio dovoljan [emoji23], a opet milion bi mogao da pokrije npr 3-5 proizvođača, a bugari kažu da će biti količina dovoljna samo za jednog pored Samsunga...
 
Jedan koji jace plati :) znaci lg je ustekao lovu :)
Super neka onda pocetna cena bude 600$/600e
 
U Junu na oglasima nov G6 sd835 za 450e. Best Buy ako mu ništa ne crkava. :D
 
Izgleda da ce imati DAC iz V20 :)

C4X8t8QWEAEsTnv.jpg:large
 
Haha video sam taj post ali si posle 5 min izmenio i dodao tu sliku, gledao sam preko kompa pa je tema presla na novu stranu :)
 
Poslednja izmena:
C4emSV-WYAAEpUd.jpg:large
 
Stvarno čudan ovaj zaobljen displej :) malo me podseća na htc one x
Ima li slika sa poleđine ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
OMG, zavera :) Samusung namerno nije pravio Exynos da bi prigrabio sve SD kod sebe da nema za ostale :)
 
Ovde cak ni beli ne izgleda lose. I dalje mi nije jasno kako ce da se ponasa ovaj zaobljeni displej u praksi. Aj video ce svejedno da ima trake,al sta npr cepas igricu,hoce da budu crne kao tačke na ivicama?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
To će čudno izgledati stvarno

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ovde cak ni beli ne izgleda lose. I dalje mi nije jasno kako ce da se ponasa ovaj zaobljeni displej u praksi. Aj video ce svejedno da ima trake,al sta npr cepas igricu,hoce da budu crne kao tačke na ivicama?


Sent from my iPad using Tapatalk

Napisao sam x puta, igrica i video će ići u 16:9, imaće crne trake sa strane. Sem ako ne optimizuju igricu pa i to bude popunjeno
 
Ne verujem da će imati crne trake. Sigurno će ove godine dobar deo telefona da pređe na odnos 2:1...
 
Video će imati crne trake sigurno, ali ne vidim zašto bi ih igre imale?

Zar nije neki stari miui imao ovako zaobljene ivice, softverski ali na isto dođe
 
Da crne trake na videu su moranje ( mx4 valjda isto radi jer mu je odnos 16:10)

Kako mislis sw zaobljene ivice ?
 
Zašto bi ovo neko radio ? :/

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Lepše za oko, koliko me sećanje služi mislim da je i Sony na nekim svojim temama imao zaobljene ivice.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
http://www.phonearena.com/news/LG-G...uad-DAC-for-even-better-audio-quality_id90929

:) Ima malo i objašnjenja šta to sve znači

Edit

Like the name suggests, the Quad DAC actually implements four DACs on a single chip, not only reducing the size factor, but also, reportedly, bringing static noise down by 50%. The 32-bit DAC is able to control the left and right channels separately, for a more balanced audio experience. Also, increased circuit integration has helped bring down loss of information and overall distortion to just 0.0002 percent.
Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Fino fino, mada meni te sound džidža bidže ništa ne predstavljaju ...
Koliko su hvalili stereo zvučnike na 6P, u praksi nja OK [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
Pa fino ...

With a combination of a massive battery and Snapdragon 821 processor, LG G6 fits in a strong assortment of internal hardware. The phone comes equipped with a 5.7-inch screen (1440×2880 pixels) bezel-less, QHD LCD panel. It is a beneficiary of Android 7.0 Nougat OS accompanied with dual rear camera set-up, waterproof build, wireless charging.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
u najavi 3400mah ,sto je ok :) izrasta u ok mob kao i svake godine a onda razocara :)
 
Nazad
Vrh Dno