Šta je novo?

LG G4

zna neko kako da flesnem g4,na windowsu 10 sam,krene da ga flesuje i na telefonu pocne nesto dole da mu pise i samo stane i izadje mi ono retry
 
Jedno mozda glupo pitanje. Uzimam G4, nasao sam nov iz vipa serija 601... Vidim da ima made in korea i made in china. Jel ima neke razlike. Imao sam G3, korea. Ovaj iz vipa je china. Pa reko da pitam vas strucne jel mozda nesto losije kod ovog kineza? :)
 
Poslednja izmena:
Hvala na savetu. Uspeo sam da ga povratim. Išao sam na refubrish, full wipe i stavio 20A verziju MM.

Upravo diže aplikacije.
jesi pratio uputstvo korak-po-korak koje sam ja postovao i zasti ne? :d
Moj savet ti je da staviš 20E/20F. Po meni, mnogo bolje su se pokazali od 20A/20D.

Sent from my SM-G930F

mnogo bolje? Imas li nesto konkretno, ili ono subjektivno da tel brze radi, itd? Drugo, jesu li to ove verzije kao sto je za tursko trzise i sl, ili ima neka globalna verzija?
 
Moj savet ti je da staviš 20E/20F. Po meni, mnogo bolje su se pokazali od 20A/20D.

Sent from my SM-G930F

Stavio sam na kraju Imperium MM, 20g verzija i TWRP 3.0.

Bender, nisam provalio da sam se zeznuo prilikom instalacije TWRP, nije hteo da mi pokrene recovery. Samo zabode na prvoj slici "LG" i to je to. Ne dođe do animacije uopšte.
Stavio sam 20A , pa sam posle natenane digao TWRP, pa posle Imperium.

Joriq, brate, ko će da čita 300 i kusur strana, da traži uputstvo koje je dobro, u grupi. :)
Išao sam na XDA. Tamo obično nalazim sve što mi treba od tutorijala.

Nego, jel je neko koristio skorije Cyanogen 13? Vidim da je na XDA u razvoju naveliko. Interesuje me konkretno kamera, kako radi na njemu...
 
Poslednja izmena:
Jedno mozda glupo pitanje. Uzimam G4, nasao sam nov iz vipa serija 601... Vidim da ima made in korea i made in china. Jel ima neke razlike. Imao sam G3, korea. Ovaj iz vipa je china. Pa reko da pitam vas strucne jel mozda nesto losije kod ovog kineza? :)

Ja sam uzeo 604, Kina i drugar uzeo iz Vipa, mislim da je 601. Isto sve, apsolutno.

A imao sam G3 Korea i imao sam problema sa naprslinama na lasnama. :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo 604, Kina i drugar uzeo iz Vipa, mislim da je 601. Isto sve, apsolutno.

A imao sam G3 Korea i imao sam problema sa naprslinama na lasnama. :)

Ja nisam imao tih problema, radio je kao zmaj, nigde nije naprsla lajsna i dao ga sestri. Sad merkam jednog iz tvog grada, nov iz vipa, nasao na oglasima. Mozda taj tvoj drugar prodaje :)
 
g4 sa flestool 2014,sve je ok dok stigne do 9% i onda stane,u pitanju je h818p
 
Po koji put: Za flešovanje koristiti isključivo LGUP!!!

Sent from my SM-G930F
 
Ja nisam imao tih problema, radio je kao zmaj, nigde nije naprsla lajsna i dao ga sestri. Sad merkam jednog iz tvog grada, nov iz vipa, nasao na oglasima. Mozda taj tvoj drugar prodaje :)

Nije on. :) Video sam oglas. Ne znam ovog lika. Nova je makina, sa 24m garancijom. Dobra je i cena. Ja ga nisam uzeo je mi se ne sviđa bež boja tastera :d
 
Joriq, brate, ko će da čita 300 i kusur strana, da traži uputstvo koje je dobro, u grupi. :)
Išao sam na XDA. Tamo obično nalazim sve što mi treba od tutorijala.

Nego, jel je neko koristio skorije Cyanogen 13? Vidim da je na XDA u razvoju naveliko. Interesuje me konkretno kamera, kako radi na njemu...

postovao sam uputstvo 2 il 3 puta (link ka xda inace) u zadnjih ~10 stranica.

CM ko CM, svaki koji sam probao nema kameru ni primaci stock kameri. Ne znam moze li se na njega instalirati ova portovana sa LG V10...
 
Da li moze nekako da se odradi "force" update na noviju verziju originalnog firmware-a bez root-a (posto mi stoji na 20A i kad probam da ga update-ujem regularno kaze mi da je instalirana poslednja verzija)?

Inace u pitanju je UK verzija.
 
Imao sam CM na G3. Radio je vrhunski. Kamera je bila solidna, ali ne kao stock.
Inače, oduševljen sam kamerom na G4. Kad bi portovali sa V10, bilo bi odlično. Bez razmišljanja bih instalirao CM.
 
Imao sam CM na G3. Radio je vrhunski. Kamera je bila solidna, ali ne kao stock.
Inače, oduševljen sam kamerom na G4. Kad bi portovali sa V10, bilo bi odlično. Bez razmišljanja bih instalirao CM.
Navodno je portovana sa V10 kao aplikacija pa je mozes instalirati i koristiti uporedo sa aplikacijom od g4.

edit: pricalo se o tome na prethodnim stranama
 
Nisam siguran da će to raditi na CM!?

Sent from my SM-G930F
 
:) izgleda da se blizu unlock i relock

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Koliko sam se naslusao horor priča o bateriji, moram priznati da me je prijatno iznenadila.
Wi-fi i 3g su negdje pola-pola, tri mail računa se sinhroniziraju, osvjetljenje automatsko, ima dosta surfanja, dopisivanja i nesta slikanja.

72c8e19df9c29d78c5e3edba2d4c228d.jpg


f32e0cce12d6e74fa285fe1ab7f3ef75.jpg


918e02b81894f696bc8f6746da2f1e71.jpg
 
Neverovatno. Odličan rezultat. Ja imam dosta awake-a ali uspevam do 4h i ok mi je to

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
zna neko da li je moguce da sa mm vratim na lp,preko lgup, preko upgrade ,jer mi na refurbish izlazi samo tot fajl?
 
Tamo gdje te pita za tot file upises *.kdz i lupis enter :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Kolika vam je temperatura prilikom surfa na data, a kolika na wifi?
Da li neko ima 506 verziju? I ako ima kako se ponaša?
Čitao sam da određene verzije imaju neke probleme uglavnom sa matičnom.
 
Od 505 do 508 su problematicne, tako mi rekose ovde. Ove preko su valjda ok.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno