Šta je novo?

LG G3

5 naravno. Stagefright fixan. Jedino eset stagefright detect ili scanner nadje nešto. No štogod, ne muči me
 
Kakvi su prvi utisci u odnosu na v20u i Cloudy 2.5? Ja sam sa v20u presao na cloudy i cini mi se da je fluidniji i da baterija duze traje, pogotovo na 3g.
 
Jel samo stagefright zakrpljen? Ja sam na 20w mrzi me opet do intese da idem zbog kodova za intesu mobi i da opet sredjume telefon.

Ako je samo stagefright da preskocim ovaj firmware...
 
Pa navodno su nadogradjeni libovi za zvuk i još koješta ali ne vidim nikakvu razliku. Samo stagefright je zakrpan
 
Imam problem sa Facebook aplikacijom. Preko mobilnog interneta ne radi. Preko Wifi-a normalno. Sve druge aplikacije rade peko mobilnog neta sem FB. Preko Chroma moze da se ode na fb. Vracao sam na fabricko, instalirao sve iz početka ali je problem ostao. U MTS-u kažu da nije do njih. ima neko nekakvu ideju ?
 
Nije do tebe, ne brini, isto na mtsu gomila njih, isti problem...to od poslednjeg update-a...
 
Ja sam na stocku i nemam nameru ništa da menjam.Malo da se odmorimo od flesovanja!!!!
 
:) ma ajde, vikend će sutra, ako bude dosadno ima da flashujes i u disku ;) hehe
 
Nikad nisam ni fleshovao g3, a presao sa nexusa 4. :) I posle godinu i po dana ne pada mi na pamet da ga cackam. :)
 
Ne smiješ, moraš vratiti ili cijeli stock(kdz) ili povratiti aboot, boot, laf, recovery. Koji točno firmware imaš? Verziju 20h, 20t? I koji ti je dosao? Sastavim ti za flashati da ti vrati original
 
Imam V20t-EUR-XX
Stigao V21a-OCT-20-2015 (246.91MB)
 
Poslednja izmena:
OK, ajd mi uploadaj folder na internoj /atemp/bck pa pošalji u inbox pa ti sastavim
 
zašto nikako ne dobijam update na svom LG G3 Dual LTE 32GB još uvek je fabrička v 4.4.2
 
@bender_007, moj telefon nije rutovan. Verzija je V20h i nudi mi V20t (17,5 mb) OTA.
Ako prihvatim dali će i meni ponuditi V21a OTA odmah posle V20t?
 
Poslednja izmena:
@16mdell - na zalost to ne mozemo znati :/, vrlo vjerojatno da hoce. Spoji se na lg mobile suite pa ces vidjeti. Ili, ovdje ukucaj svoj imei pa vidi koji skida
 
Ukucao IMEI i pokaže Češki V21a. Znači biće OTA 21a. Čitam da su još neki ljudi dobili taj update.
Ne bih ja skidao kdz jer je puno Mb. Trenutno koristim internet sa telefona, nemam adsl, pa gledam kako da manje potrošim mb.
 
Stigla mi OTA update 271 mb(telefon uzet u VIP-u).Odradjem bez problema.Sad mi je verzija V21a.
Videćemo kako će se telefon ponašati.

68ccdc44906496808a93c78d0407ace3.jpg
 
Nazad
Vrh Dno