Šta je novo?

LG G2

Nista strasno sem sto moras da menjas displej ili uvaljas nekome falican mob..
 
Nadam se da imaš garanciju. Stvarno neverovatno -dal se jos nekom mobilnom iz ove cenovne kategorije slično događa?
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koliko kosta zamena displeja na G2? Kumova devojka je ispustila svoj 2 meseca star G2 na plocice i ekran je rekao zbogom.
 
jel se desava jos nekom da G2 poludi na ovim vrucinama da se zagreje toliko da pocne da koci i laguje i da pravi zutu fleku?

Moj fon je ovih dana fino grejao kao i zenin oba lg g2 jedan 16 gb i lp drugi 32bg i kk ,ali ni jedan nije trokirao ni malo niti je hvala bogu napravio zutu fleku
 
I moj se greje posle pola sata na netu, ja prekinem, da ne izazivam sudbinu. Brzo se ohladi.
 
Neko je preporučio program Diskdigger, imaš na ps. Mada mislim da su bolji programi koji se pokreću na drugom disku /uređaju nego na onom koji je "pogubio" podatke
Mislim da on radi, ali ne nalazi .3gp fajlove :(
Delimicno sam uspeo sa Dr.Fone, nije nasao sve fajlove ali par jeste. Pokrece se sa PCja i skenira konektovan telefon. Placa se ali ima i narodna verzija ;)
 
Moj se, hvala Bogu i ne greje toliko, samo jednom kad sam bio na bazenu se zagrejao jer sam ga ostavio na suncu ali nije dobio fleku. :p

Sto se tice zamene ekrana, ja mislim da se krecu cene od 50e pa navise.
 
Ma gde da se ne greje po ovoj vrucini, lagano koriscenje tipa vesti i tapatalk ugreje se a nesto jace i postaje ringla.
Sto se tice zamene ekrana mislim da je oko 17-18 hiljada u ovlascenom servisu, nisam siguran bas ali otprilike toliko.
 
Ljudi kako da napravim bekap kontakata na gmail? I kako da ga kasnije povratim u telefon?

Gde se nalaze slike slikane kamerom kada prikacim g2 na komp? Pod pictures samo nalazim messanger i instagram
 
Da li neko zna koliko kosta zamena displeja na G2? Kumova devojka je ispustila svoj 2 meseca star G2 na plocice i ekran je rekao zbogom.

Ne znam kolike su sada cene ''u divljini'' ali znam da je sve to kostalo oko 200e (ili malo manje).
 
Hebes ti to kad ne smes da ga koristis na suncu da se ne pojavi fleka. Ja sam Note 3 toliko przio na suncu da se usijavao i smanjivao osvetljenje. :D
 
Desilo mi se nesto cudno. Flashao preko twrp-a d80230b I sve radilo ok. Uradio factory I od tada poceo da baguje. Prvo zabadao dok je sim u njemu, kada izvadim sim sve sljaka ok. Posle sam hteo da flashnem cloudy 3.3 I sad ne mogu ni u recovery da udjem. Neki put nece display da se upali uopste, a nekad se upali ali je sve onako kao da su razlivene boje. Probao sam da ubacim drugu plocu koja je brikovana I sa njom upali normalno.
 
Evo slike
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1438024806710.jpg
    uploadfromtaptalk1438024806710.jpg
    65.5 KB · Pregleda: 295
Pre neki dan ispustim telefon za stolom , srecom u prazan tanjir. Pojavise se crte i pocrneo ekran do pola, reko puce display. Posaljem u Vip na servis i na moje iznenadjenje zamenili display i zadnji poklopac baterije sa sve staklom kamere, a nisam to trazio ni ti naveo. Pisao sam ranije o izgrebanom staklu kamere. Mojoj sreci nema kraja i stvarno skidam kapu za Vip. :D
 
Ljudi kako da napravim bekap kontakata na gmail? I kako da ga kasnije povratim u telefon?
Idi u kontakte, pa upravljanje kontaktima (one tri tačkice gore desno), pa uvoz / izvoz i onda na karticu. Taj fajl kopiraj na kompjuter i u Gmailu na kompjuteru idi na kontakte pa uvoz i nađi fajl koji si iskopirao.
Imaš dve opcije ili da obrišeš sve kontakte na telefonu i da učita (sinhronizuje) sve sa gmaila ili podesiš telefon da prikazuje samo kontakte sa gmaila
 
Poslednja izmena:
U zadnje vrijeme mi baterij ana Claudy 3.2 bas malo traje. Evo recimo primjer od jutros, u pola 8 skinut sa punjaca bilo 100%, od tad obavio dva telefonska razgovora i ramjenio jedno 20-ak poruka preko viber-a i to preko wifi mreze ne preko 3g i baterija je sad na 81%. I primjetio sam da se u zadnje vrijeme bas dosta grije, jesu sad i ove vrucine ali evo zadnja 2-3 dana su malo manje ali telefon se i dalje grije. U battery usage-u pise da mi najvise trosi neki Mediaserver, sta je to uopste kako iskljuciti? Od tolikog grijanja mi se pojavila i zuta mrlja u donjem desnom uglu, a garancija istekla :(
 
verovatno imaš neki oštećen fajl na memoriji. ili imaš milijardu sličica u nekom folderu.
 
Da li na korejski G2 F320 može da se nakači 3000 mAh baterija od internacionalnog G2?
 
Drustvo imam problem koji me opasno nervira. Stavio sam bio zakljucavanje ekrana ocrtavanjem sablona i sve je to okej radi super, ali kad sam hteo da vratim na obicno prevlacenje te opcije su mi onako sive, nisu moguce da se izaberu, jel zna neko kako to da vratim? Radi mi sablon sve, nisam sifru zaboravio ali kako da vratim na obicno prevlacenje? Ajd molim vas ako neko zna, opasno me ovo nervira
Evo kako to izgleda:
Screenshot_2015-07-28-11-52-38.pngScreenshot_2015-07-28-11-52-38.png
 
Poslednja izmena:
Kako na ovom telefonu može da se vidi password za Gmail koji je unet u telefon a i koristi se Gmail aplikacija za mail?
 
Ako mislis na password od ulogovanog Google accounta, to je nemoguce.
 
Nazad
Vrh Dno