Šta je novo?

LG G2

Niko nece svoj brend da kudi,tu su korisnici da im ukazu na probleme :)

A kako vidim,nista od bolje optimizacije kamere
 
hahaha ne mogu da verujem, kako ih uopste nije srmota da se pohvale za 9ms (slovima: devet mili sekundi) razlike u brzini knock on funkcije, a ni da pomenu goruce probleme i ono sto zapravo svi cekamo kao sto su brizna autofokusa u slabom osvetljenju, kao i framerate na snimcima nocu

P.S. Cisto podsecanja radi, nijedan update nisu izbacili od kad je izasao telefon, znaci imali su 6 meseci da ga naprave da valja !!
Uskoro cemo saznati jesu li opravdali ocekivanja ili smo mi to samo mastali...
 
Poslednja izmena:
tih 9ms ima da ti spasi zivot.. :D klip je bas neverovatan :)
 
Evo da se prijavi novi vlasnik g2 tel. Imam pitanje uzeo sam tel i primetio da kada je bela pozadina pozadini na desnoj ivici ekrana ima mali deo koji je plavicaste boje duzine 5mm. Da li neko ima slican problem?
 
Neka plavicasta magma aaa :D pazi ja mislim da je do tvog ekrana, kod mene nema. Gde si uzeo telefon?
 
Bas mi cudno to. Ja nemam kod mene. A deluje kao da je pravilnog oblika, ne znam je li do ekrana
 
Meni izgleda kao da je ekran bio pritisnut pa se LCD razlio.Mada na tom mestu koliko mi se čini stoji dioda za osvetlenje ekrana...
 
pa vrati ga...neka ti daju drugi
 
iskreno nisam, pokusao sam factory reset nije pomoglo, ipak je izgleda do ekrana.
 
auuuuu...ti ludaci nisu ni za....dooobro se naoružaj strpljenjem i živcima.A možda je bolje preko Telenora da vratiš u servis.Ja sam imao iskustva sa tim servisom..kad sam nosio lično, čekao sam katastrofa na telefon.Drugom prilikom isti telefon sam vratio preko MTS-a i brže je bio servisiran..do duše pogrešno i opet je vraćen ali je bilo brže :D

Taj servis je čist neprofesionalizam i skup neznalica i neradnika...
 
Pa kažem ti iz mog iskustva...

Isti telefon odneo sam u MTS,oni odatle odneli u servis...telefon vraćen nakon 20 radnih dana(vratili telefon sa porukom popravljen a u stvari vratili pokvaren)
Sledeći put nosio sam sam u servis okruglo dva meseca je stajao telefon kod njih.I nije ustanovljen kvar..tj nisu hteli da ga servisiraju...

Sad boga molim da G2 ostane čitav i kako treba samo da nemam dodirne tačke sa tim servisom... :D
 
meni kad je riknula maticna plocha na S3 (godinu dana i 7 meseci) maltene pred kraj garancije , odneo sam direktno u BG elektronik i odmah sutradan su me zvali da dodjem po fon .... zamenili su plochu, zamenili microusb koji je gubio kontakt i stavili 4.3 sistem.
 
daaaaa ali to ja BGel...mi govorimo o ubogom mobisu!Nebo i zemlja...u opšte mi nije jasno kako ih LG ne drapi i ne uzme nekog drugog.
 
Da li bi neko mogao da mi pošalje link za igo?
Patim se već dva dana, ne ide, pa ne ide.
Pokušao sam sa menjanjem sys.txt fajla, ali nisam uspeo ništa da uradim.
 
Poslednja izmena:
Da li bi neko mogao da mi pošalje link za igo?
Patim se već dva dana, ne ide, pa ne ide.
Pokušao sam sa menjanjem sys.txt fajla, ali nisam uspeo ništa da uradim.

Četiri puta bila tema...oko 10-15 stranica u nazad imaš linkove i uputstva...
 
Fastserbia. Nekada raidserbia. Izaberi rez od g2 i ne treba nikakvo podesavanjE fajla
 
Da li bi neko mogao da mi pošalje link za igo?
Patim se već dva dana, ne ide, pa ne ide.
Pokušao sam sa menjanjem sys.txt fajla, ali nisam uspeo ništa da uradim.

Ako ne rešiš, pošalji mi mail na pm, nekima sam već dao, imam upload-ovano na dropbox-u, unutra je Srbija, a ostale mape naći ćeš već, traži navteq q2 2013.
 
Kupio i ja danas, hteo sam malo sebe da nagradim. Prvi utisak: kliza iz ruke i pun je bloat-a. Ali napraviću već nešto od njega kada budem imao vremena da se zezam.
 
Nazad
Vrh Dno