Šta je novo?

LG G Pro 2

za g pro 2 treba minimum 1.8A punjac...
ja punim i sa punjacem od tableta koji je 2A i puni bez problema...
 
za g pro 2 treba minimum 1.8A punjac...
ja punim i sa punjacem od tableta koji je 2A i puni bez problema...
Njegov fabrički je 1.8A a maksimalno što sam ja pratio preko ampere aplikacije može da povuče 1.5-1.6 ja ga punim sa nekim od 1.2A i nemam problema nikakvih, bitno je i kakav je kabl jer sa lošim kablom zna da uspori baš

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
U pravu je coavasic96 . Ja sam takodje pratio preko aplikacije "Ampere" kolika mu je struja punjenja i sa originalnim kablom i punjacem je oko 1,5A. A imam i USB tester koji mi je pokazivao slicno. Mnogo je bitan kabl. Znam koliko sam samo problema imao sa prethodnim Samsungom jer su njihovi fabricki kablovi zivi krs. I uzmem lepo nadjem u oglasima na KP originalni Nokia kabl CA-101. Taj telefon je sa ovim kablom dobijao maksimalnu struju punjenja i punio se extra brzo...

Sent from my LG-D838
 
Stigla je nova baterija od brace Kineza.Baterija je original LG i stigla je posle 13 dana.Kostala je 1370 din i dostavu nisam platio.Za sad je jos testiram al drzi za sad oko 32h a ostalo je jos 25%.Nisam ga bas cepao jako na netu ali nije bas da nije koriscen.Znaci neki prosek surf , slanje sms i dosta sam telefonirao.Generalno ja sam zadovoljan.E sad nadam se da ce trajati ali ono sto je vazno da je baterija zaista LG.Uporedjivao sam je sa mojom starom i identicna je.Jedino ako braca Kinezi nisu sve fejkovali ali ako jesu onda je vrhunski odradjeno.Cak sam dobio i mali usb kabel.Jeste da je krs ali kad sve saberem i oduzmem prezadovoljan sam.Pojavio se na KP-u neki lik sto prodaje bateriju.Trazi 1900 din bez dostave.Po slikama mislim da baterija nije original.Mada pise LG na njoj ali nema ni datum proizvodnje niti je slicna sa mojom.
 
@bora81 Posalji mi link na PM do tog oglasa na Aliju da vidim kakva je tacno baterija. Ili postavi ovde. Nadam se da ne krsi pravila foruma. Ne bi trebalo...

Video sam malo pre i taj oglas na KP. Ima takvih baterija i na Aliju koliko hoces. Mislim da je teski falsh...

Eto napokon da resis problem koji si imao vec duze vreme. Nek te sluzi lepo i dugo da je koristis! Zivela braca Chajnezi! Ziveo Aliexpress! Ahahahaha... [emoji23]

P.S. Koji je datum proizvodnje te baterije sto si uzeo? Jel taze?

Sent from my LG-D838
 
Poslednja izmena:
Takođe ako možeš pošalji i meni na PM link da rešim to jer je ova sa kojom je došao osetno oslabila

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
E ovako.Za sad su utisci dobri.Baterija drzi oko 40h.Ostavio sam je u toku noci i ispraznila se tako da ne znam tacno koliko je izdrzala.Ali racunajte tako oko 40h.Sto se tice linka poslao sam na PM coavasic96 medjutim trenutno taj prodavac nema baterija.Ono sto sam napisao njemu u PM ponovicu i ovde.Po meni nije vazno ko je prodavac nego su vazne 3 stvari : 1) Da je free shiping ili da je dostava jeftina tipa 1-2 dolara(da nije DHL i FEDex) 2) Da pise da je baterija original(glupo je dati 2 dolara manje za neku krs bateriju pa da prodjete kao ja sa svebaterije.Original je uvek original).3) Da prodavac ima dobre ocene.Jer ja sam naleteo na neke prodavce koji su imali povoljnije cene za 3 dolara ali ocene su im bile katastrofa.Uvek moze neko da da bzvz losu ocenu ali ako od 10 ocena 9 su ocajne znaci da je prodavac los.Sto se tice proizvodnje baterije to je 28.6.2016.Ja nisam video nigde da slikaju bateriju sa datumom tako da oko toga na zalost nema vajde.Ova moja baterija nije imala uopste original sliku.Na njihovoj slici uopste nema logo LG a takodje nema i datuma i slika je dosta je drugacija.Ova sto je stigla je bukvalno 100% identicna kao original.Sto se tice komentara za KP ja se manje vise slazem.I ja se ne bi zaleteo da ono kupim jer mi bas izgleda da je teski fake.Ono nije videlo LG po meni.A to da sam resio problem tu i tamo.Jesam oko baterije ali nisam oko punjenja.Kad sam kupio telefon punio se manje od 2h.Sad se puni skoro 6h s time da kad se puni ako se nakacis na wifi jedva moze da izgura da puni.Ispada kao da ga punim na powerbank a ne na punjac.Probao sam i drugi kabel i drugi punjac i sad nova baterija...Ali nista.Puni sporo i to je to.Jedino sto mu nisam probao da puknem novi android.Vracao sam ga na factory reset ali nije pomoglo nista.
 
Imam staklo od početka. Bez toga i ne nosim telefon...

EDIT: Ovo je moja kolekcija opreme do sad...

Untitled.jpg
 
Poslednja izmena:
Stigla je nova baterija od brace Kineza.Baterija je original LG i stigla je posle 13 dana.Kostala je 1370 din i dostavu nisam platio.Za sad je jos testiram al drzi za sad oko 32h a ostalo je jos 25%.Nisam ga bas cepao jako na netu ali nije bas da nije koriscen.Znaci neki prosek surf , slanje sms i dosta sam telefonirao.Generalno ja sam zadovoljan.E sad nadam se da ce trajati ali ono sto je vazno da je baterija zaista LG.

Posalji link. Ja sam narucio preko EBAY i nije mi stigla. Lik mi je vratio pare. Sada vise nema ni jedna original.
 
Posalji link. Ja sam narucio preko EBAY i nije mi stigla. Lik mi je vratio pare. Sada vise nema ni jedna original.

Nazalost ne prodaje vise moj prodavac baterije za LG g pro 2.Sad sam bas gledao dal ima jos neko da prodaje ali na zalost mrka kapa.Ima par njih prodaje compatible ali original niko.Cisto da znate koju da ne kupujete nikako:

baterija.jpg

Ne mogu da tvrdim da je bas identicna bateriji koju sam kupio u svebaterije ali je slicna jako slika.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Drugari, najverovatnije cu uskoro da prodajem telefon. Ako nekome treba nesto od opreme moze da me kontaktira preko poruka. Sliku svih futrola i case-a koje posedujem imate u jednom od mojih prethodnih postova. Sve je kao novo (ili nije upotrebljeno ni jednom ili je noseno vrlo kratko). Za cenu se dogovaramo. Imam i 3 kaljena stakla i jednu foliju...Inace pola stvari nema ni da se nabavi kod nas nego sam nabavljao preko ebay i Aliexpress-a...

Ako zatreba saljem i dodatne slike...

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, ako nema ima viska bateriju za G pro 2 na prodaju, stanje nije toliko bitno, samo da nije zeznuta skroz nek mi pise na pm moja otisla skroz pa bi mi trebala da posluzi dok ne stigne nova sa alija.
 
Poslednja izmena:
Potreban mi je originalni usb kabl za lg g pro 2.Zna li neko gde se kod nas moze naci takav kabl ili na netu?Tipa aliexpress ili ebay?Treba mi kabl u beloj boji.
Samo mi kabl treba,punjac je ok.
Da li mozda mogu staviti bilo koji usb kabl koji pase ili mora originalni zbog brzine upisa na fon sa kompa i obrnuto?
 
Možeš kabl i od drugih telefona samo ti za brzo punjenje treba malo kvalitetniji, a što se tiče prebacivanja podataka tu će ti većina završiti posao kako treba

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Ok to znam.Daj neku preporuku gde da potrazim kabl ovde kod nas a da je kvalitetniji?Mislim na ime neke radnje koja to ima?
Ili ako imas neki link sa aliexpress-a ili ebay-a.

Nesto ne mogu da nadjem na aliju ovaj kabl za moj fon.Mada sam ja trazio iskljucivo za g pro 2.Nisam pokusavao za druge telefone da pojurim kabl.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko ideju gde mogu naci bateriju u Srbiji sto pre? Vise nece ni na punjacu da radi, dodje do LG logoa i restart i tako u krug
 
Ima li neko ideju gde mogu naci bateriju u Srbiji sto pre? Vise nece ni na punjacu da radi, dodje do LG logoa i restart i tako u krug

Moj drugar je imao isti problem kao ti.Kupio je ovde u rumi bateriju.Nije 3200mah nego 3140mah ali radi mu dosta dobro.Kaze da je slabija nego originalna ali mu je trebalo odmah da je nabavi pa mu je ovo zavrsilo problem.
Da li ima negde da se nabavi originalna baterija ne znam.

http://www.kupujemprodajem.com/Baterija-LG-BL-47TH-3200mAh-Original-36426274-oglas.htm
 
Moj drugar je imao isti problem kao ti.Kupio je ovde u rumi bateriju.Nije 3200mah nego 3140mah ali radi mu dosta dobro.Kaze da je slabija nego originalna ali mu je trebalo odmah da je nabavi pa mu je ovo zavrsilo problem.
Da li ima negde da se nabavi originalna baterija ne znam.

http://www.kupujemprodajem.com/Baterija-LG-BL-47TH-3200mAh-Original-36426274-oglas.htm
Rešio sam. Takođe uzeo od lika iz Rume.
Za sada se dobro drži

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Po meni je bolje original nego compatible.Original kosta 15 evra sa dostavom a to je taman tih 1700 din sto cete dati tom liku iz Rume(1400 din baterija plus oko 300 din post expres dostava).Al opet original baterija je original baterija.Btw ima na aliexpress za 8 evra compatible baterija sa dostavom.Ja sam isto zadovoljan sa ovom baterijom sa aliexpress-a.Izdrzi oko 1 dan baterija.Al ja ga bas njakam na wifi-ju.Kad samo saljem sms i pricam onda traje malo duze.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ovom od lika iz Rume zadovoljan, drži ok uz Mokee nougat rom. Sa originalnom bi sigurno držao još bolje. Ja sam uspeo da mu razbijem staklo na kameri i nigde nisam uspeo da nađem da zamenim. Čak ni na Aliju.

@bora81 okači link gde ima original za 15e


Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Pa bila je prica ranije da se originalna baterija tesko nalazi pa sam zato rekao gde je moj drugar kupio.Njemu je baterija totalno bila riknula.Fon je mogao da koristi samo kad je na punjacu.Zato mu je gorelo da je odmah kupi i izbor je pao na tog lika iz rume jer mu je stigla za dan.Da je nasao negde na aliju mozda bi je cekao i vise od mesec dana a toliko nije mogao da ceka.
 
Nazad
Vrh Dno