Šta je novo?

LG G Pro 2

edit: evo i ja imam istu nadogradnju dostupnu!

ocekivao sam lollipop za jedno 2 meseca... :)
 
Poslednja izmena:
Da li bi sad trebalo da se odradi factory reset pa sve ispocetka instalirati?
 
ostavio sam jedno 70% aplikacija posle reseta,da li je to dobro ili je bolje da sam sve pobrisao?
 
Cekaj odradio si hard reset,pa ponovo instalirao aplikacije
Ako si tako uradio nema frke,bitno je da si hard odradio
 
pa uradio sam onaj back up,pa onda factory reset. factory i hard nije isto? :D meni rekose da jeste
 
To je to ,sad si nadam se miran ,prijavi bagove ako ih ima i baterija kako se ponasa
 
ne znam da li sam se ja istripovao,ali mi telefon deluje dosta mirnije,da ne kazem sporije. onako,sve je glatko ali sporije nego pre,polako se pomeraju ikonice.
prebacio sam ga na Nova Launcher (koji je malo drugaciji za 5.0) i mislim da je isto kao pre :) toliko za sad :)

edit: izgleda da ne moze da se stavi da ove kapacitivne tipke budu prozirne,na pocetku te pita kakvu ces pozadinu i raspored i to je to. mozda gresim.
 
Poslednja izmena:
Sestra je dobila update na lolipop na g pro 2.Ja na mom fonu jos nisam probao.Kad je dosla danas kuci i ukljucila wi-fi pojavila se nadogradnja i skinula je oko 640mb i uradila update.Ono sto sam video na brzinu deluje lepo,uglancano sto bi se reklo.Sad kako radi ne znam.Nisam ga bas nesto cackao.
Probacu kod sebe kad napunim bateriju pa cu videti da li ce i meni ponuditi update ili jos uvek nece.
 
Evo sad sam probao i nema update za moj fon.
Moja verzija softvera je D83810b_00 6WT CHUNGHWA TELECOM_16G isto kao kod user-a kvaka33 i takodje nema update bar za sada.Sestra je dobila update za fon ali ne znam tacno koja joj je bila verzija telefona i za cije je trziste.Mada smo ga kupili u razmaku od par dana i to u istoj radnji.
Bice verovatno za par dana.
 
Ma naravno,nigde ne zurimo,taman da cujemo utiske onih koji ga imaju
 
Pozdrav, treba mi par informacija u vezi ovog telefona. Kakva je baterija u poredjenju sa G2, i kolika je zajednica za njega (mislim na cistom romove naravno)?
 
Sto se tice custom romova mozes odmah da zaboravis na njih. Podrska zajednice je nikakva.
 
Baterija je brutalna. Bar meni. A jedan sam od onih koji ne zali telefon. Imao sam i g2 i trajanje je tu negde ali sa custom kernelom. Ako pricamo o fabrickom na oba g2 je losiji min 20%.
 
Baterija je brutalna. Bar meni. A jedan sam od onih koji ne zali telefon. Imao sam i g2 i trajanje je tu negde ali sa custom kernelom. Ako pricamo o fabrickom na oba g2 je losiji min 20%.
Nisam imao G2 ali sudeci po onome sto pisu korisnici Pro 2 nikako ne moze da ima to trajanje. Kod mene je baterija drzala nesto bolje nego na Note 3, nista epohalno.
Fabricki me slabo zanima,zato ce vrv da padne G2 ipak.
U tom slucaju ovaj telefon nije za tebe. Jesi li razmisljao mozda u pravcu Nexusa?
 
Evo druze sinoc napunio
c9c32c3779e0618ed137d3f62e24af4d.jpg

75b5e1b8bb193fd56aa696a0e32d6304.jpg

033806b6a255c34acf4b266dc6af32fb.jpg


Osvetljenje na 40%. Min sot mi je 5.5 i 6h znaci samo je z3 bolji od njega. Bar od ovih sto sam ja imao. A imao sam ih nekolicinu :D
 
Poslednja izmena:
da prijavim prvi bag koji sam primetio i koji me je iznervirao:

skidam razne emisije sa yt u mp4 formatu i slusam ih preko obicnog LG video plejera kad idem na trcanje/hodanje. znaci pustim emisiju da pici i telefon stavim u dzep i slusam preko slusalica.
danas sam to isto uradio i sve je okej bilo dok nisam spustio ovaj meni sa obavestenjima da bih smanjio osvetljenje. kad sam ga smanjio na 50%,video se smanjio na otprilike 10% i nista nisam video. ja se vratim da povecam osvetljenje na 100%,ali dzabe,kad god se vratim na video on je i dalje taman. sa slikama i muzikom to nije slucaj,samo sa videom.

na stranu to,nema veze,nego je jos gore sto sad kad stavim telefon u dzep on prekine video. cim se telefon poklopi rukom (stavi u dzep) on automatski gasi video.

onda dodjem kuci i skinem mx player da probam sa njim. takodje je sve normalno radilo,i cim sam spustio traku sa obavestenjima video je automatski potamneo. dzabe i da je osvetljenje 100% on potamni.
ali srecom mx player ne gasi video kad se stavi u dzep ili preklopi rukom.
 
Nije ti to bug legendo
Udji u opcije plejera i konfigurisi kako tebi odgovara
 
nije zvaka za seljaka. :)
pojma nisam imao da moze da bude do neceg drugog,jer sam i cackao malo postavke ali nisam naisao na te opcije.
prvi put sam se susreo sa tim,delovalo mi je nelogicno i pomislio sam da je bag. sad sam namestio,hvala ti.
 
Meni baterija malo slabije traje,da ne zalazim u detalje kako koristim fon. Jos nisam odradio hard reset,mrzelo me.
Chrome sada nema tabove ili ja ne mogu da ih nadjem.
Opera nije htela da radi,reinstalirao je,radi odlicno. Inace,imam utisak da brze ucitava stranice.
Cini mi se da je crna boja lepsa,dublja... Neka me neko ispravi ako gresim.
Nervira me sto alarm nece raditi ako je fon na silent, mora da mu se da dozvola,malo bezveze kad je u pitanju alarm,ne vidim svrhu.
Telefon radi brzo,tu nema problema.
Kameru jos nisam isprobao,to cu naknadno da testiram.
Kad wi-fi ima slabiji domet,pojavi se pored ikonice znak uzvika,to pre nisam imao. Skoro je neko spomonjao + pored H ,nit sad imam + ,nit sam ga pre imao.
Kompletan interfejs je jako lep i prijatan,jedino mi se ne svidjaju nikako kapacitivni tasteri,krug,trougao i kocka. Veliki su ,upadljivi, i zauzimaju mnogo mesta.
Pitanje za clana hunder,kako ti bre toliko traje baterija?
 
Poslednja izmena:
i meni toliko traje baterija,a heavy sam korisnik. jedno vreme sam igrao igrice kao lud,i visio dosta vremena na netu,i izvlacio sam ovakvo vreme,ako ne i jace. osvetljenje uvek na 50%.
mnogo bolje radi 3g,cini mi se oko 35% bolje. wifi takodje bolje hvata.
interfejs je jako lep,nisam fan tih korejskih dizajna,ali ovaj je bogami lep :) dobro mu lezi ova tirkizno-zelena.
i stigla je nova tastatura koja mi se bas svidja. lici dosta na apple tastaturu.
 
@mtomas,baterija je takva kakva jeste. Ne volim da preuvelicavam stvari. Ko me malo duze poznaje zna o cemu pricam. Posle z3 ovo je jedan od najboljih telefona koje sam koristio u zadnje vreme. Jednostavno je ubica u svakom pogledu. Osim...e sad ide malo i negativnih stvari. Ne svidja mi se oblik i ove uzasne sljokice na crnoj podlozi. A i kamera mu nije bas nesto. Cist prosek. Da ne kazem nesto ruznije. Senzor za gasenje ekrana u toku razgovora je lose odradjen. I to bi bilo to. Za 300 evrica telefon ko bombona :)
 
bas sam citao da su se ovde neki zalili na paljenje/gasenje ekrana u toku razgovora,ja uopste nijednom nisam imao taj problem,a bas sam poceo da obracam paznju kad sam ovde procitao. nekad pricam i po 2 sata i sve normalno :)

p.s. bas me ortaci z..bavaju za te sljokice,kao sta je to,jel moguce da su sljokice :d jeste malo kic,ali koreanci su to :)
 
Izgleda da dosta drugacije koristim telefon, nisam mogao ni blizu ovoliko da izvlacim. A sto se tice senzora, na katastrofalnom je mestu. :)
 
Sto se tice kamere uopste nije losa, daleko od toga da je savrsena. Najvise me nervira sto face napravi nekako plasticne. Plus sto kamera kod mene ima neki bag, pisao sam ranije o tome, ali to mi se nije desavalo dok nije ispao nekoliko puta (mislim da je zbog toga), ali sta da se radi. Cigla :p je vrh, ja sam prezadovoljan.
Nego, sa koje verzije softvera ste dobili nadogradnju? Kod mene je trenutno D83810b-466-92.

A sto se tice senzora nisam do sada imao problem. Nekada se desi da me sagovornik ne cuje, isti bag kao kod g2.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno