Šta je novo?

LCD TV LG LH2000/LH3000/LH4000/LF2510 (uključivanje DivX podrške)

jel ima negde da se nadje uputstvo da se skine, posto sam ja uz moj lg dobio samo neko uputstvo za sklapanje i povezivanje, ali ne i za podesavanja i upotrebu?
preko izlaza za slusalice radi sve ok, jedino sto je sam zvuk slabiji i losiji, dok je preko skarta odlican, ali onda nista od usb plejera...
moracu da probam sa optickim, javljam ako nabavim kabl :)
 
Ni kod mene nema zvuka preko SCART-a ako se koristi USB player (filmovi, MP3...), samo za TV program. Jedino rešenje je preko slušalica ili optike.
 
da da da
rekao sam, neka neko nadje specifikacije scarta za lh/lf modele
ne secam se tacno, ali mislim da JASNO PISE u kom slucaju ima zvuka a u kom nema, i bas je bilo naglaseno da 5.1 zvuk ne izlazi na scart-u... ili tako nesto

daj neko neko uradi PASTE ovde, pa da zavrsimo sa tim.. za sva buduca eventualna pitanja
 
Pozdrav,
niko neodgovori da li može externi HDD da bude i sa sopstvenim napajanjem, tj. da li bi to moglo na bilo koji način da šteti TV-u, zbog struje ili čega već i koja je kombinacija najbolja (šta je trenutno BEST BAY, nemora da bude nešto baš perverzno jako , ali da bude razumna cena ,pošto smo se svi iskoštali za LCD-e )?? Flashići definitivno postadoše mali ,bar za HD.....!!
Pozdrav !!

Ja imam transcdent storejet kuciste sa napajanjem i 500gb i radi bez problema...
 
E sad....sta sam primetio...Imam dupli dvd kraftwerk Minimum maximum...iskopirao na hdd i kada pustim video fajl prijavi mi da je neispravan i posle toga ne mogu da otvorim nista sa hdd, tj.ocitava mi kao trajanje svih fajlova 0.00.00 i dok ne ugasim i upalim tv nece da prepozna nista?!? Ostali dvd koje sam probao rade...jedan po jedan fajl pustam i radi lepo??
 
OK , to mi je bilo bitno, da neko ima i takvo iskustvo , sada samo da odaberem koju ću varijantu uzeti , a da nebude:crash: !!

Hvala !!

ma kupis prvom prilikom onaj gumeni transcend od 2.5" eksterni, najeftiniji koji nadjes..
i nema zime

:)

(moj slucaj)
 
A sta kazete, da li postoji mogucnost snimanja tv programa na hdd preko USB? Haha...to bi bio kraj?!
 
@xWoLf i ostali
Ovo mi je prvi slucaj da imam titlove za film na usb koji su iz 2. dela.

Da li ce TV prepoznati koji je prvi a koji drugi file
ili moram sa nekim programom napraviti ipak jedan srt. file ?

Pozz :) hvala
 
ma jok...nego razmisljam...:cigar:

pa da te obradujem...
ekipa ljudi koja je (vec) pocela da hakuje LG firmware je pronasla neke zanimljive reference unutar firmware-a. odnose se bas na DVB rekording na usb device, ali nisu ukljucene.. tj neaktivne su... kako kazu, fale neki delovi programa, a mozda i sam chip na maticnoj ploci, koji su sacuvali za neki buduci model (skuplji)..

dobra stvar je sto ce to mozda nekad i proraditi (oficijelno ili na kvarno, zaslugom hakera)... a losa (za nase uslove) je sto ce se to odnositi samo na digitalne TV kanale, nikako ne i na analogne (koji su u srbiji i dalje 99% zastupljeni)

najvise sto su hakeri uspeli do sada je da osposobe USB da radi kao wi-fi (preko USB wifi dongle)... pa mogu da sheruju foldere unutar kucne wi-fi mreze... ali nisu jos provalili kako da se od tih modifikovanih fajlova napravi EPK fajl za upgrade... tj mora rucno da se uploaduju moduli u linux, a sve putem serijskog porta.... (bilo je reci o tome)
 
pa da te obradujem...
ekipa ljudi koja je (vec) pocela da hakuje LG firmware je pronasla neke zanimljive reference unutar firmware-a. odnose se bas na DVB rekording na usb device, ali nisu ukljucene.. tj neaktivne su... kako kazu, fale neki delovi programa, a mozda i sam chip na maticnoj ploci, koji su sacuvali za neki buduci model (skuplji)..

dobra stvar je sto ce to mozda nekad i proraditi (oficijelno ili na kvarno, zaslugom hakera)... a losa (za nase uslove) je sto ce se to odnositi samo na digitalne TV kanale, nikako ne i na analogne (koji su u srbiji i dalje 99% zastupljeni)

najvise sto su hakeri uspeli do sada je da osposobe USB da radi kao wi-fi (preko USB wifi dongle)... pa mogu da sheruju foldere unutar kucne wi-fi mreze... ali nisu jos provalili kako da se od tih modifikovanih fajlova napravi EPK fajl za upgrade... tj mora rucno da se uploaduju moduli u linux, a sve putem serijskog porta.... (bilo je reci o tome)
Haha...znaci ne moram da kupujem aparat za esspresso...bice i to:bottle:
 
pa da te obradujem...
ekipa ljudi koja je (vec) pocela da hakuje LG firmware je pronasla neke zanimljive reference unutar firmware-a. odnose se bas na DVB rekording na usb device, ali nisu ukljucene.. tj neaktivne su... kako kazu, fale neki delovi programa, a mozda i sam chip na maticnoj ploci, koji su sacuvali za neki buduci model (skuplji)..

dobra stvar je sto ce to mozda nekad i proraditi (oficijelno ili na kvarno, zaslugom hakera)... a losa (za nase uslove) je sto ce se to odnositi samo na digitalne TV kanale, nikako ne i na analogne (koji su u srbiji i dalje 99% zastupljeni)

najvise sto su hakeri uspeli do sada je da osposobe USB da radi kao wi-fi (preko USB wifi dongle)... pa mogu da sheruju foldere unutar kucne wi-fi mreze... ali nisu jos provalili kako da se od tih modifikovanih fajlova napravi EPK fajl za upgrade... tj mora rucno da se uploaduju moduli u linux, a sve putem serijskog porta.... (bilo je reci o tome)

Da ,da čitao sam i ja to ,mada majstori čaprkaju lagano , a tiha voda breg roni !!
gandjelic See this http://www.lg-hack.info/cgi-bin/sn_forumr.cgi?fid=2677&cid=2674&tid=2694&pg=1&sc=20&x=0:wall::cigar:
 
Poslednja izmena:
pa pobogu, zar niko nista nema ni da prokomentarise...
ili svi cekate da prvo isprobate hack, pa da nesto kazete...
ili jednostavno, ovde su svi parajlije koji kupuju 100.000+ televizore, pa vas ne zanima 'jadni i bedni' LG (koji to uopste nije, osim ako nisi snob)

zar sam ja za dzabe sve ovo napisao?

POZDRAV OD BRATH-a! MOGU TI RECI DA SI 100 POSTO U PRAVU I DA SVE STO SI REKAO I URADIO JE TACNO. JA SAM ISTO TO URADIO NAKON KUPOVINE MOG LG LF2510 A VIDEO SAM NA FORUMU DA JE MOGUCE I STA SAM DOBIO? DOBIO SAM TV KOJI SE MOZE UPOREDITI SA MNOGO SKUPLIM I BOLJIM TV-a A ZA DZABE. AKO IMA NESTO NOVO DAJ LINKOVE. JA KORISTIM VERZIJU 3.40 ZA EU, NEZNAM DALI IMA NOVIJA.CAO LJUDINO I SAMO NAPRED, HAKUJMO SVET!
,)
 
pa dobro nemojte mu zameriti...
verovatno je neki mladji covek, ili novopoeceni korisnik interneta, pa jos ne zna za cyber bon-ton

vidi se iz nacina pisanja da se primio do neba... lepo je to - samo da ne pretera

:)
 
jel ima negde da se nadje uputstvo da se skine, posto sam ja uz moj lg dobio samo neko uputstvo za sklapanje i povezivanje, ali ne i za podesavanja i upotrebu?
preko izlaza za slusalice radi sve ok, jedino sto je sam zvuk slabiji i losiji, dok je preko skarta odlican, ali onda nista od usb plejera...
moracu da probam sa optickim, javljam ako nabavim kabl :)

Jesi li dobio disk?Mislim na uputstvo? Sve je na njemu.Ako nisi neka ti neko blizi iskopira ili da saljem postom ako je frka.
 
Poslednja izmena:
Imam i ja jedno pitanje:ja imam 37lf2500 pa ne ide daljinskim da otvorima service meni imam pa telefon soniy erikson w810i dali ide sa njim neznam kako stavit taj soft za odključavanje u telefon da mi neko malo objasni.Hvala
 
@CokiCa

bio bih ti vrlo zahvalan da mi posaljes, nisam dobio nista uz tv, osim nekog debelog uputstva na 152 jezika o tome kako se stavlja na postolje i to je to...
 
Imam i ja jedno pitanje:ja imam 37lf2500 pa ne ide daljinskim da otvorima service meni imam pa telefon soniy erikson w810i dali ide sa njim neznam kako stavit taj soft za odključavanje u telefon da mi neko malo objasni.Hvala

Ne može sa W810 mogu samo Symbian ili WM (windows mobile) telefoni koji na sebi imaju IR port

kompletna procedura je ovde LINK

Ovde ti je spisak telefona koji su kompatibilni LINK
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce promeniti boju titla,posto se ona bela i ne vidi bas dobro u nekim trenucima?
 
password je goxon

pošto si zaboravio to da napišeš ;)
 
Nazad
Vrh Dno