Šta je novo?

LCD TV LG LH2000/LH3000/LH4000/LF2510 (uključivanje DivX podrške)

Davno je bilo ali koliko se secam ne pusta odredjen format zvuka koji se nalazi u nekim filmovima.Mislim da je DTS. Probaj neki drugi film.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja razumeo, on nema zvuk ni na TV programima, niti bilo gde.
 
U pravu si. krastavac, onda ne znam šta bi moglo biti.
 
koje si tacno opcije promenio?
 
Eh, da skinuo sam i Firmware 3.24 koji je bio u televizoru pre mojih "cackanja", ali zvuka nema. Probao sa da iskljucim zvuk u menu, pa da ugasim TV i onda ukljucim, ali nista.
 
upravo probao slusalice i NISTA.
Sad sam sa lg.com skinuo najnoviji Firmware 3.75, ali nema efekta.
Jos nisam zvao servis, ali po svoj prilici mi nema druge.
 
Zvao servis. Kazu da sam ga verovatno s.eb'o. Ako ne mora da se menja mat. ploca cena oko 10.000, ako mora da se menja da kupim novi TV.

Posto mi radi ton preko SCART-a necu nista dirati.
 
Ovo otkljucavanje je bilo woow pre 5 godina ,danas prvo sto i svaki kinez ima usb kao opciju ,drugo sto imate stb boxeve za 3000 ,po meni cackanje na svoju ruku treba izbeci ,pri cistoj svesti i zdravoj pameti ja licno ovo nikada ne bih odradio ,a kapiram da pre 5 god nisam bio sav svoj i nisam bio svestan da i ovako nesto moze da se desi ....

A da vratis na 3.15 pa pokusas da vratis fabricki to sto si menjao ?
 
Ovo otkljucavanje je bilo woow pre 5 godina ,danas prvo sto i svaki kinez ima usb kao opciju ,drugo sto imate stb boxeve za 3000 ,po meni cackanje na svoju ruku treba izbeci ,pri cistoj svesti i zdravoj pameti ja licno ovo nikada ne bih odradio ,a kapiram da pre 5 god nisam bio sav svoj i nisam bio svestan da i ovako nesto moze da se desi ....

A da vratis na 3.15 pa pokusas da vratis fabricki to sto si menjao ?

Mislis da nisam sve moguce/nemoguce kombinacije probao? Zezao sam se ceo prosli vikend i nista.
 
Nazad
Vrh Dno