Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

Jel neko dobio Priority Access na LBRY?

Ja sam juce ili prekljuce aplicirao, usput dobio oko 10 sign up-a, sto vredi nekih 100-130 LBRY.

To bi trebalo da mi bude isplaceno kad dobijem taj early access ili?


ima da se nacekamo za to ja cekam vec par dana ali mislim da ce me sutnuti zato sto sam sa istog kompa zenin mail burazerov itd jedno 5-6kom a mozda i celih 35 :) a kaze :)

https://lbry.io/faq/when-referral-payouts


ide u turama ako te zanimaju novosti o tome i o slicnim stvarima idi na http://slack.lbry.io/ i prati razvoj coina i stvari oko njega
 
Poslednja izmena:
Ja sam ih pravio sa razlicite adrese, hocu bar 1000 komada :d
 
@goldi,

Poslao sam ref link nekim minerima, tu sam skupio oko 10 sign up-a i to mi je stiglo na mail. Pa sam pitao hocu li i kada dobiti te coine. :)

@pmfrulez,

Hvala na pojasnjenju. Ma novcic me ne zanima, nego da vidim jel sljaka ovo sa referalima cisto da znam jel da racunam na novcice ili ne. :d
 
Moze li mi neko poslati podesavanja za bat fajl za 7970 kartice, nikako ne mogu da pokenem majner? hvala unapred
 
Napad na 100K ja mislim da ce lako proci ocekujem ga na vrjednosti od 1$ koji prvi dan odma ukljucio minere sad trlja ruke, a @Zeljku treba poslat bar zahvlanicu na kucnu adresu :)
 
Napad na 100K ja mislim da ce lako proci ocekujem ga na vrjednosti od 1$ koji prvi dan odma ukljucio minere sad trlja ruke, a @Zeljku treba poslat bar zahvlanicu na kucnu adresu :)

neka se javi sa adresom za donate...ja hocu da dam coverku i apel na admine da mu skinu neg poene jer covek stvarno nije zasluzio vecina to ovde zna ...a ti sto ga prijavljuju nemam reci ....jer ako su pikirali na to zato sto je covek otkrio tajnu svima o ovom coinu pa samim tim njima SMETA sto se podigao difff jadno sa njihove strane....svrha ovog foruma je uprao ta da izlazimo jedni drugima u susret i delimo neke stvari kako bi svi dosli do neke bolje zarade...
 
Ma jok, bolje da ga prijavimo moderatoru da dobije ban [emoji14]

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Nešiću, budi čovek i pošalji Željku svoju jednočasovnu zaradu, nećeš propasti. :)
 
slazem se da se javi sa adresom, ubo je extra novcic, ja sam mislio da ce do sada odavno pasti cena ali ona ide gore :) ili ce jos malo pa dump ili idu na to da mu povecaju cenu i da krene da bude ozbiljan coin i skine eth sa trona.

@nesic1 daj link za asic-a :D na prvom mestu si duze vreme
 
Poslednja izmena:
Ja sam se oslobodio svojih 650 komada 98-99...Pa cu da ih kupim ponovo ako bude prilike kasnije danas ili veceras na 70-75. Ako ne bude, hvala im za coin na kome se uzme 400$ za 4 dana sa malim rudnikom...Na eth-u bih iskopao 6 komada za ta ista 4 dana, exp oko 200, odnosno 10x i 5x manje...
 
Poslednja izmena:
Ako ode gore super...Mada malo ljudi ucestvuje u trgovini, a s obzirom na 400mil preminea i jos 40k blokova sa linearnim porastom nagrade, mislim da ce morati da podele malo "jeftinih" novcica dumpom da bi sledeci pump bio masovniji...i da zadrze ljude jos. Nece ovo biti jednonedeljni fenomen, verujem da ce biti veselja u narednim nedeljama/mesecima...
 
Ja sam pazario na 0.0065 juce i ocekivao x2, ali prevelik je ovo sell na 990 i 1000 da bi tako lako otisao. Isto sam se istresao.

0.4 BTC ($270) cisto bez imalo angazovanja je za mene super.

Ne racunam ovo sto izrudari, nije moj rudnik i ide drugome. :)
 
resen minimalnu payout na na 1 lbry po vasoj zelji kontaaktirao coveka
 
Upucavate menjacnicu na taj nacin.
 
Šta je trenutno isplativije za 380 kartice ETH ili LBRY?
 
Trenutno LBRY duplo i vise, opet kazem trenutno jer cjena dok se potvrde transakcije moze da sleti dole, naravno moze i da skoci kao sto skace zadnja 2 dana, sve u svemu daj sansu LBRY 99% neces se pokajati.
 
neka se javi sa adresom za donate...ja hocu da dam coverku i apel na admine da mu skinu neg poene jer covek stvarno nije zasluzio vecina to ovde zna ...a ti sto ga prijavljuju nemam reci ....jer ako su pikirali na to zato sto je covek otkrio tajnu svima o ovom coinu pa samim tim njima SMETA sto se podigao difff jadno sa njihove strane....svrha ovog foruma je uprao ta da izlazimo jedni drugima u susret i delimo neke stvari kako bi svi dosli do neke bolje zarade...

Ne razumem kako modovi mogu davati poene/ban zbog informacija o LBRY ili to sto ima negativan stav o nekim drugim coinima. Nikog nije vredjao niti offovao, ako se nekom ne svidjaju stavovi ima ignore opciju.
 
Poslednja izmena:
vidim ja prvi post ali mi nije jasan, raspoakujem onaj win win fajl i šta dalje :D koji pool se koristi, koja su podesavanja bat fajla? Pazi kad bat fajla nema :D
 
Poslednja izmena:
Imas primer bat fajla na supernovi
Samo niko ne cita
 
Napravis bat file u folderu gde ti je minerd.exe I odatle ga pokrenes
 
Nazad
Vrh Dno