Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

380 su me razocarale,dobro daju u eteru,a ovde 280x mnogo bolje daje
 
Pa generalno je to bolja karta, više shadera, šira mem magistrala, to je i očekivano. Samo si ti navikao na naopaki eth :)
 
380 su me razocarale,dobro daju u eteru,a ovde 280x mnogo bolje daje

U eth je 280x ustrovena secas li se pocetka i 113mh sa 4 x 280x 28mh po karti generalno 280x je jaca karta i to dosta ne zaboravite to nista cudno sto je ovolika razlika 380mije mrdala u eth od starta kolko sam upucen
 
Ne znam za vas ali meni prethodni pul daje vise, da li sam jedini?

ne moze da ti daje manje moze ustvari jer je diff veci ...uporedi ovo

Screenshot_3.pngScreenshot_3.png


mi koji smo duze u prici znamo sta je to pool luck i kako funkcionise ....
jedino moze da ti daje sporije ali vece kolicine tj davace ti vise coina manje puta na dan u odnosu na manje coina vise puta na dan....vara te oko zato sto kod supernove zbog mnogo vece snage poola puni balance mnogo brzr ali po sitno pa ti to stvara zabunu...nije da branim poljaka kao sto sam reko uvek je bio korektan lik do sad za razliku od prevaranta sa supernove koji je uvek krao i nije mao merku sto se kaze :)


opusti se i pusti masinu da sljaka...poljak daje vise ...ma kako ti to izgledalo jer je pool luck bolji kod njega
 
Screenshot_4.png


lol
 
Neko ili zna nesto ili devovi pumpaju??? Ja prodao na 60 smorih se I to pre sat vremena I ovo skoci skoro duplo neverovatno!
 
Upravo pustio miner sa dve PCS+ R9 380 4GB,ali se konstatno cuje piskav zvuk iz kartica,pa ne smem da ga pustim preko noci da radi. :D Baci te oko na screenshot pa mi recite da li je i kod vas ovako ?
1.png
2.png
4.gif
3.gif
bat fajl:
setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
sgminer --no-submit-stale --kernel lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u bsadmin.rig1 -p xxx -g 4 -w 256 -I 20
 
Poslednja izmena:
Moze to i dole na polo...ne mora da znaci da ide gore

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Ja sam jedan mali dio prodao na 31 ostatak je jos na cekanju :)
Nego daj da napljujemo zeljka sto nam je javio za kojn i sto ima drugacije razmisljanje od vecine ovdje.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Vec ide na dole.
Dok ne pocnem mining malo trgujem. Stavio sam buy na 0.0005, ako ode toliko.

Da zahvalim Zeljku za tip, ovo dobro izgleda za razliku od mog omiljenog revolvera koji stagnira.
 
Poslednja izmena:
Sta kazete vi na to sto se iz mojih karti cuje konstantan piskav zvuk?
 
Kazem ja jucer otice na 100K mislim da ce danas i probit tu cifru, a sutra oko 150K to bi bilo oko 1$ po komadu

@Space koliko ti daju sa g10 w256 da ne probam beze?
 
ok ja sa g8 w256 ali intezitet 17 dobijem 49-50 konstantno. Koliko sam primjetio sa I 17 R9 380 najbolje radi.
 
Jel neko dobio Priority Access na LBRY?

Ja sam juce ili prekljuce aplicirao, usput dobio oko 10 sign up-a, sto vredi nekih 100-130 LBRY.

To bi trebalo da mi bude isplaceno kad dobijem taj early access ili?
 
mene neke karte pucaju sa g4, g10 i ne pomisljam da stavim, za sada stabilno i17-18 -w 256 -g2 , daju oko 42-44, klokovi 900,1500
 

Da li bi mogao da proveris sa drugarom na coinmine da pusti grafikone, ne rade jednostavno nema informacija o Pool Hashrate-u u poslednjih 24h
 
Poslednja izmena:
Jel neko dobio Priority Access na LBRY?

Ja sam juce ili prekljuce aplicirao, usput dobio oko 10 sign up-a, sto vredi nekih 100-130 LBRY.

To bi trebalo da mi bude isplaceno kad dobijem taj early access ili?

Sta si dobio? ja unio svoj email pisalo da cu dobiti, dobio 2 email-a ali nikakv kod niti bilo sta da bi mogao uzeti LBRY ja mislim da je to cista navlakusa.
 
Da li bi mogao da proveris sa drugarom na coinmine da pusti grafikone, ne rade jednostavno nema informacija o Pool Hashrate-u u poslednjih 24h

Screenshot_20160713-120346.png

Svi grafikoni rade jos od juce reko sam mu da sredi autorefresh resio je tacnije resio je sve sto ste predlozili i sto sam.mu preneo do sad jos kad bi castio po kedno 100 kom hehhee
 
Nazad
Vrh Dno