Šta je novo?

Kurirske službe

Nisam Royal uspeo dobiti uopste na broj. Pokupili se i stavili katanac verovatno.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Neko im je uvalio tako dobro da se sad smeje sam sebi kako je uspeo to da izvede. Rešio se zastarele tehnologije (olovne baterije) koju niko više ne kupuje.
 
Sutra u NS Daily seli magacin, tu negde iza Biga, malo ce se modernizovati, uvesti neke novine, tipa nece magacioneri istovarati, nego svaki kurir svoje istovara, pa ce biti i neke odgovornosti za izgubljene pakete I slicno...

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 

Drugar zna lika iz neke druge kurirske koja vozi ovo, olovne baterije, 50km domet na ravnom, 20-30km ako ima uzbrdo :D
Pogledaj samo klip na sajtu što je salecg stavio, smejurija :d (obrati pažnju na cenu).

Elem PE je odličan, juče posle 14 preuzet paket, danas oko 9 isporučen, 45km.
 
Zna se ko to namešta, bratija...
Privatizovace i to pod izgovorom da ne funkcioniše kako bi trebalo.
 
Do koliko sati Bex preuzima pakete?

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Ma ovde kod mene je kurir super, nikakvih problema nisam imao do sad, nego me je zanimalo do koliko sati mogu da prijavim slanje.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Nisu sada vise Royal express ili kako su se zvali, sada su samo R express.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Tako to ide. Napravi se ogroman porez, pa onda otvarate istu furmu sa drugim imenom i onda jovo nanovo.
Nikako televizore, lomljive stvari, telefone i sl. ne saljite bexom, aksom, city-em i ostalima. Kada dodje do problema sami snosite troškove, jer se na telefone skoro nikada ne javljaju i nemate od koga da naplatite štetu.
Post ekspres je dve klase iznad svih...to se tek vidi kada dodje do problema.
 
Jedno pitanje:
Da li kod BEX-a postoji mogućnost da se prilikom popunjavanja online pozivnice u napomenu upiše broj TR i da se na njega uplati otkupnina?
Ako kod njih ne postoji,da li znate za neku kurirsku službu koja omogućava takvu uslugu? Dakle online pozivnicu,dolazak kurira na adresu i uplata otkupnine na tekući račun
 
Samo post expres, ostali to nude samo pravnim licima

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jedno pitanje:
Da li kod BEX-a postoji mogućnost da se prilikom popunjavanja online pozivnice u napomenu upiše broj TR i da se na njega uplati otkupnina?
Ako kod njih ne postoji,da li znate za neku kurirsku službu koja omogućava takvu uslugu? Dakle online pozivnicu,dolazak kurira na adresu i uplata otkupnine na tekući račun

Ne znam ti za popunjavanje online pozivnice i da li to City Express uopste ima, ali kada zakazes kurira telefonom, kada dodje i kada popunjavate adresnicu sa podatcima postoji mogucnost da ti novac bude uplacen na tekuci racun, licno sam probao par puta.
 
U subotu PE isporučio posljku, nisam očekivao da će vikendom doneti

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
PE isporucuje subotom posiljke normalno. Ostali su ukinuli subotu.
 
City Express, poslali prošle nedelje kupcu paket, otkupnina ~1200 RSD, CE mu naplatio još ~700 RSD na sve to, a trebalo je mislim oko 300-400 RSD.

Poslali mail da se žalimo u njegovo ime, i jutros dobijamo odgovor "da su kontaktirali regionalnog šefa koji je razgovarao sa kurirom i da će vratiti klijentu ono što tvrdi da je više naplaćeno..."

Cirkus :)
 
Ma ti kuriri jesu bezobrazni, pokusavaju na sve nacine da nakaleme njima 100 din pa i vise, nece da ostave slip recimo pa onda kazu vecu cenu uglavnom prolazi kod ljudi.. Znam slucaje da nakaleme tako njima a covek koji prima paket ne znajuci za to jos ih i casti preko misleci da palaca pravu cenu svega koliko zapravo kosta...
 
Meni su se nekoliko outa vracali na adresu da vrate visak. Jednom ce naici na pogrešnog

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da li Beks isporučuje subotom?
Prošle nedelje su podigli poštarinu pa me zanima jel bilo nekih promena oko subote.
Hvala
 
Ma ti kuriri jesu bezobrazni, pokusavaju na sve nacine da nakaleme njima 100 din pa i vise, nece da ostave slip recimo pa onda kazu vecu cenu uglavnom prolazi kod ljudi.. Znam slucaje da nakaleme tako njima a covek koji prima paket ne znajuci za to jos ih i casti preko misleci da palaca pravu cenu svega koliko zapravo kosta...
Neće da ostave skup,prstom prekrivaju iznos za plaćanje, a na samom paketu nema iznosa....i nikad nema sitno.
I svaki se isto ponaša tako da im je to preneseno.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jel ima nekog kasnjenja sa aksom i beksom? Pozovem kurira (online) i evo nema ga posle 24h
 
Pa to je normalno [emoji16]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno