Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko vidimo, ima i da nije jeftinije. Svako gleda da prodje jeftinije tako da to nije argument.

Upravo tako. Verovatno mi je uz cenu i najbitnije brzo rešavanje reklmacije. Neke naše radnje tu ne mogu da se pohvale, a ni pojedni "Mađari". Zato treba biti oprezan.
 
Причате о тим "Мађарима" и издижете их у небо! Гледао сам данас једну од три ствари да себи купим. Ddr3 меморију, fx 6300 или SSD хард диск. Хард диск и меморија је јефтинија у нашим продавницама, а процесор је јефтинији за десет посто него у продавницама! Нема логике! Гледам код нас на сајту (мали огласи), клепају са ценама! Сви су бре изгубили осећај да цене половну робу како треба!
Нема више добрих понуда за половну робу, као што је некад било. Овај купујем-продајем сајт је постао бескористан. Треба ти сат времена да погледаш понуду, па је упоредиш са ценама у продавницама и сконташ да нису толико јефтинији него у продавницама, него напротив, скупљи су од продавница!?

Послато са K013 уз помоћ Тапатока

Понуде су одличне јер све имају мађарску гаранцију, оствариву преко Пере, Мике, и Ђоке. Па мало ли је? Јер ти не одговара?
Можда нема логике за тебе и мене али за некога има.
 
Koji su nedostupni jer im je biznis na izdisaju :p
 
Понуде су одличне јер све имају мађарску гаранцију, оствариву преко Пере, Мике, и Ђоке. Па мало ли је? Јер ти не одговара?
Можда нема логике за тебе и мене али за некога има.
Је ли ово Зона Сумрака? Не могу да верујем да неко може овако нешто да напише! Ово нема везе са здравим разумом!
Чекај, ти се изгледа шалиш. Ово је била саркастична порука. Је ли?

Послато са K013 уз помоћ Тапатока
 
A možda su zaradili dovoljno.

Sent from my x600
 
Bila je sarkastična, zato nije obrisana.
 
Је ли ово Зона Сумрака? Не могу да верујем да неко може овако нешто да напише! Ово нема везе са здравим разумом!
Чекај, ти се изгледа шалиш. Ово је била саркастична порука. Је ли?

Послато са K013 уз помоћ Тапатока

Па наравно буразеру да се шалим. Пази пре 3-4 године сам купио нов тв у једној великопродаји, дошао кући повезао и не ради тв, моментално сам отишао и после десет минута добио исправан тв.
Иста прича са тада најскупљом интерном тв картицом код нас пре једно 5-6 година, повезао не ради отишао и добио нову после десет минута. Рекламирао сам у малопродајама плоче, графике, рам меморије, напајања, таблете, све решено у законском року нешто за 5-6 а нешто за 10-15 дана.Најдуже сам чекао на реклмацију хдд-а можда 30-35дана тамо негде средином 2014. То је моја логика, али неко има локигу да се циганчи за 10евра, шта ћеш његове паре троши.
Колега овде је одавно Зона Сумрака, само се не види некад од измаглице јер има много продавача магле.
Све што си написао апсолутно се слажем са тобом, мислим да сам сада био недвосмислен, ;).
 
Poslednja izmena:
Хвала ти! Већ сам се уплашио да почнем избегавати овај форум. Већ сам две омиљене теме напустио због лоше комуникације са корисницима.


Послато са K013 уз помоћ Тапатока
 
Па наравно буразеру да се шалим. Пази пре 3-4 године сам купио нов тв у једној великопродаји, дошао кући повезао и не ради тв, моментално сам отишао и после десет минута добио исправан тв.
Иста прича са тада најскупљом интерном тв картицом код нас пре једно 5-6 година, повезао не ради отишао и добио нову после десет минута. Рекламирао сам у малопродајама плоче, графике, рам меморије, напајања, таблете, све решено у законском року нешто за 5-6 а нешто за 10-15 дана.Најдуже сам чекао на реклмацију хдд-а можда 30-35дана тамо негде средином 2014. То је моја логика, али неко има локигу да се циганчи за 10евра, шта ћеш његове паре троши.
Колега овде је одавно Зона Сумрака, само се не види некад од измаглице јер има много продавача магле.
Све што си написао апсолутно се слажем са тобом, мислим да сам сада био недвосмислен, ;).

Evo ja sam kupio TV kod domaćih prodavaca lgshop .rs legalno, dobio TV ali ne i račun/fiskalni račun/profakturu i već mesec dana se peglam sa njima i nikako da mi pošalju račun. Eto nisam kupio preko mađara ali opet nemam nikakvih šansi da ostvarim garanciju ako se nešto desi jer nemam račun a u zakonu kaže da je račun obavezan....
 
Uf šta da ti kažem, ja ne bi uzeo robu bez računa, a kamo li tehničku roba koja je može da traje godinama a može da rikne posle 2 dana.
 
Zar nije "račun ili drugi dokaz..."?
 
Zar nije "račun ili drugi dokaz..."?

Koji drugi dokaz kad nisam dobio ništa, jedino od papira je jedino bio zapakovan "Sertifikat o 5 godina garancije" i ništa više, čak ni tu ne postoji pečat/potpis nego je samo obična fotokopija. Koji ja drugi dokaz imam??
 
Poslednja izmena:
Pripreti inspekcijom. Oni moraju da pravdaju priliv novca inače prodaju na crno.
 
Pa očigledno ću morati, nego sam hteo da im dam malo vremena ako hoće sami to da pošalju a očigledno da neće. Tako da nemam drugog izbora.
 
Ti si makar dobio tv. Ortak narucio iz tenhomanije mikser od 3k i neki kabal.
Stigao kurir, dao mu kutiju i papire, a ortak njemu pare.
Kada je otvorio kutiju unutra samo kabal, a kurir kaze nemam ja nista sa tim zovi tehnomaniju.
U tehnomaniji mu kazu zvace vas neko i tako vec 10 dana ih zove i svaki put isti odgovor..
 
oce covek kod domacih prevaranata da kupuje savremenom metodom :) i eto sta se desi :) kao sto Ilion rece ... izgubi 10 dana zivota ... cekajuci mikser :)

U toj tehnomaniji sam bio da kupim misa .... cekao sam papire nekih 30 min, i prisustvovao sceni kad zena dolazi koja je pre 30 minuta kupila fen ... i kaze ... izvinite ali ovaj fen je em koriscen em smrdi kad se upali .... vadi ova fen da proveri ... lol a ono kosa iz njega viri :) ova kaze kolega verovatno pogresno zapakovao neki za reklamaciju ..... lol... I pita njih ta zena, ko ce meni da nadoknadi gubljenje vremena i para dolazenja ponovnog ovamo ... Evo oni ce odmah ovog trenutka samo sto nisu.
 
То је моја логика, али неко има локигу да се циганчи за 10евра, шта ћеш његове паре троши.

10 evra? Kad govorimo o televizorima i mobilnim telefonima, te razlike su puno veće. "Mađari" u tom segmentu imaju puno povoljnije cene od ovih domaćih legalnih derikoža koji ponekad izgube pojam o stvarnosti.
 
Tekst oglasa (deo)

"Laptop koriscen iskljucivo za izradu i ispravku dokumenata i slusanje muzike sa interneta. Nikada nisu igrane igrice na laptopu. "

i slika:
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    76.9 KB · Pregleda: 339
10 evra? Kad govorimo o televizorima i mobilnim telefonima, te razlike su puno veće. "Mađari" u tom segmentu imaju puno povoljnije cene od ovih domaćih legalnih derikoža koji ponekad izgube pojam o stvarnosti.


Imam rođake u US i CA i ako mi bude trebao ajfon ili mob. od 600-700 evra pre ću kupiti preko njih sa garancijom koja je meni bitna, nego preko nekih nepoznatih švercera koji za mesec dana mogu da prestanu da švercaju robu preko granice. Teška su vremena ljudi moraju da se snalaze svako ima neku svoju računicu.
 
Ovde su izlizani WASD RT CV, kao da je igrao fps-ove. Ok da je izlizana cela tastatura. Mozda je i tacno, ali meni je bilo smesno, pa reko da podelim sa ljudima :)
 
Ma igrao fps 100%... Kod kupovine laptopa obavezno poterati neki stress test posto ovi sto igraju igrice citav dan na njima ubiju grafe i onda na stress testu pukne...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahahah onaj sa laptopom, cim je naglasio da nije igrao igrice, igrao je. Jos kad se pogleda slika tastature... :D

Evo mene juce lik pozvao i ubedjivao preko telefona da je moj iPhone 7 polovna roba i da nema veze sto je star 10 dana, on vredi 550eur, verzija od 128gb. Nudi 5s i 350eur doplatu jer se novi, sim free, kako kaze, kercu oko 650eur :D
Ne kazem ja da nije bio polovan, samim tim sto je aktiviran i koriscen cini ga polovnim ali ako je kao nov nije realno toliko da spusta cenu. ****** koja me ubedjuje da 7ica kosta 550eur i da nema sanse da prodam za vise...
 
Poslednja izmena:
Vecina tih koje nude takve cifre su preprodavci iPhone telefona [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
uvek su preprodavci

ciganisace se i za 500 din, a posle ce svoje djubre prodavati mnogo skuplje nego sto mogu da dobiju
 
Znam da su preprodavci. Isti taj svoj 5s koji mi je nudio prodaje za 200eur, a stanje ni priblizno sjajnom. Za 200eur moze mint da se nadje

A bio je i jedan biser koji je napisao moze zamena i ja ga pitao da li ga zanima zamena za 7, on pomislio da je neka prevara u pitanju i shvatio kako ja hocu da se menjam glavu za glavu, moj telefon za njegov(5s) :D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno