Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci prevara dobili bi 380 za 850 evra


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jes kako da ne prevara, covek sa 450 ocena.
verovatno kad ga pitas da kupis,kaze da stize za nekoliko nedelja,pa ti cekaj...
 
Ako je nov, onda mu je garancija 2 godine, bez obzira sto su napisali da je 1.
 
Koje male pare, ljudi, za 50e treba da se nadju kontroleri za obicno koriscenja SAS diskova na KP :)
Sve preko toga ne treba da se gleda, sve do onih koji su preko ~1000$ novi, jer tek oni i rade bolje za RAID. Ono izmedju je skart generalno :) (nemojte uzimati gornju cifru kao preciznu, nisam duze u hardverskim vodama, mozda ima i jeftinije, ali za 300-500$ nije sigurno nov, a dobar ;))
 
Ja sam bio ironican kada sam napisao za male pare,nadam se da se to i vidi.
 
ne znam jel ima vecih precenjivaca svoje robe od prodavaca polovnih iphona

uvek im je stanje 8/10 9/10 10/10 kad je realno 6/10 7/10 8/10 i pritom su jeftiniji max 20 posto od novog uredjaja sa mreze
 
Pa mora ciga da hvali svoga konja. Ne postoje realni parametri za ocenu stanja uredjaja. Nekome je 9/10 ako ima jednu ogrebotinu, nekome je 9/10 bilo kakvo stanje samo da nije polomljen ekran [emoji23]

Inace meni su fenomen polovniautomobili, iskoci mi BMW e46, star 13 godina, sa 214000km. Ime oglasa "BMW 320D NOV NOV"
 
Ha,ha,ha...nisam ni gledao slike tek sam sad primetio,verovatno upoređuje veličinu sony-samsung.
Em što ga je ishvalio,em što je veći...šta reći.
 

Tipični pilićar, klasično napucavanje opisa:

izuzetno moderan
telefon najviše klase
kvalitetne završne obrade i moćnog dizajna
fenomenalni model
fantastični ekran
fenomenalnu kameru
Ogromne mogućnosti pruža
oduševiti najzahtevnije korisnike

...i onda retard postavi kao drugu sliku poledjinu od Galaxy S2, čak ne zna ni šta prodaje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno